En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

OKS

4 sayfadaki 20 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sonraki

:o Geri: OKS

Mesaj  JuMbY..! Bir Paz Haz. 08, 2008 8:57 am

...

En son küfh^.. tarafından Paz Haz. 08, 2008 12:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  zy-nPpP Bir Paz Haz. 08, 2008 9:18 am

walla çok basit sormuşlar , kıskandım bu sne girenlri Razz
bu arada geçmiş olsun diyorum oks yi atlatan üyelere , kiminiz çok iyi yerlere gidersnz kiminiz normal seviyede yerlere ama bozmayın moralinizi öss çok daha önemli oks den
zy-nPpP
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Paz Haz. 08, 2008 10:10 am

off oks.
koleje devam naapalm..!
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  God Hates Us All*|| Bir Paz Haz. 08, 2008 10:13 am

çözdüm:

türkçe: 24 dooru 1 yannıs
matematik: (kotudur testLerde oysa okuLda hep ii aLırım) boş:14 yannıs:5 dooru:5 (dikkatinizi çekerim bn pek 8. snf konuLarınıda bLmiorm)
fen: boş:2 yannıs:8 dooru: 15
sosyaL: dooru:24 boş:1
God Hates Us All*||
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://leathermouth.bosfforum.net/

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Haz. 08, 2008 10:31 am

küfh^.. demiş ki:
april.rain demiş ki:
küfh^.. demiş ki:şöylede anlatabilirim geçen sene ilk tercihlerde ist erkek 463 ten kapamıştı yanılmıyosam bnm ilk tercihim oydu ve 362.66.. puanım vardı ama giremedim Rolling Eyes

Sen puanını daha önceden hesaplamamış mıydın? Kendin diosun cnm bnim 463'ten kapandı puanım 362'ydi die. Zaten giremeyeceğini biliomuşsun. Ya da varmak istediğin noktayı anlamadım ben ne yazık ki Very Happy
Bsq sen ne beni ne de başkalarını tak Very Happy İnan kendine o kadar Smile Umarım girersin istediğin okulda cheers

off lanet olsun 462 küsür puanımmmm yanlış yazmışım Laughing yoksa 100 puan farkla grilemiiceini bliorm Suspect
wowww 462 :o hangi okuldasınız hanımefendi ? o puanla kadıköy anadolu , cağaloğlu anadolu , beşiktaş atatürk anadolu gibi türkiyenin ilk onunda olan liseler öğrenci alıyo.. yoksa istanbul ve bu okullar cazip mi gelmedi silent
ayrıca istanbul erkek lisesi 463 olan puanını ikinci tercihte 460 a fln düşürdü.. kardeş okulumdur aramızda bi sokak var adım gibi biliorum o yüzden.. yalan söylemeyi bıraksak..

Bsq 97 net çok iyi.. tebrik ederim adına sevindim Smile galatasaray lisesine girebilirsin 95 netle iki ark ım girmişti sen 97 ile kesin girersn.. sevindim adına cnm herşey istediğin gibi olsun..
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  nazdorovje! Bir Paz Haz. 08, 2008 11:23 am

...GeeRem... demiş ki:kötü diil eğitimi çok ii ama düz lise puanı çok düşük

düz lise zaten puanla almıyo cucuum oks ye gir yetiyo Rolling Eyes
nazdorovje!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Zeboim...! Bir Paz Haz. 08, 2008 11:46 am

össye giriş puanından bahsediorm Razz
Zeboim...!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Paz Haz. 08, 2008 12:06 pm

april.rain demiş ki:
Bsq demiş ki:Bence ben bu puanla galatasaraya falan giremem çok kolaydı herkes çok yükseldi bence

geçen sene de herkes yüksek yaptı ama hiç umudu olmayanlar bile girdi takmayın kafananıza! Düşük puanlı iyi okullar yok mu? Var tabii ki. ÖSS için biraz daha fazla çalışırsınız toparlarsınız sakın üzülmeyin Smile

tabi abi puanı o kadar yuksek olmayan cok ıyı okullarda var Very Happy
sımdı burda kendı okulumu ornek verdırtmeyın bana Razz lol! ...
gercekten bızım okulun puanı gayette dusuk ama ben dırek emınım seneye öss de adımızı yankılatıcaz Twisted Evil Twisted Evil
o kadar ıyı ogrencıler var kı ( Cool bende onlara dahıl Razz Laughing) ... verılen egıtımde,hocalarımızda bı o kadar ıyı kı...
puanının dusuk olmasını sonradan anadolu lısesı olmasına ve yerının cok kotu bı cervede bulunmasına baglıyo herkes... Rolling Eyes
soylemek ıstedıgım nısanında dedıgı gıbı dusuk puanlı gayet ıyı okullarda var..
puanı dusuk olanlar uzulmesın abı Wink herkes ist. erkek de okuyacak dıye bı sey yok Laughing
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  God Hates Us All*|| Bir Paz Haz. 08, 2008 12:08 pm

