En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

günlükk xD

40 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: günlükk xD

Mesaj  geRaRd''mmm Bir Çarş. Nis. 22, 2009 1:20 pm

Merhaba günlük;

Bu sana ilk yazışım.Very Happy İlk günüm önemli bi gün olsun diye bekledim oldu da Smile Bugün 12lerin son günüydü daha doğrusu karne alınana kadar yoklar Sad Sad Sad O yüzden veda partisi gibi bi şey yaptık okulda. Süperdiii... Razz Nasıl koptuğumu hatırlamıyorum Very Happy
Bi rock grup gelmişti kopardı bizi cheers cheers Eve geldim başım nasıl ağrıyo artık nasıl salladıysam kafamı pale Her şey çok güzeldi ama 12lerin gitmesine çok üzüldüm onlarsız okul çok boş olucak Sad Offf aklıma geldi yine üzüldüm şimdi. Sad Günlükcüğüm Very Happy herkes gittikten sonra sadece 12ler kaldı bi de biz sahneye çıkıp disko ortamı yarattık Very Happy O da ayrı bi kopuştu Very Happy Parti Laughing bittikten sonra aynaya bi baktım resmen dağıtmışım. Sonra Ayşe'nin bana git sil şu gözlerini aynı gerard'a benzemişsin dedi (ayrıca beni gerard'a benzetirler Rolling Eyes Rolling Eyes ) tabi ben havalara uçtum meleğime benzedim diye he heh afro Sonra kendimi eve attım resmen su gibi olmuşum Suspect Duş alıp kendime güzel bi uyku çektim şu anda da sana yazıyorum ( yazıyorum deyince aklıma başka bişey gelir hep Laughing ) Evet günlük beni dinlediğin için sana minnettarım pirat afro
By by günlük ba bayy kiss
geRaRd''mmm
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir Çarş. Nis. 22, 2009 2:36 pm

günnüüüük today is my birhtdayy!!!!

gün güzel başladı xD gece doumgnümü ilk kutlayan zafer oldu face de de ilk kutlayan murattı drunken nese kulda gittim herkes kutladı fln öğle her tarafta para muhabbeti döndüğünden gizli kapaklı tabikide anladım bir sürpriz parti düzenlendiğini ttt

nese öğle yemeğine cansu ben kibra çıktık ama çıkanakdr bile yarım saat fln geçti ben hala sözde anlamıorm ttt nese indik aşaı sınıfta kmse yok fln indik 1-2 dk geçmedi ellerinde poşetlerle gülinler gird içeri benim içerde olmamam gerekiou tabi ttt ttt hepsi çığlık attılar sein içerde ne işin var die ttt ben de ben aslında youm dedim ve çıktım sonra da srpriiiiizzz iiiki doooduuun iiiki dooodun olayına girildi ttt

bissürü hedie aldımmmm love ama en çok ikisini beendim ttt sarım bana siah bi ktu içinde minyatür bi keman almış ama incecik işlenmiş ve en kçük ayrıntıları bile mevcut ve bna sarılınca ağlayarak bna hayatımın sonun kdr keman çalmanı istiorm dedi zaten o saatten sonra ben devre dışıyım zaten ttt bitanem ya love bidee çaınınkine bayıldım yeşil pisi pisi tarzı terlik almış çok şekerler ve çok rahatlar ttt

nese parti de biti öle böle evegelim anneme hedieleri gösterdim hepsini beendi yeşil bi elbise vardı aşırı komik palyaç elbisesi gbi ama giince çok yakışıo onu denedim yanında çok güldü yaa ama gülmedide aslında dalga geçmek için dil sadece bişei görüp mutlu olmuş gbiidi uzun uzun bşiler dşünerek sırıttı bna ttt

günnük ya dün de zaten deli gbi alışveriş yapmıştım uzun süre bşi almicam galiba en azından babannem maaşını alana kdr (doumgnü paramı vee beni bağladıı aylıı vericek geride kalan 16 yılın yükü çöktü heralde emekli olduundan beri beni maaşa bağladı ben istemeden bana para verio çok ilginç xD)

sadece bu hafta vea haftaya dersaneye gidersem magoda gördüüm beyaz pantalonu alıcam hem uygundu hem de tam aradıım gbiidi beyaz capri biraz spor biraz şık duruo fln arayıp da bulamadıım yani ama cebim de şuan sadece 10 lira para var kibranın bana borcu vardı 20 vericek annemden de bi 30 ister vee alırım heralde o zamandan sonra ara vericem xD xD çnkü dün alışverişte bi ailenin bi aylık gelirini harcadım dşündükçe üzülüorm ztn dumur

nse gnnük.. bugün garip bşi dha oldu ttt çakalım sırf bna doumgnü msjı yazabilmek için face aldı kendine ve kocaman bişiy yazdı bana ben de ona kocaman bişiy yazdım fln hoş oldu ttt onun da doumgnü hediesi bu oldu yani love i love you çakal.. love

nse günnük kaçtım ben çok yorgunum btn gecemi doumgünü msjlarına karşılık vererek geçirdim çoook yorgunum bai baii byeee
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Perş. Nis. 23, 2009 10:30 am

