En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

"mcrfans geyik =P "

2 sayfadaki 29 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sonraki

Geri: "mcrfans geyik =P "

Mesaj  cutieoii Bir Perş. Ocak 24, 2008 11:09 am

schwarzchenn demiş ki:bu ay aşure ayıymış Razz sewermisiniz aşureyi Rolling Eyes bn sewiom Rolling Eyes
farkındayım çok sulu ,tarçınlı ve tatlı bi muhabbet oldu Razz
evet bayılırım ablamm I love you
sadece 1 kase yedim What a Face
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Ocak 24, 2008 11:12 am

McRXoXog demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:bu ay aşure ayıymış Razz sewermisiniz aşureyi Rolling Eyes bn sewiom Rolling Eyes
farkındayım çok sulu ,tarçınlı ve tatlı bi muhabbet oldu Razz
evet bayılırım ablamm I love you
sadece 1 kase yedim What a Face
bnm ikinci kase elimde şimdi sudem What a Face lol!
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  thaly_gerard Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:16 am

[quote="missing.spirit"]
Eileithyia demiş ki:hoşgeeldin ışıl abla bu arada Very Happy
Hoşbulduk bitanem cheers Razz Very Happy
thaly_gerard
moderatör

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/heartbreakerrocker

Mesaj  Elysion Bir Cuma Ocak 25, 2008 3:31 am

Melda avatarın süper! Lotr herkesin izleyipte anlayabileceği bi film olmadığı için fazla fanı yok önemli olan filmi izlemek değil zaten konusunu ve özellliiğini anlamak Suspect Smile
Olsun biz forever LOTR! diyelimm Razz Razz
Elysion
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://cinemabizarre.forumotion.com/index.htm

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Cuma Ocak 25, 2008 8:06 am

Eileithyia demiş ki:Melda avatarın süper! Lotr herkesin izleyipte anlayabileceği bi film olmadığı için fazla fanı yok önemli olan filmi izlemek değil zaten konusunu ve özellliiğini anlamak Suspect Smile
Olsun biz forever LOTR! diyelimm Razz Razz

kahretsin favori karakterim = avatarım I love you I love you Tolkien'in en sevdiği karakter Eowyn 'miş biliyo musun I love you çok cesur kadın bea Cool Cool ah bi de aragorna aşık olmasaydı acı çekmicekti o kadar o yönden benziyorum ona hehehh bounce

ya bi de filmleri izledikten sonra kitapları okudum ben insanlar sen manyak mısın demeye başladı bana Suspect nası yani neden diyorum e filmleri izledin sonunu biliyosun niye kitapları okuyosun ki demezler mi No önemli olan sonu bilmek sona ulaşmak değil kitabı anlattıklarını anlamak kavramak hatta kitabı yaşamaktır heheytt ne laf ettim ama Basketball harry potter'ı okuduğum gibi LOTR'ı da tekrar okuycam canım çok çekmeye başladı bu aralar okul da bitti artık özgürüm okurum Very Happy

yaşasın LOTR yaşasın LOTR kardeşliği yaşasın frodo gandalf samwise pippin merry aragorn I love you boromir faramir gimli legolas arwen elrond bilbo vs vs vs vs... Very Happy Very Happy I love you I love you I love you
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Elysion Bir Cuma Ocak 25, 2008 9:03 am

evet melda herşeyi süper anlattın Very Happy
Evet Tolkien'in en sevdiği kahramanın eowyn olduunu duymuştum gerçekten harika Eowyn .....
hemde eowyn faramir ile daha çok yakıştı bence ya I love you
Legolas gimli ile beraber koloni açtıktan sonra uzak diyarlar yelken açtı Laughing
Elysion
mcrfan

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Cuma Ocak 25, 2008 9:32 am

hiçbir sarışın -eowyn olsa bile- aragorn'umu alamaz hehehh xD
arwen ve aragorn çok yakışıyolar her ne kadar çok kıskandıysam da ilk başlarda Very Happy

aragorn = viggo I love you I love you I love you

hayatımın aşkı benden 31 yaş büyük ne güzel dimi Very Happy babamla 2 yaş var aralarında allahım ya lol! 🐘
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Ocak 25, 2008 9:51 am

ireth carnesîr demiş ki:hiçbir sarışın -eowyn olsa bile- aragorn'umu alamaz hehehh xD
arwen ve aragorn çok yakışıyolar her ne kadar çok kıskandıysam da ilk başlarda Very Happy

aragorn = viggo I love you I love you I love you

hayatımın aşkı benden 31 yaş büyük ne güzel dimi Very Happy babamla 2 yaş var aralarında allahım ya lol! 🐘
keşke biras daha erken doğmuş olsaydık Very Happy kendi adıma şöle bi 12 sene önce doğsaydım keşke What a Face Rolling Eyes
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  cutieoii Bir Cuma Ocak 25, 2008 9:55 am