The Angel In The Hell.. demiş ki:
april.rain demiş ki:
Bsq demiş ki:Bence ben bu puanla galatasaraya falan giremem çok kolaydı herkes çok yükseldi bence

geçen sene de herkes yüksek yaptı ama hiç umudu olmayanlar bile girdi takmayın kafananıza! Düşük puanlı iyi okullar yok mu? Var tabii ki. ÖSS için biraz daha fazla çalışırsınız toparlarsınız sakın üzülmeyin Smile

gercekten bızım okulun puanı gayette dusuk ama ben dırek emınım seneye öss de adımızı yankılatıcaz Twisted Evil Twisted Evil
o kadar ıyı ogrencıler var kı ( Cool bende onlara dahıl Razz Laughing) ... verılen egıtımde,hocalarımızda bı o kadar ıyı kı...
puanının dusuk olmasını sonradan anadolu lısesı olmasına ve yerının cok kotu bı cervede bulunmasına baglıyo herkes... Rolling Eyes
puanı dusuk olanlar uzulmesın abı Wink herkes ist. erkek de okuyacak dıye bı sey yok Laughing

insan bi okuduu Lisenin de adını soLerki puanı dsk oLanLar orya gitsin Very Happy en azından fkr edinsinLer Very Happy Razz :geek:
God Hates Us All*||
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://leathermouth.bosfforum.net/

Mesaj  aysekadunfasulye (: Bir Paz Haz. 08, 2008 12:18 pm

ne kdar şanslısınız bizimm girdiimiz sene çok zordu Sad
aysekadunfasulye (:
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Paz Haz. 08, 2008 12:51 pm

The Angel In The Hell.. demiş ki:
april.rain demiş ki:

Fatoş'uma katılıyorum benim kazandığım okulda çok yüksek puanlı değildi yani lol! .Önemli olan okul değil bence öğretmenler What a Face .Öğretmenler ne kadar iyi olursa o kadar iyi.Mesela bizim coğrafyacımız o kadar zor sorar ki yazılıları yani bu yıl coğrafyadan aldığım en yüksek puan 83 Suspect .Ama önüme test soruları gelsin tıkır tıkır yaparım.Ve dilsiz(boş) dünya haritasında bazı yerlerin iklim,bitki örtüsü,nüfusu,su kaynakları,deprem ve volkan kaynaklarını,ipek yolu,baharat yolu,boğazları bilirim.Bence okulu takmayın.Anadolu ya da fen önemli olan kaliteli öğretmenler ve sizi össye nası hazırladıkları. cheers
Cannibal Corpse
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://gcturkiye.gooforum.com

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Haz. 08, 2008 12:54 pm

küfh^.. demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:
küfh^.. demiş ki:
april.rain demiş ki:
küfh^.. demiş ki:şöylede anlatabilirim geçen sene ilk tercihlerde ist erkek 463 ten kapamıştı yanılmıyosam bnm ilk tercihim oydu ve 362.66.. puanım vardı ama giremedim Rolling Eyes

Sen puanını daha önceden hesaplamamış mıydın? Kendin diosun cnm bnim 463'ten kapandı puanım 362'ydi die. Zaten giremeyeceğini biliomuşsun. Ya da varmak istediğin noktayı anlamadım ben ne yazık ki Very Happy
Bsq sen ne beni ne de başkalarını tak Very Happy İnan kendine o kadar Smile Umarım girersin istediğin okulda cheers

off lanet olsun 462 küsür puanımmmm yanlış yazmışım Laughing yoksa 100 puan farkla grilemiiceini bliorm Suspect
wowww 462 :o hangi okuldasınız hanımefendi ? o puanla kadıköy anadolu , cağaloğlu anadolu , beşiktaş atatürk anadolu gibi türkiyenin ilk onunda olan liseler öğrenci alıyo.. yoksa istanbul ve bu okullar cazip mi gelmedi silent
ayrıca istanbul erkek lisesi 463 olan puanını ikinci tercihte 460 a fln düşürdü.. kardeş okulumdur aramızda bi sokak var adım gibi biliorum o yüzden.. yalan söylemeyi bıraksak..