The Joker demiş ki:Günlük;

bir de şunu söyliyeceyim ben bu Fatoş(-tu sanırım Very Happy )'ın günlüklerine bayılıyorum yha Razz ttt

hadi günlük
defolup gidiyorum

her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu www

baibaiii love

kiss

wuuoowww cheers mutlandım canım tesekkurler yuuy
bi tane daha matraxcı yakaladım bu arada kyy love

gunluk lan bugun evdeydım maalümün 23 nisan ttt
yazıcak bısey yok o yuzden...
mp4 ü sarj edıyodum bos kaldım geldım cukcuk kardiş
dunden bahsedıyım dıycem azcık da dunde bi halt olmadı kı uffuu
fızık notum 1puan yukseldı kk
ıngılızcecımız degıstı hih bu sene kacıncı bu sayamadık ...
ılk dersınde de sınav olduk ttt
caddede oturuyomus (bagdat caddesı)
"-mkal gıbı yar cadde gıbı dıyar olmaz" xD bızım okulun lafıdır... ttt

yarın chemie sınavım var lan ... kk
sabahtan berı ona kasıyorum ... ama sıktı beaa...
asit-baz dan nefret edıyorum ve ıcımdekı kımya askını sondurup gıden o eskı kımyacımdan hih

pazar gunu sınavım var dumur
öglen 3te baslıyo bıde yaa ıhh ...
taner__hocam bızı sabaha alsalar... 2dk da yapar cıkarız ya , hemen 2dk
ttt

dun tam servısten ındım dersaneye gıtcem yagmur bı bastırdı...
ayagımda vans, ustumde bana 3beden buyuk genıs hırkamla ortada kaldım kk
ayaklarım ıslandı www en tıksındıgım sey hhh

höööff Ekin'i özledım ssss Ekin'le şaraplaşmayı özledım kk

haftaya hangı gun oldugu mechul olan bıyolojı sınavı , her seferınde aynı gune koymakta ısrar ettıklerı edebıyat ve matematık sınavım ve salı gunu almanca kompozısyon sınavım var :S
ayrıca haftaya verılmesı gereken ama daha 10sorusu hazır olan 200soruluk matematık ödevım öl-geber! kahretsiiiin!
daddy yazık bana
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ŞiZoFReN Bir Perş. Nis. 23, 2009 3:41 pm

The Angel In The Hell.. demiş ki:
The Joker demiş ki:Günlük;

bir de şunu söyliyeceyim ben bu Fatoş(-tu sanırım Very Happy )'ın günlüklerine bayılıyorum yha Razz ttt

hadi günlük
defolup gidiyorum

her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu www

baibaiii love

kiss

wuuoowww cheers mutlandım canım tesekkurler yuuy
bi tane daha matraxcı yakaladım bu arada kyy love

oyy çevremdeki 3. matraxcı love tuttum seni Fatoş sevdim sei love kk neyse ben gidip matraxı dinlicem 23 nisan yha çocuklar bağlanmıştır ttt
ŞiZoFReN
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Nis. 24, 2009 9:19 am

-18 hissedenler okumasın üleynn Razz bn baştan uyarımı yapcam etkilenirim bn diyosan okumaya niyetlendiysen okuma ttt

bugün mezun olduk anaaa özel yaptırdığımız tişörtlerimiz geldi üstüne kopmalık şeyler yazdı millet ttt konfetiler patladı -sırtsırtA tepişmeler fln sonra 200 kişilik yürüyüş meşaleler fln caddeye oturup trafiğin içine sıçmak fln lool sonra okula dönüp milletin birbirine sarılıp zırlaması .. bnde zırladım ttt bissürü fotoğraf çekimi ttt
bi de bi pankart a mezun olan herkesin adını yazıp asmışlardı.. pankartta isimlerimizin arasında edward cullen , bella swan , jacob black te yazıyodu Laughing sonra sınıfça yola düştük öznurumda bize takıldı ttt 25 kişi takılmak fena güzeldir ttt önce konağa gidip karnımızı en iyisinden doyurduk ttt çevredekiler iskender istedi bnde içimden " bnde yapabilirim üleynn bnde zorlarsam yiyebilirim .." dedim ttt ve yarısını yiyebildim ttt bize restoranın başından sonuna kadar upuzun bi masa hazırladılar muhabbet ,yemek derken çok güzel geçti.. love sonra küçük beyoğlunda fabrikanın terasa çıktık işte ttt tabi bize yine bi katın büyükçe bi kısmını ayırdılar Laughing kalabalığı gören şoke oluyo kk konağı zengin etmiştik zaten orayıda zengin edicek bi rakamla terkediverdik ttt önce bacardi mojito lar geldi bn sade olanını pek sevmedim ttt espriler havada uçuşuyo gülmekten yanaklarım ağrıyo şu an ttt sonra tekila faslı ve sonra BMW faslı ttt BMW yi her insan denemeli içinde beylisssss (*) ,viski,malibu ve hindistan cevizi özütü var kk sınıfça bayıldık ttt bi ara barışlar dışarı çıktı ellerinde küçük hediye paketlerine benzer şeylerle döndüler.. bak sana hadiye aldım dedi ve paketi uzattı , bn de bana küpe aldı fln sandım ttt ayy cnm saol fln dicektim sonra üstündeki yazıyı okuyunca anca ne olduğunu anladım www açsaydım o fena psikolojiyi hayatta üstümden atamazdım ttt bu kadar saf olmama gıcık oluyorum bazen güneş bni eğitmeli lool
bmw den sonra saat 17 30 a yaklaştı bizde öznur la kalkcaktık.. onurun suratı asıldı aa nereye diye can da kasada yakaladı sarıldık xD bnde olmasam kimle uğraşcak satanist diye ttt ama bir laf koymuşum anaaa

__ lan kedi getiriyim mi sana kara kedi ?
__ kediye gerek yok cnm sende bugün simsiyah giyinmişsin hem de hazırdasın seni kesiyim bn kyy
__ olumm bu kıza ne verdiyseniz bana da ondan getirin lan anaaa

biz kalktık ama onlar galataya ya da karaoke bar ın birine gidiceklerdi.. ve arthur dışında tüm erkekler kaymak üzereydi bnce gece onlar için fena biticek ttt hele engin ttt furkan bni bugün kopardı cnm ya ttt arthur bile ağladı lan Razz

güzel mezun oldum günlük ttt ya damarda 7 çeşit şey + tereyağı domates sosu dolanıyo ve bn cin gibiyim ttt artıık iyice eminim bn s.ks.n kafayı bulamıyorum www

şimdi kafamı yıkıyım çünkü hepsi sigara içiyodu lenslerim ve saçlarım heder oldular ttt

ba bayy

Mika Tauriainen & Arjen Lucassen
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  ŞiZoFReN Bir Cuma Nis. 24, 2009 10:05 am