adında pşe var sanki Rolling Eyes saplantı yapma Rolling Eyes
ve msn aç.. lol!
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Cuma Ocak 25, 2008 10:33 am

orlando süzmesi ( Evil or Very Mad ) penelope cruz'la da çıkmış yuh Suspect What a Face Neutral
demez miydi ben sarışınlardan hoşlanırım diye Neutral
kalbimi nasıl kırmıştı [zuhahahaha o zaman küçüktüm çok xD] pis herif Evil or Very Mad
hiç legolaslık kalmamış herifte Suspect
doğduğu yeri bilem gördüm ama lol! afro

eeeyyy forum halkı yok mu kimse dedikodu yapcak ??

Suspect
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  lilyrose-melody Bir Cuma Ocak 25, 2008 11:18 am

bende varım burda Rolling Eyes Razz
biri orlando mu dedi :cyclops: Twisted Evil Twisted Evil
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Cuma Ocak 25, 2008 11:56 am

evet ben orlando dedim eski aşkım hıh What a Face
kalbimi çok kırdı zamanında No
sana söylemiştim zaten biliyosun ☀
salı günü sinemaya gitcez johnny nin filmi bizim oraya geldiyse ona gidebiliriz belki demet çok sevinir I love you I love you
25'inde mi geliyodu 26 mı yoksa daha mı geç ... confused Neutral
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  lilyrose-melody Bir Cuma Ocak 25, 2008 12:13 pm

bilmemmi seni hayal kırıklığına uğratmış hıhh No korkma aldı johnny intikamını sen biliyosun nasıl aldığını Cool Razz
sakın sweeney todd u sorma çıldırmak üzereyim zaten 25 ocaktı göyaa :shock:
görcez basıcam salonları kaç gündür araştırıyorum Neutral demette çıldırsın o ordan ben burdan ayaklanma çıkaralım Neutral
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Elysion Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:19 pm

herkesee selam forum halkııı Very Happy
ben geldiim başlıyorum en başta melda sende sanırım benim gibisin hayran olduum herkes bende 20-25 yaş büyük oluyo genelde Laughing
Orlando olayına gelelim orlando bloom dünyada gördüüm en kötü oyunculardandır ama lotr hakkında hakkı yenilemez mükemmeldir ona laf ettirmem Very Happy yani ilerledikçe,deneyimi arttıkça daha da iyi oldu bence...
Johnny süper,harika,acayip yetenekli bi oyuncu bence Very Happy Orlando az çok ders almıştır heralde Very Happy
Bende zamanında orlando bloom'a az takmamıştım Suspect
ne günlerdi neyse çok konuştum yeter bu kadar Very Happy
Elysion
mcrfan

Mesaj  lilyrose-melody Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:34 pm

ouvv johnny hakkında yazdıkların çok güzel I love you çünkü oyunculuğundan bahsetmişsin çok sevindim I love you nedeni de: yani seviyorum diye değil gerçekten mimiklerini tipinin önünde tutması süper bişey zaten yakışıklı olarak anılmaktan nefret ediyo Rolling Eyes sende öyle bişey dememişsin çok iyi bi izleyicisin belli I love you ayrıca çok iyi yapıyo..
ayrıca orlando olayındada katılıyorum,melda ya johnny intikam aldı derken bunu kastettim geri planda bıraktı POTC serisinde onu oh olsun dicem ama Razz LOTR çok farklı tabi Rolling Eyes dediğin gibi bişeyler öğrenmiş baya zaten johnny den yani kendi diyo Rolling Eyes görücez artık diğer filmlerinde dediği kadar kapmışmı bişeyler Rolling Eyes
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Elysion Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:42 pm

evet ben johnny'ye hayranım ama oyunculuğuna çünkü bazı tipler sadece dış görünüme bakıyo; yetenekmiş oyunculukmuş baktığı yok önemli olan bu değil zaten Smile
Orlando inşallah bişeyler kapmıştır johnny'den yaa Very Happy
Yüzüklerin efendisi kesinlikle film değilde benim için başka bi boyuttan gelmiş harika bişey artık I love you
Çünkü tolkien inanılmaz bi insanmış ya çünkü yeni bi dil,yeni ırklar,türler yaratmak ne kadar yaratıcı bişeydir hayalgücü mükemmelmiş gerçekten Smile
Elysion
mcrfan

