En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

gerard way hakkındaki düşünceleriniz xD

gerard way hakkındaki düşünceleriniz xD

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Ağus. 08, 2008 12:39 pm

dökün içinizi rahat rahat peace ..
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Geri: gerard way hakkındaki düşünceleriniz xD

Mesaj  God Hates Us All*|| Bir Cuma Ağus. 08, 2008 1:10 pm

(: çok çocuumsu. ayyy Benm herkez tarafından eniştem lol! Ve meLeimin tek koruyucusu! angel.. ayyy gine meLek oLarak (: herhaLde jamia'ye tesLim etceimi sanmıosunuz!!?! Evil or Very Mad Franki kotu bişi yapmaya zorLamıcak tek insan oLduum için en guven duyduum insanLardn bri... (ohoy adam bni tanımıo ama bn ona anormaL guven duyyorum anaaa ttt kk ) Hayatımın grubunun soListi ve işLer ras giderse MCR ı TR ye getircek oLan kişi! ttt Twisted Evil oLmadı Frank' e denicem! lol!
God Hates Us All*||
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://leathermouth.bosfforum.net/

Mesaj  4evergee Bir Cuma Ağus. 08, 2008 2:22 pm

iide bu soruu çok kazık bi soru olmşş ne kdr anlatsamda bitmesssskii affraid
hayatımın anlamı , melegimm angel.. love love love
bebekk gbi oo hala yaa... işte o yusden bi melek we işte o yusden bu kdr saf ,temiz ,sewimlii ....
harika bi grubun solistii ...sesiyle ,kşiligiyle her bişeysiyle...
zibidim , mıcırıgım ,her bişeimmm o bnm yaaaaa..başka bi anlam yükleyemiorm onaa ...yani onun hakkındaki düşüncelerimi sözlerle ifade edemiormki napiiim
4evergee
mcrfan

Nerden : yaşamak istedigi her yerden..!yda hayall edebldigi=)

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  extraordinary Bir C.tesi Ağus. 09, 2008 5:11 am

ne denirki nan tek aşkım onu çok seviormm keşke evlenmesedii nan
extraordinary
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Zeboim...! Bir C.tesi Ağus. 09, 2008 5:53 am

31 yaşında olmasına rağman bi çocuk gibi dinç ve eğlenceli problemlerine rağmen hayranlarına sevdiklerine gülücük saçmayı bilen biri hani derler ya allah özene bezene yaratmış diye işte bu laf o mükemmel insan GERARD ARTHUR WAY için söylenmiş olmalı sesiyle insanları dinlendiren çok akıllıca sözler srfedip ne kadar zeki kültürlü bilgili ve bi o kadar da eğlenceli biri olduğunu gösteren arkadaşlarına ailesine(bu ailenin içinde lyn-z de var Sad ) ve hayranlarına çok değer veren biri onun kadar ünlü olup da onun kadar geldiği yeri unutmayan hayranlarını seven birini tanımıyorum 10 parmağı 10 marifet var tek kelimeyle MÜKEMMEL
Zeboim...!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  GnL<3 McR Bir Ptsi Ağus. 11, 2008 9:22 am

cokk tatlı ama bzn brzcık çirkin oluo ama yine de cok tatlı
GnL<3 McR
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  glugluglu Bir Ptsi Ağus. 11, 2008 2:15 pm

...GeeRem... demiş ki:31 yaşında olmasına rağman bi çocuk gibi dinç ve eğlenceli problemlerine rağmen hayranlarına sevdiklerine gülücük saçmayı bilen biri hani derler ya allah özene bezene yaratmış diye işte bu laf o mükemmel insan GERARD ARTHUR WAY için söylenmiş olmalı sesiyle insanları dinlendiren çok akıllıca sözler srfedip ne kadar zeki kültürlü bilgili ve bi o kadar da eğlenceli biri olduğunu gösteren arkadaşlarına ailesine(bu ailenin içinde lyn-z de var Sad ) ve hayranlarına çok değer veren biri onun kadar ünlü olup da onun kadar geldiği yeri unutmayan hayranlarını seven birini tanımıyorum 10 parmağı 10 marifet var tek kelimeyle MÜKEMMEL

aynen

bide sanki oyuncak aymmıs gbi yanaklarnı mıncık mıncık mıncklamak istiorm ruh ikizm suana kadar onun hakkında bildiim hersey snki bni anlatıo.bi kusur arıorm ama bulmak mumkun diil
onu dusundkce gzum yasarıo sanrm bslediim en saf sevgi bu

aslnda kısaca hayatmn anlamı tapılası insan da dieblirz Very Happy
glugluglu
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  wicked game Bir Salı Ağus. 12, 2008 8:02 am