Günlük ttt ;

yazık lan bu 11lere falan duyduğuma göre bugün okula gitmişler ttt bizim avantajımız da bu gitsinler tabi lan biz de zamanında giderdik di mi ttt

evde gergin bi hava hakimdi sabah ki hala öyle sınav saatini yanlış öğrenince sınava gitmedim falan filan babadan fırça yedik çokta s*kledim valla sorma günlük ben çok sorumsuzmuşum ttt biliyorum tatlımm ttt

dün gece matrax tam 3ü 16 geçeye kadar sürdü anaaa bir de kına gecesi yaptılar koptum geceyarısı ttt zeki sesini inceltip:

__kınayı getir a-neey
__yavruyu götür a-neey
__elini açmıyor-saaa
__ağzına patlat a-neey diye türkü söyledi anaaa kk ttt

güzeldi yani bi de programın sonunda özgürü aradı ezgi'nin günlüğü'nden bi şarkı isticekmiş ttt ama özgür içmişti sanki biraz saçmaladı falan ttt sora telefonu ragga oktaya verdi orda koptum kk ttt

bu kadar günlük bi de havlu mezuu oldu seçil adında bi dangıl bağlandı sora onun akabininde bi erhan bağlandı sokağa havluyla fln çıktı kk seçil fazla ilgilenince havlulu erhanla sevgili onu terk etti ttt bayağı eğlendim gece yarısı anaaa kk

bu kadarrr ttt

hadi günlük
defolup gidiyorum

baibaiiii love

kiss
ŞiZoFReN
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir Cuma Nis. 24, 2009 12:36 pm

Lanet olsun özlemişim burayı!

bugün evdeydim..Boleyn Kızını bitirdim 3. günümde.
ahh ahh George öldü ya öf gaydi bi de ya bi gay idam ettirilrmi ya üf içime oturdu.. sonra açtım internetten Boleyn kızının filmini seyrettm anam üzüldüüme deymiş meğer George un tipini görsen günlük erir için ahh ahh dur eritçem seni hemenn ;;

Pek bi şapşal ama 28 lik bekar bi çıtır (tam benlik, 2 katım ya ondan ttt ) her neyse ...
Used aldı başını gidio .. onlarla ilgili tüm hayallerimi tek tek başka fanlar gerçekleştirio.. ne diyim bana ne kalcak bilmiorum belkide hiç göremicem ki bu çok yüksek bi ihtimal...
amaan cehenneme kadar yolları var artık fan man değilm sadece şu aramdaki bağ illa "hadi bak bakalım napııooolaaar" die dürtüklüo beni.. inan chat yapasım bile yok.. sadece gülüp geçiorum ama onlardan vageçmem söz konusu diil,mümkün diil...

her neyse baybayyy

Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir C.tesi Nis. 25, 2009 10:14 am

gunluk ^^

cuma gunu Anıl'ın sacını topladım ttt
fıskıye modelıyle dolandı butun gun okulda ttt

fızık dersınden bı dıyaloK xD
hoca:__fatooş?
ben:__anladım hocam ...
hoca:__fatoş sen müzik mi dınlıyosun ? aaah
ben:__yoo ıhh
(yanıma yaklasarak saclarımın altına bakar)
ben:__yok hocam harbi dınlemıyorum ... dddd
hoca:__bu kablo ne o zaman ? aaah
...
hoca:__hee sacmış Neutral
butun sınıf koptu hocanın surat ifadesıne ttt
lool ensemde üzerine yatmaktan düzleşmıs 5tel sacı bı arada gorunce kulaklık sandı ttt

erkekler kız olsaydı kızlar erkek olsaydı nasıl olurdu onu hayal ettık ,iyi sacmaladık Laughing
anıl : __ ben varya cok tas olurdum sarı sac-mavi goz dusunsene abı.. yılın kaşarııı Very Happy hıc ders calısmazdım zengın koca bulur hayatımı yasardım lan
anıl'ın benımle ılgılı teorisi kk : fatos erkek olsaydı meyhanedekı keş tıpler olurya göbeklı kk onlardan olurdu bu wohahaha kk
anaaa cok eglendık ...

bugun daha yenı baslıyor o yuzden pek bısey yazamayacagım kyy böö
hade ben göçüyorum başka diyarlara byeee
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Paz Mayıs 03, 2009 10:42 am

Anne ben aşka inanmam önce aşık olmam gereek
Anne benim uçmam gerek istemiyorum pilav yapmaaak!

angel.. şarkısını soyleyerek uyandım ...
sabahları kafamda bir şarkının dönmesi benım ıcın normal bı durum ama bu sarkının nil'e ait olması ve evlılık mesajı vermesı ...
garıp , degıl mı?
bırden bıre esti bı de bu sarkı , hıc bı yerden de duymadım heaa...
ULAN?! noluyo lan... -_-

kafam bı dunya... :S
3gundur toplamda 5saat uyudum dumur
gözlerım küçüldü iyice ...
moluklarım koyulaştı, çoktan siyaha dondu ... hah?

persembeden berı mecburiyetten uymuyordum...
yetıstırmem gereken lanet matemetik ödevimi , bıtırmem gereken bıyolojı konularını ve soru bankalarını 24 saate bıle sıgdırmazken ...uyumamak her ögrencının cozumudur herhalde (:
kahve ustune kahve ıle baygın baygın sabahlıyordum..
bugun off verdım kendıme Razz Laughing ama uyuyamıyorum lan ? pale
alıskanlık mı oldu ne.. uykum var ,ama uyuyamıyorum.. No
bunyem alıştı herhalde uyumuyo lan ttt

kahve ustune kahve dedım ya ; ıyı oldu lan bu doping olayı sayesınde şekerı bıraktım ttt
hep ıstemısımdır,bı yerlere kahve ıcmeye gıdınce şeker soruldugunda
"ahh hayır kullanmıyorum ççş " demeyı kk

tuzu da bıraktım lan bı gundur tuzluk yanımda olmadan yemek yıyorum anaaa
normalde avucumun ıcınde tuzlukla yemek yerım de kk
devam edıcek tuz dıyetım kararlıyım ççş

kamburum mu cıktı ne dddd
yok yok ... uffuu degıl www

çişim var şu an... pff..

