En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

KaNkıSlar

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

Geri: KaNkıSlar

Mesaj  Zeygee Bir C.tesi Ekim 18, 2008 10:43 am

biliorm cnm tanşmştk unutmuşum yassmaı hem snde bni yassmssn gördmm I love you love ayyy
Zeygee
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ~~YeSıM ~~ Bir C.tesi Ekim 18, 2008 10:56 am

Zeygee demiş ki:YEŞİMMİM Exclamation I love you
BÜSÜÜ (CNM KUSENİM)(BusE><FranK)
Küfh adını blmiormm ama seviorm I love you
MCRazy billur I love you
^şizofren _ gizem I love you
lal I love you tam olarak tanımıorm ama çok tatlı kız I love you
PUNKreas fatma I love you
HAYgeE şeyda I love you
Whampirella tuuçe I love you
thaly_gerard tanımasmda seviorum I love you
4 ever gee I love you
GeeRem I love you
rockfairy_ece tabii kii I love you I love you
wicked game I love you

cnlarm hepinisi çoooooooooooooo......................kkk seviom love ayyy kk

oyhh phende sheni çhoookk sefiorum canmm pnmm love ayyy
~~YeSıM ~~
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir C.tesi Ekim 18, 2008 11:05 am

Zeygee demiş ki:YEŞİMMİM Exclamation I love you
BÜSÜÜ (CNM KUSENİM)(BusE><FranK)
Küfh adını blmiormm ama seviorm I love you
MCRazy billur I love you
^şizofren _ gizem I love you
lal I love you tam olarak tanımıorm ama çok tatlı kız I love you
PUNKreas fatma I love you
HAYgeE şeyda I love you
Whampirella tuuçe I love you
thaly_gerard tanımasmda seviorum I love you
4 ever gee I love you
GeeRem I love you
rockfairy_ece tabii kii I love you I love you
wicked game I love you

cnlarm hepinisi çoooooooooooooo......................kkk seviom love ayyy kk

küfh beniim ttt bendim yani kk bnde sni çk sebiorm kyy
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir C.tesi Ekim 18, 2008 11:49 am

şmdii başliim unuttuklarım unutucaklarım varsa şimdiden çok özür size karşı çok doluyum baya uzun olucak ttt

içlerinden en büyüü büsbüyüü gizemime love
çakalım, rubym herşeim okdr seviorm ki seni anlatamam insan hiç görmedii birini bukadr sever mi yau www en zor zamanlarımda bni dinleip destek olduğun için herşeyden çok teşekkür ederim sana ççş kitabımıza dabiilerimize herşeimize ayrı biterim kk sna duygu sömürüsü yapmaya da bayılıorum kyy nee çok uzattım herşeimsin bitanem love

gökçen
uzun zamandır görüşemesek de sn yine de bitanemsin love insanları düştüü zor durumlardan en kolay kurtarabilen ve en çabuk rahatlatabilen insan seçtim seni bence psikolog olmalısın kyy

yağmur^um
anam babam kyy feysanam ttt makyajına bilekliklerine daınık odasına feysinden beni ekleyen tek kaşları kürtlerine ayrı ayrı bittiğim yüce insan love anamsın, babamsın başka bşiy demiorm kk

dier gizem love
sarı^m anaaa hem sarı olup hem de sarı resim çeken tek insan her durumda sarı olmayı bilen sarı olmayı kendine felsefe edinmiş varlık onunlayken nekadar saçmaladıımı yeni yeni fakettiim insan -valla ya ben çok saçmalıorm sana nie acaba huh?? - nese öle bri işte seviorm sni ayyy

burcu abla
her nekadar başta kavga etsek de kyy herşeye rğmen çok çok sevdiim insan ssss mcr adına bşiyler yapmayı hayat felsefesi yapmış ve eminim ki hayatının sonuna gerard ihtiyarlayıp mortlayana-allah korusn tabi ttt - kadar onu çok çok sevicek nadir insanlardan biri ççş kendimden bile emin diyilim bukadar kk

ışıl abla^
seni hiç hiç tanımıyorum ama neden bilmem seviorm love düşündüm düşündüm yazcak bişiy gelmedi aklıma neyse seviorm seni anaaa ttt

sude^
kişiliini henüz anlayamadıım bri ilerde anlıycaımı da sanmıorum aslında kk ama çk seviorm sni de love bi aralar baya konuşuoduk sanki de şu aralar pek knuşmuorz ttt

irem*
foruma girdiğimde ilk samimi olduum insan kk ışıldan yana derdin baya büyüktü be kk ama siz barışınca sevindim baya, kavga etmein üzülmein bdaha love

gülşah
sni hep karıştırıorm bee kk işin kötüsü kimle karıştırdığımı bile bilmiorm normalde güneşle karıştırıorm sitede the angel in the hell (di galiba)
onunla karıştırıyorum ttt saçlarına bitiorm yauu anaaa

the angel vs vs..
utanıyorum yau hep unutuyorum snn adını dddd neyse pek bi muhabbetimiz olmasada seviorm sni herşeinle özellikle de saçlarınla* çok şirinsin anaaa

güneş
son zamanlarda seninle de konuşamıyoruz sanırsam? daş bebe ttt yazın iidi be konuşurduk baya özledim kyy

wicked game
snnde adını bilmiorm üzgünüm ıhh gerardlı avatarlarına hastayım kyy kuşunda pek şeker hani ttt

billur
yau anam seninle depek muhabbetimiz yok ama seviorm sni de love çok güzel olup da kendini beyenmeyenlere gıcık olurum haberin var mı aaah ama sna diyil ttt -b, gün bnde güzel olucam www -