A.Ş.K
wicked game
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ~~YeSıM ~~ Bir Salı Ağus. 12, 2008 9:53 am

ayhh hayatımınn aşkıı onuu düşündüümm zamann hepp ağlıasımm gelioo lyn-z yi geem yanındaa gördüümm zamann sinirdenn geberiorumm 31 yaşındaa olmasınaa rağmenn 18 likk delikanlıı resmenn kk lyn-z isee çirkinninn tekii GEEM o salaıı çhoqq aradıı galibaa kk gerçekdendee tapılasıı bi insann çhokk güvenilir çhokk $heker bi adamm sesiylee bütünn herkesii büyülüoo GEEMM tamm bi MELEKK yhaufss SENİİ SEVİYORUMMM GERARD love love love love love love love love love
~~YeSıM ~~
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir Paz Ağus. 17, 2008 12:10 pm

hayallerimin erkeği diyebileceğim bi insan(melek) ççş ama ona aşık deilim kk o çok özel biri lynzle mutlu olsun ama ben okadar duygusal bir insana(meleğe!!) hoppa bi kız yakıştıramıyorum lynz şu yeri yurdu belli olmayan motosikletli kızlar gibi geem oh meleim evcil kedim bnm love hayranlığın sınırıyla ona aşık olmak sınırında kaldığım ama hiçbizaman diğer sınıra geçmediğim sonuna kadar hayranı olucağım yüce insann(melek)..evimin kçk bebeğii her gece o müthiş sesiyle uyuduğum insan(melek) biricik karıcığıyla sonsuza kadar mutlu olmasını dilediğim, lynzi sevmememe rağmen sırf gee onu seviyo diye onu sevdiğim ve onların ayrılmasını isteyenlere lanet okuduğum onun mutluluğunda gözü olanlarda benimde çok pis gözü olduğum mutlu olmasını en çook isdediğim kişilik(melek) salak salak mimiklerine taptığım bütün çirkin fotoğraflarını sahiplendiğim çürük dişli tombiş meleim benim lool tapılası kişilik yüce insan ne diim başka uyh kuzum love love

tm en rezil yorum benimki oldu çnkü mcr dinleyenlerin %99.999..u gibi ona aşık diilim o bnm kçk minik kedim gibi ya da kardeşim gibi dha olgunlaşmadı pepeim o bnm love
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  gökçen Bir Paz Ağus. 24, 2008 3:20 pm

bence herkeısn duyguları gayet acık boyle bı topıcke ne ıhtıyac var dedım ılk bakısta ama ınsanın krızı tutugunda yazıcak bı yerı olması mukemmel :d

ben su an yamzıorm herkes gayet ıyı bılıo zaten onu ne kadar cok sewsemde eceye ve nısanlım frank e ıhanet etmıcemı lol!
gökçen
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  mychem Bir Salı Ağus. 26, 2008 8:06 am

o benm ruh ikizim I love you love

mychem
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Ni$h! Bir Salı Ağus. 26, 2008 11:45 am

fiziine yorum yabamam o ewli bi insan Rolling Eyes dermişim ama yabmıcam işde
sesi stüdyo wersionu sarkılarda harika ötesi olan ama izlediğim hiçbir canlı performansta beğenmediğim zat(herkesin performansı ii oluo gerci studyoda)
bi dönem asık olduğum bu aralar nabarsa yabsın dediiim kişilik
bide kız zewkini anlayamadığım anlayamacağım yaratık
Ni$h!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  aysekadunfasulye (: Bir Çarş. Ağus. 27, 2008 8:12 am

sadece şunu söölüyücm :
onun bu dünya ya özel olarak getirldiiini dşünüorum o insanlardan ayrı bi varlık bence ssss
aysekadunfasulye (:
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  glugluglu Bir Çarş. Ağus. 27, 2008 9:49 am

daha once yasmıstım ama daha cok yasmam lasım cok doldu içim Very Happy

bnce kripton gezegeninden geldi su supermanin memleketi var ya insan otesi bi insansı canlı grubuna ait olduuna adım gibi eminm cunku Very Happy
glugluglu
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  rockfairy_ece Bir Perş. Ağus. 28, 2008 12:04 pm