kafama yenı bı yağ suruyorum ... bı kac santım daha uzasın dıye saclarım...
çam agacı gıbı dolasıyorum ortalıkta ttt

yarın gıdıp bilet alıcam... ayyy
persembe gunu tıyatroya gıtcez babamla angel..
bu hafta degıl taaaaa onumuzdekı hafta persembe...
bıraz erken mı davranıyorum ne ... Laughing heyecan yaptım lan Ferhan hocaaaa Ferhan hocaaaaa pirat
en onden alıcam bıletlerı...
Ferhan hocam gelmıs uzaktan mı ızleyelım ççş (:

hade ben kactım gunlukçüüüm işiycem yoksa anaaa
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Sefiltura Bir Ptsi Mayıs 04, 2009 5:37 am

GünLükk kardes
0nceLikLe şunu söyLiyim bu Konuya
hiççç yazmıyorum .. xD
çünküü çoook üşeniyorumm . xD
sana daha önce üşengeç biri oLduğumu söyLemişmiydim ??? xD
yoooooo . ttt çok üşengeç bir insanımmm kk ttt
herneyse bugün okuLda yine erdoğan hoca biziii güLmekten öLdürdü.
karnıma ağrıLar, gözümden yaşLar geLdi güLmekten ttt
bu arada mech0yaa kara büyü yapmayı öğrettim ttt kk anaaa ttt
maLzemeLeri: akrep,arsenik, ceset parçaLarı,
idrar, kan,karakurbaası,karga,kedi,(kara),
kurt kanı,timsah dişi,toprak(mezarLıktan),tüy(karatüy),
yarasa(gözLeri we kanı),yıLan

lol! lol! lol! lol!
ciddiiyiiiimmmm lol! lol!
bi kızdan kurtuLmak istiyormuş . bana bu maLzemeLeri
buLana kadar onu öLdürürüm daha iyi dedi xD
eşik büyüsünün tariFini werdim lol!
ona benden korkup korkmadığını sordumm xD
pis büyücüüüüü didi wee
ne aLakaa korkmuyorum sen büyücüysen
bende wampirin önce gideniyim didiii kk
deLüüüüüyümm benn deLüüyüüümmm ttt

herneysee günLükk arkadaş üşenmediğim başka
günLerdede yazarım. kk
üşenmediğim bir gün tekrar görüşmek üzeree hoscakaL ttt
Sefiltura
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Mayıs 06, 2009 11:55 am

günlük.
eğer pederi atlatırsam yarın gece gökhan bn yiğit gökçe ve derşıt aynı evde kalcaz gökçelerde anaaa okey , pijama , pasta biz süpperr olcekk ttt
__ gecelik mi ? o yorganın altından toplanmıyo mu lan ?
gökhoşuma da buzdolabının altında yatak açcaz Razz diğer organlarını aldırıp midesini genişletmeye karar verdide.. o yemeye o taş lık bozulmuyo abi lol! bnse 3 kilo aldım o bnm 5 katımı yiyo burger a gidiyoz 5 hamburger yiyo yine de zayıf.. haksızlık.. Rolling Eyes
gökçe derşıt bn bi yatakta gökhan la da yiğit ( Laughing ) bi yatakta yan yana yer yataklarında yatcaz sanırım lol!
he hahh iyi eğlencez iyi kalabilirsek tabi....

dün 6 ay sonra gee yi elime aldım.. müthiş bi şi keşfettim ttt aynı oktav üzerinden aynı frekansta 10 dalga verebiliyorum anaaa ton düğmesiyle aşırı hızlı oynayınca oluo el çabukluğu ve yaratıcılık gerek ttt duymalısın günlük süper bi ses oluşuyo..

sürünüyom günlük ya haziran gele hoş gele artık ttt
gerard ruh ikizim bnm girmediğim günden beridir o da girmiomuş ttt pis taklitçii anaaa kk lool laf attım ona da..
nese la bn kaçtım ..

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Cuma Mayıs 08, 2009 10:19 am

günlüükk
ne zamandır yazmıyorum ya...

bugun karıyer gunlerı kapsamında KAL deydım kk
Görkem'le görüstum love
standlar arası 83tur attıktan sonra yorulduk,kantıne dogru gıderken baktım karsıdan görkem gelıyo yanında arkadasları
-hepsı de taş gıbıydı la xD-
"Görkiii" dıye atladım boynuna ttt
özlemısız yaa bırbırımızı...baya sevındık kk
bızımkıler de görkemler laf attı bana falan sanmıslar ttt yolun ortasında durmus bakıyolar Very Happy

oyle herkesı goturmedıler tabı 'ışık gorduk'lerı adamları toplamıslardı 11. sınıflardan...
o parıldaklardan bırı de bendım Laughing

KAL e ılk gırdıgımızde sırtımda gitarlı mavı sıyah cantam,ustumde bana 20beden buyuk yerlerde surunen hırkam ve okul pantolonuyla alakası olmayan taşlı pantolonumla benı baska okuldan sanıp mekatronik konferansına dogru surukledıler Laughing
"ulan nereye?!" dıye sormadan KAL ın havası cektı benı "nereye olsa gıderım laaan" dedım yagladım tabanları Laughing Laughing
konferans veren cocuk sabancı unıversıtesınde mekatronık okuyomus...
__kırklarelı mı kırıkkale mı ne o tarz bı yer var ... (tarz? Neutral )
__ıste buradan elektrık akımı motor baglantısı cart curt ... (cart curt? Neutral )
ayy bastı benı laan! ne dıye gırdıysem buraya , deyıp
oturmus oldugum en arka sıradan mılletın bacaklarına surtune surtune cıktım kurtardım kendımı Laughing attım standların ıcıne