LâL..
anam seni unutmuşum hafif ttt bu yaşta bu zeka ççş yaşını şeetmiorm yanlış anlama sakın sadece kıskanıyorum hafif ben senin kadarkene tarkan dinliodum pembe badiler krem rengi etekler süslü ayakkabılar giyiyodum o bakımdan ttt bide ööle aklım başımda diyildi bnde neerde o şans böööyyy nese devam et anam -buarada kendimi fazla ezdim 7 de bıraktım tarkanı ve pembe badileri ttt -

yeşim
çok seviorm sni anam babam love sadece phen ve shen demeni sevmiorm onu da burdan söliyim dddd

tuğçe
bana o resimleri yaptın ya ttt ellerin dert görmesin hala baktıkça seni anıyorum ttt hep sarışın olarak düşündüğüm ama esmer çıkan insan kk

desert song
sninle tanışmıoruz ama müzik zevkine hayranım özelliklede placebo sevgnden kaynaklanıyoda olablir kk brian(L) love

ece
sninle de tanışmıyoruz ama foruma olan katkılarından dolayı ve bazı konularda verdiğin cevalardan dolayı ayrı bi seviyorum seni love

fatma
saçlarına resimlerine herşeine ayrı ayrı bitiyorum ama kahkülsüz çook daha güzelsin ebnce ve yaşından çok daha büyük gösteriosn ayyy

baya uzun oldu anaaa unuttuğum varsa lütfen kızmasın aklıma gelenler bukadar eğer kendinizi göremediyseniz bna sölein bn eklerim buraya hakkınızdaki düşüncelerimi kk

bukadar uzun olmasının nedeniyse hepinizi ayrı ayrı seviyorum oyüzden yani tapılası varlıklarsınız hepiniz love love love
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir C.tesi Ekim 18, 2008 11:59 am

buarada ben bu başlığa sadece ilk açıldığında bakmıştım ozaman da kankam yok die yazmamıştım Laughing sonrada hiç baklmadım beni yazanları yeni gördüm ben de hepinizi çoook seviorum öpp
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ~~YeSıM ~~ Bir Paz Ekim 19, 2008 1:09 am

Aang.. demiş ki:
yeşim
çok seviorm sni anam babam love sadece phen ve shen demeni sevmiorm onu da burdan söliyim dddd

taam canm bundan sonra söLemicemm ttt ttt
~~YeSıM ~~
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Zeygee Bir Paz Ekim 19, 2008 10:52 am

yaaa söle ama yaa çook hoşuma gidio çoooooook sevimli olusn zati sevmlisin I love you love
phenn seviom öle demeni Very Happy cheers
Zeygee
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Zeygee Bir Paz Ekim 19, 2008 10:53 am

yaaa söle ama yaa çook hoşuma gidio çoooooook sevimli olusn zati sevmlisin I love you love
phenn seviom öle demeni Very Happy cheers
Zeygee
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir Paz Ekim 19, 2008 11:24 am

yok ya öyle gıcık oluyo fln deilim de hani türkçeyi zaten hepimiz katlediyoruz ya genellikle o bakımdan sölemiştim ayyy ama sn söle o snn farkın ttt
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ŞiZoFReN Bir Ptsi Ekim 20, 2008 9:54 am

Aang.. demiş ki:şmdii başliim unuttuklarım unutucaklarım varsa şimdiden çok özür size karşı çok doluyum baya uzun olucak ttt

çakalım, rubym herşeim okdr seviorm ki seni anlatamam insan hiç görmedii birini bukadr sever mi yau www en zor zamanlarımda bni dinleip destek olduğun için herşeyden çok teşekkür ederim sana ççş kitabımıza dabiilerimize herşeimize ayrı biterim kk sna duygu sömürüsü yapmaya da bayılıorum kyy nee çok uzattım herşeimsin bitanem love

yirim sei çakal'm Razz Razz ayyh çok sevindim hem de utandım Embarassed Razz kitap mevzuu da güzel olmş ttt tabi herkes fransız kaldı kitaba ttt çıkınca görürsünüz ttt anaaa herşey için teşekkürler emily'm love love love ttt kk hadi ben yemekten dönünce konuşuruz msn'de ççş kyy love byeee
ŞiZoFReN
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir Ptsi Ekim 20, 2008 11:01 am

ŞiZoFReN demiş ki:
Aang.. demiş ki:şmdii başliim unuttuklarım unutucaklarım varsa şimdiden çok özür size karşı çok doluyum baya uzun olucak ttt

yirim sei çakal'm Razz Razz ayyh çok sevindim hem de utandım Embarassed Razz kitap mevzuu da güzel olmş ttt tabi herkes fransız kaldı kitaba ttt çıkınca görürsünüz ttt anaaa herşey için teşekkürler emily'm love love love ttt kk hadi ben yemekten dönünce konuşuruz msn'de ççş kyy love byeee

aii sn yemeğe gttin dmi bekliorm ztn ayrıntıları alıcam love kitabımız çkınca site halkına bedava aıtalım anaaa
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4