nerden başlasam ki.. bi kere hayatım tamı tamına bir bataktayken çıkıp gelmiş olan bir melek o.. yüzü, ohaaa bir erkeğin nasıl bu kadar düzgün yüz hatları olur dedirten cinsten. burnu desem.. ilk o burnuna aşık olmuştum ben drunken 31 yaşında olduğuna 40 yıl düşünsem inanmazdım. sokakta görsem 20 yaşında falan sanıp asılırdım Laughing sarı saç, siyah saç, uzun kısa hiç farketmiyo.. ama benim için o civciv halleri bir başka...o dönemde çok tatlı olduğunu o sarı saçların onu daha da çocuksu masum gösterdiğini düşünüyorum. ama ema 2007 de tam olarak aşık oldum. saçlarını gözlerini kıyafetini görünce.. oha bu gerard mı?!?!?! falan olmuştum.. kişiliği... zaten bence çok kusursuz bir kişiliği vaar onun. hem hayranlarını çok önemsiyor, kırmak istemiyor hepsiyle aynı ilgilenmek istiyor ama tabiki de bunu başarması imkansız olduğu için zaman zaman kendini çaresiz hissediyor. mesela o mektubu yazmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri de bence fanlarına karşı duyduğu sorumluluk duygusuydu. amazaman zaman onun da bir insan olduğunu unutabiliyoruz...hatırlıyor musunuz? şubat ayları falandı gerard çok zor bir dönem geçiriyodu. fanları fotoraf çektirmek istiyolardı. gerard istemiyodu. ve THEY DON'T UNDERSTAND ME! demişti... biz her ne kadar onun bir kahraman olduğunu hayatımızı kurtardığını düşünüp mükemmel olmasını beklesekte, o da bizim gibi bir İNSAN. ve... karısını özleyebilir, çişi gelebilir, yemek yemek isteyebilir, üzülebilir, ağlayabilir, sinirlenebilir, FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEMEYEBİLİR vs. vs... ama... tüm iyi özellikleri bunları bile baskılamaya yetiyor.. ne olursa olsun o bir melek.. hepimiz için. çok seviyorum onu. tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. onu bir gün görücek olursam eğer, gerçekten dizlerim titrer ve ağlama krizine girerim diye düşünüyorum. ona o kadar çok şey söylemek isterim ki o anda.. nerden başlayacağımı bilemem. direk sarılırım ona.. sormadan... ağlarım. o dakikalar hiç bitmesin isterim. ve sanırım sadece SENİ SEVİYORUM diyebilirim... Sad
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  rockfairy_ece Bir Perş. Ağus. 28, 2008 12:07 pm

GnL<3 McR demiş ki:cokk tatlı ama bzn brzcık çirkin oluo ama yine de cok tatlı

bu nasıl bi yorum ya silent gerard dış görünüşten mi ibaret pale
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  rockfairy_ece Bir Perş. Ağus. 28, 2008 12:10 pm

3 yorum arka arkaya olucak ama lynz bence gerarda o kadar da uygun değildi. gerarda biraz daha olgun oturaklı biri daha iyi giderdi gibi geliyor... ama lynzyi de seviyorum. neyse ya bu aralar gerardı çok sahipleniyorum lynz ye de gıcıklığım tuttu bi kaç gündür Sad
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ~~YeSıM ~~ Bir Cuma Ağus. 29, 2008 12:28 am

rockfairy_ece demiş ki:nerden başlasam ki.. bi kere hayatım tamı tamına bir bataktayken çıkıp gelmiş olan bir melek o.. yüzü, ohaaa bir erkeğin nasıl bu kadar düzgün yüz hatları olur dedirten cinsten. burnu desem.. ilk o burnuna aşık olmuştum ben drunken 31 yaşında olduğuna 40 yıl düşünsem inanmazdım. sokakta görsem 20 yaşında falan sanıp asılırdım Laughing sarı saç, siyah saç, uzun kısa hiç farketmiyo.. ama benim için o civciv halleri bir başka...o dönemde çok tatlı olduğunu o sarı saçların onu daha da çocuksu masum gösterdiğini düşünüyorum. ama ema 2007 de tam olarak aşık oldum. saçlarını gözlerini kıyafetini görünce.. oha bu gerard mı?!?!?! falan olmuştum.. kişiliği... zaten bence çok kusursuz bir kişiliği vaar onun. hem hayranlarını çok önemsiyor, kırmak istemiyor hepsiyle aynı ilgilenmek istiyor ama tabiki de bunu başarması imkansız olduğu için zaman zaman kendini çaresiz hissediyor. mesela o mektubu yazmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri de bence fanlarına karşı duyduğu sorumluluk duygusuydu. amazaman zaman onun da bir insan olduğunu unutabiliyoruz...hatırlıyor musunuz? şubat ayları falandı gerard çok zor bir dönem geçiriyodu. fanları fotoraf çektirmek istiyolardı. gerard istemiyodu. ve THEY DON'T UNDERSTAND ME! demişti... biz her ne kadar onun bir kahraman olduğunu hayatımızı kurtardığını düşünüp mükemmel olmasını beklesekte, o da bizim gibi bir İNSAN. ve... karısını özleyebilir, çişi gelebilir, yemek yemek isteyebilir, üzülebilir, ağlayabilir, sinirlenebilir, FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEMEYEBİLİR vs. vs... ama... tüm iyi özellikleri bunları bile baskılamaya yetiyor.. ne olursa olsun o bir melek.. hepimiz için. çok seviyorum onu. tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. onu bir gün görücek olursam eğer, gerçekten dizlerim titrer ve ağlama krizine girerim diye düşünüyorum. ona o kadar çok şey söylemek isterim ki o anda.. nerden başlayacağımı bilemem. direk sarılırım ona.. sormadan... ağlarım. o dakikalar hiç bitmesin isterim. ve sanırım sadece SENİ SEVİYORUM diyebilirim... Sad