Mesaj  lilyrose-melody Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:48 pm

aynen oyunculukk nolur kimse tipine falan hayran olduğumu sanmasın o da zaten tipin önde olduğu yığınla filmi reddetmiş vakti zamanında brad pitt gibi olmaktan nefret ediyo Rolling Eyes harika yani =)eğer biri ödül alırken sen almış gibi heycan yapıyosan,o utanırken senin yüzün kızarıyosa zaten tipine aşık olmak gibi saçma bişey yoktur ortada Wink
LOTR u bende çok severdim ama şuana kadar hep yarım yamalak izledim Neutral abim seriyi indiriyo(kendisi hasta olur o filme) tatilde izlicem şu orlando ya da dikkatli bakiyim Razz
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  desert song Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:52 pm

evet ben johnny'ye hayranım ama oyunculuğuna çünkü bazı tipler sadece dış görünüme bakıyo; yetenekmiş oyunculukmuş baktığı yok önemli olan bu değil zaten

yüzüklerin efendisini izlediğimde. sırf orlando için izlemiştim ama üstünden yıllar geçti şimdi olsam izlemem. Suspect
o tür filmler benim tarzım değil. ben hep sıkıcı entel düntel.filmlerden hoşlanırım oyüzden kimse benimle birlikte film izlemez. adamı sıkıntı basıyo. kuzenim öyle diyo Rolling Eyes
desert song
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Elysion Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:54 pm

bak legolasın koşuşunu acayip şekilde dikkatli izle çok narin koşar kendisi yakışıklı beyaz atlı prensimiz Razz
Bide dikkat et herkes çatışmadan çıkar ağzı burnu dağılır hele aragorn çamurda yuvarlanmış gibi olur legolas alnında bi çizikle çıkar Laughing Laughing

Desert song bu arada adını bilmiyorum nick ile hitap ediim Very Happy
Lafım sana değildi zaten genelleme yaptım çevremde o tür insan çokda hemde zaten tarzın değilmiş o yüzden en baştan arıza çıkartmaya gerek yok Razz
Elysion
mcrfan

Mesaj  lilyrose-melody Bir Cuma Ocak 25, 2008 2:03 pm

tamam dikkat edicem olaylara Razz
aliyim elime şu filmleri adamakıllı izliyim Razz
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  desert song Bir Cuma Ocak 25, 2008 2:21 pm

Eileithyia demiş ki:bak legolasın koşuşunu acayip şekilde dikkatli izle çok narin koşar kendisi yakışıklı beyaz atlı prensimiz Razz
Bide dikkat et herkes çatışmadan çıkar ağzı burnu dağılır hele aragorn çamurda yuvarlanmış gibi olur legolas alnında bi çizikle çıkar Laughing Laughing

Lafım sana değildi zaten genelleme yaptım çevremde o tür insan çokda hemde zaten tarzın değilmiş o yüzden en baştan arıza çıkartmaya gerek yok Razz
ne arızası canım ya. size iyi seyirler Very Happy
sen bana gonca abla diyebilirsin. Razz
yok vaz geçtim sadece gonca de Very Happy
desert song
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir Cuma Ocak 25, 2008 3:09 pm

kasmayın bu kadar yaa... burda büyük-küçük ayrımı mı varr ? lol!
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Cuma Ocak 25, 2008 3:26 pm

Eileithyia demiş ki:bak legolasın koşuşunu acayip şekilde dikkatli izle çok narin koşar kendisi yakışıklı beyaz atlı prensimiz Razz

hey hey ben yokken neler dönmüş burdaaaaaaa ??

hemen başlıyım konuşmama xD ehem ehemmm Very Happy

şimdi arkideşler orlando abiciğimiz [hıh!] biraz değil bayaaa şanslı bi arkadaştır resmen talihkuşu kondu adamın her yerine sadece kafasına da değil Suspect londrada okulundan mezun olmuş menajerinden telefon gelmiş "abi yüzüklerin efendisinde rol almak ister misin" diye çüüüüşş oha dimi ama !! bi insanda bu kadar şans olamaz yani ! :/ o da direk atlamış zaten nee ne diyosun sorulur mu abi tabi isterim demiş Razz beni de arwen rolü için istemişlerdi de liv çok ısrar etti kıramadım hıh Laughing Laughing
ve orlandoya LOTR'daki rolüyle ilgili çamur atamam zaten mükemmeldi orası kesin I love you uzun sarı saçlar mavi gözler zarafet işte budur legolas Razz zaten orlando ince uzun zarif bi adam xD bi de fin gibi olunca manyak oldu tabi Razz biz orta sonda iki iyi arkadaş legolasa beraber aşık olmuştuk daha doğrusu ben sonradan aşık olmuştum LOTR'ın 2. filmine önce ben gidince kız bana "legolas kameraya bakınca kafanı çevir bakma walla gebertirim" demişti... lol! arkadaşımın aşkısın olayı yaşanmıştı bi nevi xD gerçek aşk olcağına bunlar olsun dime ama lol!