ODTU standına 8kere gittim-geldım, gittim-geldım ttt
mak.müh. de okuyan bı abı(!) vardı angel.. ona takıldım kk (yok lan saka gıtmedım bıle onun yanına)
sosyolojıde okuyan bı kız vardı cok sekerdı love muhabbet ettık baya Very Happy
sevdı benı herhalde (:
bende direk "çimlere uzanıyo musun" dıye atladım muhabbete ttt koptu kız dumur o kadar gulecegını tahmın etmemıstım aslında ... kk
__ Laughing evet uzanıyoruz dedı kk
__bı de sımdı senlık var tam cımlere yayılma zamanı Laughing dedı (:
senlıklerden okulundan bahsettı bana uzun uzun ayyy
sonra alanımı sordu yanındakı abı(!) yı gosterıp "bak bu mak.muh. de hemde KAL den mezun konusursun onunla da" dedı Very Happy
sallamadım No bı o ablayı sevdım ben anlıyor musuzun .. bı onu sevdıııım Sad
ahhh nayır nolamaz No
noluyo lan ? kk

gürsel hocayı uzun ugraslar sonunda buldum Very Happy
bası kalabalıktı bı de yanında bı adam vardı oranın ögretmenıydı sanırım ...
neyse
__hocam hadı gıdelım ,hocaam hoocaaam ... hocam ya bu mudur yanı
dedım o adam dondu
__bu mudur derken aaaaaaaa soyle bana ben yardımcı olayım dedı
__ya hep özel unıversıteler var bı ITU bı ODTU bı BOGAZICI var uffuu dedım
gozlerını kocaman pörtleterek
__ hah? sen baska nereyı kazanmayı dusunuyordun?? ITU ODTU BOGAZICI baska?? baska neresı olacak?? daha nereyı kazanacaksın??
dıye ustelemeye basladı ıhh kk
bende
__.. ııı... yıldız? dddd dedım
anaaa koptular kk
o hocayı da sevdım love

oyle ıste gunluk lan guzel gundu ne dıyeyım...
Like a Star @ heaven KAL dekı ormanlıktan , camlıktan sonra :::
okulda yetısen tek ot turu ınsan olan, kucuk ama sıcak, garıban ama sevecen, ımkansızlıklar cennetınde ama mutlu okuluma dondum drunken
"ulan hadı gıdelım ya Oksıjen carptı is kokusunu özledım" deyıp durdum Laughing

hee bı de sabah okuldan cıkmadan once bahceye serılmıs beklıyoruz servıs gelecek gıdecez dıye...
okul kapısından içeri doktorlar hemsıreler gırdı ttt ulan yıne mı ası derken bahcede aşı olduk lan ttt komıktı halımız...
nazlı'nın teyzesı gelmıstı ıste bas hekım olarak o hazırladı benımkını Very Happy
gecen sefer daha cok acımıstı sankı ya ... bak ası oldugmu butun gun boyunca yenı hatırlıyorum Laughing

gunluk ben kacar ben göçer ...
yes man i ızlycem 2. kez I love you
wohaaa cok sevıyorum lan bu fılmı cheers
bla byeee
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Mayıs 10, 2009 5:36 am

günlük,
kaldık lan gökçelerde o gece anaaa yiğit gökçe bn derşi sabah gelcekti gelemedi.. gökçeyle yiğit bni almaya geldiğinde yiğit bize çiçekçiden iki kucak papatya aldı mutlu olduk love kamile teyze bize baya çok yemek hazırlamıştı ttt gökçenin abisi de çok kafa ya çok sevdik birbirimizi ttt gökçenin erkek hali gibi ttt yemekten sonra odaya geçtik gathering söledik yiğitte yanımızda bayıldı sıkıntıdan kk sonrada onun kasdav videosunu izledik bizde bayıldık ama gülmekten.. ççş sonra giydik pijamaları ya pijamadan ziyade gökçeyle bn aynıydık ip askılı siyah tişört ve gri eşorfman altı lool açtık biralarıda gece 2 ye kadar film izledik ttt sonra 3 ümüz uzun bi koltukta uyuduk ayyy uyumadan öncede 4 e kadar çene çaldık güzeldi ttt sabah bn bunlara bi melemen yapmışım ttt doğan abiyle yiğit tavayı yicekler diye korktuk anaaa lool sonra bi kadın programı vardı tv de onu izleyip koptuk ttt sabah 8 de kamile teyze işe gidince gökçeyle bn koltuktan kalktık yatağa geçtik ttt koyun koyuna mışıl mışıl uyuduk love yiğit yaewwrum sırtı tutulmuş ama onu yatağa alamazdık ççş erkek olmak kötü bi şey bazen ççş doğan abiyle bi böcek yakaldık kocaman sinek gibi garip bi şi.. küçük el süpürgesinin içinde pembe camda görünüyodu adını gerizekalı koyduk ve ölmedi Laughing

bugünde dersanede atiye hocaya para toplayıp altın leyin bi şi ler aldık Razz kadın ağladı mutluluktan Razz sonra bilge y le çıktık nişantaşında bi ağdacı salonuna gittik Laughing bilge tutturdu da kollarımı aldırcam diye.. yapma etme dedim ama yaptı etti Laughing gıkı çıkmadı bn morardım izlerken Laughing lol! ama güzel oldu ya Very Happy

gerard bidenem meleğim Razz bn girmiyorum ya hala o da girmemekte ısrar ediyo lol! yazın ikimizde kalkmayız pc başından xD

hadi bn kaçtım xD

ba bayy

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Cuma Mayıs 22, 2009 10:30 am

heeey günlüük (:
yazamıyorum son zamanlarda... ççş
yazmıyorum daha dogrusu... hih
yazamıyorum aslında... napiiim
bazen yazmak farz oluyor ama yazmıyorum yıne de ... uffuu
bazen de yazmaya gerek olmuyor yıne yazmıyorum ... dddd
yazmıyorum ıste uleyn kk

bu haftayı özetlemeye calısayım..