Bsq 97 net çok iyi.. tebrik ederim adına sevindim Smile galatasaray lisesine girebilirsin 95 netle iki ark ım girmişti sen 97 ile kesin girersn.. sevindim adına cnm herşey istediğin gibi olsun..

ne yalanından bahsediosun farkındaysan ilk tercihlerde 463 den kapadı dedim ikinci tercihlere de girmedim ayrıca kabataşa yetiodu puanım gitmedim.. bu bnm tercihim o okula gitmek istiyodum olmadı bende tan fen lisesindeim şuan bursa?? bilmem duydun mu ha şimdi sen onada yalan sölüosundr diceksn en iyisi napalım biliomsn ben sna adımı ve soyadımı söliim okulumun da numarasını veriim sna kaç puanla girdiğimi sölesinler nasıl fikir?? nasıl böle bişe söleyebiliosun alamıorum ndn yalan söleme ihtiyacı duyiim ki?? ayrıca yalan sölüyo olsam ilk tercihlerde 463 olduğunu nerden bilebilirdim? 2.ye girmedim hatta 3.ye de girmedim ilk tercihimde çıkmadı bnde tana kaydımı yaptırdım eğer hala yalan konusunda ısrarlıysan msj atarak okulun numarasını verebilirim söylemen yeterli.. insanlar hakkında kesin bi bilgi edinmeden karar verme belki siteden de atılırım bu olay yüzünden kimbilir?? belki bnm yalan sölediğimi düşündüğün bunu dile dile getirdiğşn ve benm de kenimi savunduğum için siteden de atılırımm?? eğer daha fazl bilgi istiosan türkçe-2 yanlış mat-3 yanlış fen-full sosyal-2 yanlıştı git hesapla tutan yok !!

bana attığın pm le kodun mu oturtmalı bi msj vermek istemişsin bnde bi güzel cevapladım zaten... OKS topiği burası ! bi cümle için uzun alıntılar yapıp sayfayı batırma istersen savunman için bana sayfalarca mail yaz ama siteyi batırma ! boşuna yormuşsun elini istesem tek tıkla silerdim şu devasa ve konuyla ilgisiz paragrafını .. [hatta siliyim nasılsa alıntı yaptık mecbur Neutral ]

kişisel şeyler için siteden kimseyi atacak değilim !
MCR a ait bu site bana değil bn yönetiyorum sadece..

kaldığı yerden devam oks ciler Arrow
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  JuMbY..! Bir Paz Haz. 08, 2008 12:58 pm

sil ztn.. n d olsa bn odunun anlayışsızın aptalın tekiyim dmi?
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Haz. 08, 2008 1:05 pm

küfh^.. demiş ki:sil ztn.. n d olsa bn odunun anlayışsızın aptalın tekiyim dmi?
bu cümleyi tekrar bu topiğe yazdıysan evet öylesin .. topiği batırma istediğin kadar pm at başkalarına saygısızlık etme demiştim.. [kafasını alıp duvara vuran simili ]
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  JuMbY..! Bir Paz Haz. 08, 2008 1:09 pm

...
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir Paz Haz. 08, 2008 1:42 pm

sanırım hayatımın enberbat ama en eylenceli gnlerinden biriydi.. :S

bu başlıkta kavga istemiyorum!
zaten yeterince sıkıcı ve aptalca bi konu üzerine açılmış ve yeterince bayık insanlarsanırm siteyi bok ediyo.
mümkünse kapatalım konuyu ve su kavga meselesini.
ablam yine desaol başlıkiçin ama üzgünüm.
netimi sadecene ablam bilii xD
ama kimsenn dediğine inanmıyor bz tunca hocalan xD lol! hahahaha..! :: coolbb geyik ^_^ :: OKS

xxoo
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  nazdorovje! Bir Ptsi Haz. 09, 2008 4:29 am

...GeeRem... demiş ki:össye giriş puanından bahsediorm Razz
hemm özür dilerim cucuum :albino:
nazdorovje!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Persephone Bir Ptsi Haz. 09, 2008 4:42 am

b*k gibiydi
sıçtım resmen gazetede 50 tane 1. çıkabilir diyo robert falan hayal oldu kçımı az daha sıksaymışım olurmuş ama olmadı fenden 5 belkide 6 yanlış
balıkesirden bile şuana kadar 10 tane full yapan varmış bende 86 net diye seviniyorum tüm hayallerim yıkıldı yaa =( annem hala 90 net yapanları söylüyo delirmek üzereyim
babam aynı şekilde ağlamaktan gözlerim şişti resmen 😢 bitek sosyal full oda normal yani sorular beleşti resmen türkçe 1,mat.1(tam hatırlamıyorum 2 olabilir)yanlış 2 boş,feni yazmışım o kadar kabataş olur diye düşünüyodum puanlar yükselcek kısacası nah kabataş =) hepimiz burhaniye fen lisesinde(düz lise =)) devam allah kahretsin beni başka bişey demiyorum bang bangg gerard bile bang yapii bana yaa 😢