ayhhh çhokkk güsell annatmışsınn yhaa sonlarıı tamm pnm düşüncelerr ağlicamm nerdeysee yhaaa Sad love ayyy love
~~YeSıM ~~
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  rockfairy_ece Bir Cuma Ağus. 29, 2008 7:42 am

~~!mHoTeP~~ demiş ki:
rockfairy_ece demiş ki:nerden başlasam ki.. bi kere hayatım tamı tamına bir bataktayken çıkıp gelmiş olan bir melek o.. yüzü, ohaaa bir erkeğin nasıl bu kadar düzgün yüz hatları olur dedirten cinsten. burnu desem.. ilk o burnuna aşık olmuştum ben drunken 31 yaşında olduğuna 40 yıl düşünsem inanmazdım. sokakta görsem 20 yaşında falan sanıp asılırdım Laughing sarı saç, siyah saç, uzun kısa hiç farketmiyo.. ama benim için o civciv halleri bir başka...o dönemde çok tatlı olduğunu o sarı saçların onu daha da çocuksu masum gösterdiğini düşünüyorum. ama ema 2007 de tam olarak aşık oldum. saçlarını gözlerini kıyafetini görünce.. oha bu gerard mı?!?!?! falan olmuştum.. kişiliği... zaten bence çok kusursuz bir kişiliği vaar onun. hem hayranlarını çok önemsiyor, kırmak istemiyor hepsiyle aynı ilgilenmek istiyor ama tabiki de bunu başarması imkansız olduğu için zaman zaman kendini çaresiz hissediyor. mesela o mektubu yazmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri de bence fanlarına karşı duyduğu sorumluluk duygusuydu. amazaman zaman onun da bir insan olduğunu unutabiliyoruz...hatırlıyor musunuz? şubat ayları falandı gerard çok zor bir dönem geçiriyodu. fanları fotoraf çektirmek istiyolardı. gerard istemiyodu. ve THEY DON'T UNDERSTAND ME! demişti... biz her ne kadar onun bir kahraman olduğunu hayatımızı kurtardığını düşünüp mükemmel olmasını beklesekte, o da bizim gibi bir İNSAN. ve... karısını özleyebilir, çişi gelebilir, yemek yemek isteyebilir, üzülebilir, ağlayabilir, sinirlenebilir, FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEMEYEBİLİR vs. vs... ama... tüm iyi özellikleri bunları bile baskılamaya yetiyor.. ne olursa olsun o bir melek.. hepimiz için. çok seviyorum onu. tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. onu bir gün görücek olursam eğer, gerçekten dizlerim titrer ve ağlama krizine girerim diye düşünüyorum. ona o kadar çok şey söylemek isterim ki o anda.. nerden başlayacağımı bilemem. direk sarılırım ona.. sormadan... ağlarım. o dakikalar hiç bitmesin isterim. ve sanırım sadece SENİ SEVİYORUM diyebilirim... Sad

ayhhh çhokkk güsell annatmışsınn yhaa sonlarıı tamm pnm düşüncelerr ağlicamm nerdeysee yhaaa Sad love ayyy love

ahh canım ya... gerardı anlatsam daha anlatırım sayfalar yetmez.. öyle çok seviyorum ki onu Sad love love
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir C.tesi Nis. 04, 2009 8:23 am

bu başlığa rastladımda..ne güzel şeyler yazmışsınız hepsini okudum xD gerard gerçekten çok şanslı ve bunun farkında Razz I love you

Mika Tauriainen & Arjen Lucassen
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

- Similar topics