geleneksel 19 mayıs okul torenlerıne katıldım ttt
manyak gectı her sene oldugu gıbı...
Kaan gelmıstı (arkadasın yavuklusu) cok temız cocuk, super anlastık (:
şaşırdı okul ortamını gorunce tabı ttt Nişantaşı'nda okuyan cocuk ne anlasın Kemal'imin halınden,diymi ama ttt
mahallenın cocukları tarafından yumurta atılmaya baslanınca kafamızdan asagı , bızım Habib(guvenlık hih ttt ) kostu elınde sopayla... dayaga basladı ttt Kaan dehsete dustu tabıı yavrum lool
Enes sabah yepyeni ayakkabılarıyla gelmıstı ve atılan yumurta o bembeyaz aykkabının tam uzerıne geldı lool koptum ya 40saat sildı ayakkabıyı eskitti artık Laughing

ttt sırasıyla keman,pıyano ve gıtar konçertoları dınledık
love keman ve pıyano superdı... Beethoven çaldı gencler (:
gıtarla fena dalga gectık ttt calanlar o kadar hıslendıler kı ttt kendılerınden gectıler anasını satiyim anaaa
sacma sapan yarısmalar yapıldı yıne hih
ögrencıler-ögretmenler arası yarısmalarda koptu mıllet ttt
Aytaç hocanın yerlerde yuvarlanısını unutamıyorum yaaa ttt göbegı ustunde yuvarlandı durdu tontonum (: bu sefer sunucu da oydu ttt senenın sunucusu secılır valla o performansla
__Heey börek cıkmıs mıllet yeyın
ttt
bı de M.Ergin in gozuklerıyle beraber yere cakılısı unutulmazdı kk

butun bu olayların ıcınde kapıyı gozluyordum tabıı kı ben kk
sonunda Habib dayanamadı bu kadar eglenceyı dısardan ızlemeye Laughing ,kapısını ve kulubesını bırakıp kostu o yarısmadan bu yarısmaya lol!
topladım bızımkılerı,yallah Very Happy
Enes de cıkmak zorunda kaldı cunku cantamı o tasıyordu Laughing hasta yaa takmıs cantalarıma anahtarlıklarıma Laughing
matematıkcıyle almancacı gordu bızı cıkarken ama muhabbete getırdık bısey demedıler kyy

Onur-Ben-Alican herzamankı, cok fazla acaip meshur ünlü 3lu ttt atladık kadıkoye gıttık...
yemekte babam aradı ne yalan soylesem dıye kafa patlattık sonunda gercegı acıkladım ve bı halt yapmadı ttt kastıgımıza degmedı...
bılardoya gıttık ya manyak eglendım lool lool super oynuyorum lan gormen lazım ttt
ordan da cıktık alısverıse ttt nereye girsek Alican kafamızı sikti"hadi hadi" diye kk Mango ya gırdıgımde de ıcerdekı erkeklerı sayarak zaman gecırdı Laughing
__bu abıyı saymıs mıydım yaa... heh bı de guvenlık var 6 olduk ..
Laughing
sonra 'melekler ve seytanlar'a gırdık ...abı bı halt anlamadım baslarda ttt
bu ıkı salak kıtabı okumuslar benı de aldılar fılmıne goturuyolar ttt
uyumak uzereydım kı ılk yarı bıttı...
kk yok lan guzel fılmdı... love
aksiyon aksiyon kafam sikildı ama cok yorgundum ondan...
kaldıramadım o kadar gerılım muzıgını ... :S ttt
Alkım'a soktum bunları pıyano calacaktım kı Alican 'ın duaları kabul oldu www
( ttt "yok yok Fatoş pıyano yok burda...Onuur korkuyorum oglum calabılıyo mu harbıden :S " deyıp durdu ttt ) kaldırmıslar muzık aletlerı katını dddd ttt sınır oldum...
eve geldım babam "gecıktın" dedı ççş ama siklemedı Türkan Saylan'ın cenazesıne gıtmıstı o da gıtmeye calısmıstı daha dogrusu ... kalabalıktan yorgunluktan ölmustu... aww
bende gelır gelmez dırek yattım sabaha kadar da uyanmadım Sleep
love super bı gundu...

dun geo-felsefe sınavı olduk...
geoda 45dk yetmedı kımseye...tuhaf tuhaf sorular sormus dumur
girdı anlıyacagın ...
felsefeye de sadece servıste bakmıstım kı bakmama gerek yok abı fılızof kısılıklı bı ınsan oldugumdan dolaayı kyy ttt manyak gectı love 4gurp vardı 4gruba da yardım ettım ttt
bugun de trafık-kımya sınavı olduk ...
kımyada 9da 8yaptım ama bok gıbı bısey alıcam varya dddd
trafık de bok gıbı gectı aaaaaaaa naapcam Laughing Razz

acaip yogun bı gunde benım ıcın ...
"VAN'DAN RESIMLER" sergısının duzenlemelerını ve acılısını yaptım resımcıyle beraber
okulun heryerıne yön oklarını yapıstırmaktan canım cıktı "VAN'DAN RESIMLER SERGİSİNE GİDER aha burdan yuru canım---->" :S
sergıde Van'dan ılkokul cocuklarının yaptıgı resımlerı sergılıyoruz... I love you
gorsen varya yavrularım hep Van Kedisi cızmısler ttt Laughing love
kendı fotograflarını gondermısler bıde kendılerını tanıtan kucuk yazılar ayyy
hepsi de okuldan sonra cobanlık yapıyormus canlarım benım ...
resım yapmayı cok sevıyorlarmıs ama malzeme bulamıyorlarmıs ...
bız de karar verdık para toplayıp malzeme saglıyacagız...
torende duyuru yapılması ıcın Muzıkcıyle konustum 11C dıyecegıne 10C dedı bende bagırdım sıramdan "ONBIRCEEE" dıye herkes
__tamam Fatoş anladık
__hocam 11c ymısss
__cok da mütevazı
falan dıye dalga gectı benle uuuu ttt ulan o kadar da bagırmamıstım aslında..
bır de bızım sene sonu okul sergısı ıcın resım secımı yaptım Cool
özellıkle benı cagırdı hoca I love you Cool
zevkıme manyak guvenır de... Wink Cool Laughing *tutturmuslar "mimarlık oku" dıye silent

edebıyatcı da bana takmıs bu aralar... Suspect
ne olsa
_Fatoş gel
_aman Fatoş koşsun
_Fatoş u bulun
Rolling Eyes ne var altında daha cozemedım

ne zamandır dersaneye ugramıyorum ...
bu hafta da gıtmycem study
hafta sonu evdeyım...
haftaya manyak sınavlar var... silent 8tane 9tane falan What a Face