Persephone
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  nazdorovje! Bir Ptsi Haz. 09, 2008 4:50 am

aman yah sallayın gerçekten bu kadar abuk bi konu hakkında kavga edmeyin ama işkembeden de sallayınca anlaşılıyo sevgili arkadaşlarım. ona göre biraz usturuplu sallayaalım Exclamation Lütfen Exclamation
nazdorovje!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  nazdorovje! Bir Ptsi Haz. 09, 2008 4:53 am

mesela bende girdim puanım da düşük ama sallama gereği dumuyorem Razz Laughing
nazdorovje!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Tinuviel Bir Ptsi Haz. 09, 2008 4:59 am

The-PinK-EmotionSs demiş ki:aman yah sallayın gerçekten bu kadar abuk bi konu hakkında kavga edmeyin ama işkembeden de sallayınca anlaşılıyo sevgili arkadaşlarım. ona göre biraz usturuplu sallayaalım Exclamation Lütfen Exclamation

Sallamak derken benden mi bahsediyorsun? Sallamıyorum hatta yanlışlarım türkçeden cahit sıtkı tarancının şiiri, fizikten sürtünme kuvveti olan soru(cevabı 1-3 müş ben 1-2-3 yaptım), ve sosyalden aşağıdakilerden hangilerine ulaşılamaz (Cevap karadeniz egemenlik altına alınmıştır olcakmış ben 1-3-4 yaptım). Mat'ım fulldü. A kitapçığında 16 ve 25. soruyu son 2 dakika da çözdüm. Hem niye yalan söyleyeyim ki, bu konuda yalan söylemek çok aptalca. HErkesin ne yaptığı ortaya çıkacak zaten. Gidilecek liseler de belli.

Ben Kabataş'ı istiyorum Bodrum'danım ve üyeliğimin sahbi olan Başak adlı arkadaşım 85 doru yaptı onu da söyleyeyim.

Neyse umarım herkes istediği yere girer.
Tinuviel
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  mychem Bir Ptsi Haz. 09, 2008 5:03 am

dorusu hiç takmam sınavları lgs ve öss çok rahat geçti hiç heyecanım olmadı yani sınavları takmam pek aslında hiçbişeyi takmam Razz nese umarım sınavınız iyi geçmiştir Very Happy

mychem
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  nazdorovje! Bir Ptsi Haz. 09, 2008 5:07 am

bsq niye üstüne alınıyosun ki cucuuum :scratch:

En son The-PinK-EmotionSs tarafından Ptsi Haz. 09, 2008 5:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nazdorovje!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  zeynep..* Bir Ptsi Haz. 09, 2008 5:11 am

küfh^.. demiş ki:
xx Chemical xx demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:en zoru 2005 oks idi gazetelerde de yazmıştı bu xD eşşek şansı var bnde bense o sene girmiştim..
kazanmamda çok büyük etkisi olan halil hocama çok şey borçluyum.. feni bana full çektirten insanoğlu odur .. en son geçen sene nikahına gittim lol! cnm yha bak şimi aklıma geldi <3

ciddimisin ? Very Happy bnmde fen full dü lol!
ama bizimki kolaydu bence fen hele lol!
2006 OKS bizimki lol!

hayır 2006 fizik okdr zorduki bn bursa vip sınıfındaydım ve sonlardaydım ve ilk sırada olanların hepsinin türkçe full mat full sosyal full fen 3 yanlış filandı daha doğrusu fizik Laughing bnm de en ii dersim fizikti öle yırtmıştım yani Suspect

bana çoook kolay gelmisti Suspect
zeynep..*
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/_nypmhe_mcrfan_

Mesaj  zeynep..* Bir Ptsi Haz. 09, 2008 5:12 am

april.rain demiş ki:
küfh^.. demiş ki:
xx Chemical xx demiş ki:
april.rain demiş ki:

güzelim sen iyi misin xD bu puanla önüne kırmızı halı sererler galatasarayda xD Hiç merak etme sen mutlaka girersin çok iyi bi yere Smile

bencede yani bsq bu kdr puan yapıyosun bi de gremem diyosun lol!

öyle demeyin giremeyebilir.çünkü sorular çok kolay muhtemelen çok fazla full yapa veya 1 yanlış yanlış yapn oldu hele yanlışları matematiktense büyük ihtimalle giremez Rolling Eyes

Ama yine de büyük ihtimalle girer güzelim Smile O olmazsa istanbul erkeğe girer. Kabataş'a düşmez bile. Düşemez yani xD Hem oynamalar genelde çok alt puanları etkiler yani açıkta kalmalarına neden olur. En azından geçen sene öyle olmuştu Smile

bi olmadı 2 .tercihlerde girer bu netlerle onu havada kaparlar Suspect
zeynep..*
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/_nypmhe_mcrfan_

4 sayfadaki 20 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sonraki