neyse orlando sonra düştü gözümden süzme süzme roller aldı mankafa Sleep bi defa senin neyine johnny yle film çevirmek adam sana extra extra large yani sen daha yeni girmişsin bu işe Laughing ayrıca o manyak kadın keira knightly neydi öyle aa gıcık oldum =O benden birkaç yaş büyük gitti orlandonun sevgilisini oynadı manyak yıkıcaktım sinema salonunu walla çok kıskanmıştım :shock: Laughing

ve birkaç sene öncesine kadar eski elf prensimiz, kate bosworth yani "hayallerinin sarışın hatunu" yla evlenicekti çok pis aşıktılar birbirlerine ama nolduu ?? beddualarım tuttu xD alsın sarışınını başına çalsın şimdi hıh Evil or Very Mad son sevgililerine baktım da pek sarışın göremedim hepsi esmer hatta penelopeyle çıktığı söylentileri bile var santa ehem ehemm çoğu kişi penelopeye benzetir beni Basketball

hmmm bi de johnny nin oyunculuğuyla ilgili diceklerim var Razz bu adam cidden işinde manyak iyi tüm rollerin adamı cinsinden yani o POTC da neydi ya mükemmel ötesi bşydi ve gizli pencerede izlemeyi çok istemiştim stephen king'in en güzel öykülerinden biri ve johnny oynadı I love you malesef daha izleyemedim indirince izlicem inşallah Smile a bide şunu söylemek isterim ki londradaki türk öğrencilerden biri (hafif tikiydi kız Evil or Very Mad ) bize "geçenlerde yolda johnny yi gördüm" demişti ya rahat rahat pale demet çıldırmıştı tabi Laughing bize ne zaman nasip olcak acaba gerçeklerini görmek anca mumdan heykellerine bakarız biz pale

bu arada kuzenimi madame tussauds 'ta orlandoyla ve johnny yle çekildiğim fotoğraflar hakkında 2 ay falan kandırmıştım onlar gerçek diye xD yok efendim neymiş güya biz POTC-2 nin galasına gitmişiz onlar da varmış fotoğraf çekilmişiz bilmem ne xD annemler inanmadı ama kuzenim inanmıştı ne gülmüştüm xD

özge bi gün senle gitcez oraya unutma Cool

yazcaklarım bu kadar xD

I love you viggo I love you
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  lilyrose-melody Bir C.tesi Ocak 26, 2008 5:23 am

ireth carnesîr demiş ki:

neyse orlando sonra düştü gözümden süzme süzme roller aldı mankafa Sleep bi defa senin neyine johnny yle film çevirmek adam sana extra extra large yani sen daha yeni girmişsin bu işe Laughing
hmmm bi de johnny nin oyunculuğuyla ilgili diceklerim var Razz bu adam cidden işinde manyak iyi tüm rollerin adamı cinsinden yani o POTC da neydi ya mükemmel ötesi bşydi ve gizli pencerede izlemeyi çok istemiştim stephen king'in en güzel öykülerinden biri ve johnny oynadı I love you malesef daha izleyemedim indirince izlicem inşallah Smile a bide şunu söylemek isterim ki londradaki türk öğrencilerden biri (hafif tikiydi kız Evil or Very Mad ) bize "geçenlerde yolda johnny yi gördüm" demişti ya rahat rahat pale demet çıldırmıştı tabi Laughing bize ne zaman nasip olcak acaba gerçeklerini görmek anca mumdan heykellerine bakarız biz pale

özge bi gün senle gitcez oraya unutma Cool

yazcaklarım bu kadar xD

I love you viggo I love you
yani orlando will rolünü oynayınca bende çok şaşırmıştım nabıyo bu be diye :shock: ama keira knightly işi iyi kıvırmıştı johnny nin yanında orası ayrı :o gizli pencere de zaten tam bi ev hali filmi Laughing filmde acılı doritostan geçilmiyo filmin ortasında gidip doritos aldığımı bilirim acayip canı çekiyo ya insanın öyle bi yiyo hatır hutur Razz ama johnny nin piskopatlığına bayılcaksın emin ol yani sonunda Cool (imzamdan belli olur az da olsa Cool )
ayrıca ben mumdan heykel bile görmedim daha 😢 gitçez tabi inşallah unuturmuyum Basketball hem gerçeğini görücez mumuda neymiş hııhh! Razz o yüzden önce viper room(dans olayı falan demiştik ya mekan buldum işte hem yabancı değil johnny nin ya Cool Laughing ) sonrada fransa ya gitçez senin haberin yok ama Laughing
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir C.tesi Ocak 26, 2008 5:39 am

cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

2 sayfadaki 29 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sonraki