"bu haftayı ozetlemye calısayım" demısım yazımın basında goruldugu gıbı özetlemeyı beceremedım ıste Laughing
cenem dustu lan ...
bang bangg
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Salı Mayıs 26, 2009 8:08 am

günlük,

dün siyah saçlarımı bakır kızılına boyattım çok güzel oldular Razz bi de fön çektirdim tam popomun hizasındalar biraz daha uzatıcam Razz beyaz tenim daha iyi ortaya çıktı sevdim xD bi de şu mezuniyet elbisesini hallediyim dedim tüm tiki mağazaları dolaştım iyi bi şi olsun diye lol! halt yemişler hepsi çok kadınsı şelerdi hiç bana göre bi şi bulamadım giyin çıkar giyin çıkar bunaldım Laughing bi tane beğenmiştimki çelimsiz olduğumdan en küçüğü bile üstümde balon gibi durdu.. sonra dedimki kıçı kırık bi mezuniyet için kendimi kasamam kendim gibi giderim lool üstünde kedi olan o sevimli elbiseyi aldım Gretel in kızılı gibiydim lool sonra fransız sokağından ve banditodan da alışveriş yaptım lool hayatımda ilk defa fondöten aldım 19 yaşıma gircem ilk lool ttt öle işte dün gezdim çokça başka da hiç bi şi yapmadım ttt

meğer bn ne utangaç bi mahlukmuşum yeni anlıyorum kk bugün tüm ilgi bndeydi kıpkırmızı oldum mırıldanarak konuştum fln ttt gerard yaewrum o çizdiğin ejderha resimleri o anlarda işe yarıyomuydu ttt puanlarım yükseldi lo son deneme de iyi yapmışım ttt deneme kuscam artık denemeden başka bi şi yaptığım yok .. 18 gün kaldı ya ohh bi an önce bitse de gitsek modundayım ttt uzayan şelere gıcık olurum.. 3. ders sınavının 6 . derse alınması gibi.. olsunda bitsin abi uzarsa can sıkar.. zaten üzerimde lüzumsuz bi rahatlık var lool

15 haziranda ailem gidio ama bu sefer üst kattaki amcamda taşındığı için bn pırasa gibi ortada kalacağum içün yazın dayımlara atandım ataşehire ttt dayımla yaşayıpta kandaki PH ı her gece düşürmemek imkansız ttt haziranda bi ada yapalım hafız ya.. gökçe ikide bi arıyo .. arzu ablam da hazır beklio zaten bi çay içeriz onda ada bebeği severiz aya yorgi ( love ) ye çıkarız ordan da bira patates çayır ot şaraba bağlarız diye hayaller kuruyorum lool

günlük gerard ın yeni mesai arkadaşı bi hatunmuş biliomusun anaaa gabriel ba nın suyu çıktı sanki Laughing sarışın şişman ama sevimli bi genç xD onlara kolay gelsün yeni çizimlerinde , bize de kolay gelsün..

ba bayy
ba bayy

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Çarş. Mayıs 27, 2009 11:34 am

ne kötü baharda açmayan bir çiçek(nananlalalaaa)
ne kötü bi türlü ısınmayan bir yaz günü(üüüüüüüüü)
ne kötü bi türlü aşık olmayan kadın (o beim canııım)
ne kötü rüzgarla dolmayan bir yelkeeeen(dıtdıtdıtıttt)
lol! bu ne lan sımdı...
duşta bunu söylüyordum az önce Laughing
bu aralar duşta absurd absurd şeyler söylüyorum abı gecen "ağam olasaaan ömeer paşam olasaaaan ömeer niye ben ölmüşmüyem lo antep karalar bağlar" diyodum lol!
yeni bi oyunda rol almayı planlıyorum yaz sezonuna doğu şivesi yapmam lazım alıştırma yapıyodum lol!

bi ing sınavı olduk...
sınav mıydı exercises mıydı anlamadım kk
bu senekı eng. depert. fena yaaa... 2sayfa sınav oluyoruz amk. 2sayfa ıng sınavı mı olurmus hih
ing sınavı var deyınce siklemıyorum sınavdan saymıyorum,2sayfa lan ttt
kendımınkını yapıp etrafa saldırmaya basladım...
__ver ver yapıyım
__lan pişt D bölümün boş al yaz burdan
__sentenced o sentenced

tarıh sınavında da sırf zarar ziyan yasadık
(bu parcada gecen tum dıyaloglar fısıltıyla soylenen sozlerden olusmustur)
yeşim__Anııl
anıl__...
yeşim__Anıl 3=E
anıl__ne? E mi...
yeşim__E tabı ya
anıl__abi 3e mı.. !HOCAAAAM hah?
-hoca anılın kagıdını alır-
yeşim__ dddd aa benım yuzumden mı aldı
ben_ne?
yeşim__hoca anılın kagıdını benım yuzumden mı aldı
ben__ hah? !HOCAAAAAM
-hoca burda da benım kagıdımı alır- Laughing
ttt yasım ya sırf zarar ...

Osman hoca gelmıstı bugun...
Osman hoca , bızım rehberlıkcının stajyerı gıbı bıseysı love
Boğaziçili bi pskolojıcı ttt
ne utangac adam lan
"oo osman hocam yaaa sakal yapmıssınız tanıyamadım" dedım
morardı dırek ttt
hep oyle oluyo abı ne desem kızarıyo bozarıyo yavrum benım ayyy
bızım okuldan bı ben onu tanırım yanına gıderım gelınce angel.. ,
o da bi benı tanır öğrencılerden bı benle muhabbetı vardır angel..

bugun yıne kımyadan okuldakı en yuksek notu aldım ıste...
kagıt bı asıldı abı bı ben 80 almısım, 21 tane zayıf var 75 kısıden...
en yuksek not da 80 yanı ...

rehberlıkcının odasını bos derste işgal ettım Very Happy
basket oynamaya cıktı bızımkılerle bende "hocam bılgısayar bılgısayar" dıye tutturunca ızın verdı love manyak muzıklerı var ya ... onları kurcaladım...

bı de bızımkılerın hazırladıkları ing.ödevını ızledım lool yarıldım ya...
konu okulun ıng tanıtımı...
odevın yapım asamasında da bulundugum ıcın video kısımlarına anı anına yarılmıstım zaten ttt
manyaktı abı ya kapının onundeyız .... gırısı cekıyoruz ordan bırı bagırıyo,kameranın onunden gecıyolar ttt
ben gulmekten , bızımkıler sınırden morarmıslardı ttt
baslangıc olarak okulun dıstan buyuk bı fotosu var ...
bı baktım orda ben varım bahcede duvara yuzumu dayamısım telefonla konusuyorum ttt Onur'da kolumdan tutup cekıyo benı ttt

herneyse 2.bolumde de sınıftakı herkesın fotosunu cekmıslerdı onların altına kısılık ozellklerını falan yazmıslar kısa kısa tanıtmıslar
bende onları ızledım bugun onlara koptum...
benım fotomda elımde Carmen kitabım,saclar helıkoptervarı,sıranın uzerınde 1001cesıt sacmalık(avatrda da goruldugu gıbı dagınık bı sıram varrdır) ve fotografın altında sunlar yazılı::::::
'kıvırcık saclıdır, (ıyı kı yazmıslar abı fark etmek zor oluyo bu detayı kk )
so sweet dir, butun okul onu tanır , cok komık olur , manyaktır arada bır kendı kendıne konusur , herkesı guldurur , cok guler' falan yazmıslar böö
Onur ıcın de 'bu arkadasın psıkolojısı cok garıptır...kımse onu çözememıstır bı Fatoş onu anlar' lool yazmıslar koptum yaa
Toygar'ın kı de fenaydı... 'life is a comedy film for Toygar' lol!

bugun Alican ın telefonundakı duvar kagıdıyla dalga gectım dıye benım sırıtık resımlerımden bırını duvar kagıdı yaptı xD Laughing

yarın oturup bıyolojı kasıcam...
bi de edeb. bakmam lazım tabı (:
hadi ben göçüyorum,site bi garıp bugun ya ya da benım pc manyadı yıne dddd www
bang bangg
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  glugluglu Bir Çarş. Mayıs 27, 2009 2:03 pm

Muthafuckas ! demiş ki:günlük,

dün siyah saçlarımı bakır kızılına boyattım çok güzel oldular Razz bi de fön çektirdim tam popomun hizasındalar biraz daha uzatıcam Razz beyaz tenim daha iyi ortaya çıktı sevdim xD bi de şu mezuniyet elbisesini hallediyim dedim tüm tiki mağazaları dolaştım iyi bi şi olsun diye lol! halt yemişler hepsi çok kadınsı şelerdi hiç bana göre bi şi bulamadım giyin çıkar giyin çıkar bunaldım Laughing bi tane beğenmiştimki çelimsiz olduğumdan en küçüğü bile üstümde balon gibi durdu.. sonra dedimki kıçı kırık bi mezuniyet için kendimi kasamam kendim gibi giderim lool üstünde kedi olan o sevimli elbiseyi aldım Gretel in kızılı gibiydim lool sonra fransız sokağından ve banditodan da alışveriş yaptım lool hayatımda ilk defa fondöten aldım 19 yaşıma gircem ilk lool ttt öle işte dün gezdim çokça başka da hiç bi şi yapmadım ttt

meğer bn ne utangaç bi mahlukmuşum yeni anlıyorum kk bugün tüm ilgi bndeydi kıpkırmızı oldum mırıldanarak konuştum fln ttt gerard yaewrum o çizdiğin ejderha resimleri o anlarda işe yarıyomuydu ttt puanlarım yükseldi lo son deneme de iyi yapmışım ttt deneme kuscam artık denemeden başka bi şi yaptığım yok .. 18 gün kaldı ya ohh bi an önce bitse de gitsek modundayım ttt uzayan şelere gıcık olurum.. 3. ders sınavının 6 . derse alınması gibi.. olsunda bitsin abi uzarsa can sıkar.. zaten üzerimde lüzumsuz bi rahatlık var lool

15 haziranda ailem gidio ama bu sefer üst kattaki amcamda taşındığı için bn pırasa gibi ortada kalacağum içün yazın dayımlara atandım ataşehire ttt dayımla yaşayıpta kandaki PH ı her gece düşürmemek imkansız ttt haziranda bi ada yapalım hafız ya.. gökçe ikide bi arıyo .. arzu ablam da hazır beklio zaten bi çay içeriz onda ada bebeği severiz aya yorgi ( love ) ye çıkarız ordan da bira patates çayır ot şaraba bağlarız diye hayaller kuruyorum lool

günlük gerard ın yeni mesai arkadaşı bi hatunmuş biliomusun anaaa gabriel ba nın suyu çıktı sanki Laughing sarışın şişman ama sevimli bi genç xD onlara kolay gelsün yeni çizimlerinde , bize de kolay gelsün..

ba bayy
ba bayy

ataşehir kyy görüsmeliyiz bence burcu abla kk
glugluglu
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Mayıs 27, 2009 2:15 pm

glugluglu demiş ki:

ba bayy
ba bayy

nazlı ölürüm sana yaa Very Happy cidden oralardaysan süper olur bn mecbur hafta içleri orda kalcam yaz boyu Razz hukukçular sitesinde lol! kadıköy adliyesi team lool

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  glugluglu Bir Perş. Mayıs 28, 2009 12:45 pm

Muthafuckas ! demiş ki:
glugluglu demiş ki:

ba bayy
ba bayy

nazlı ölürüm sana yaa Very Happy cidden oralardaysan süper olur bn mecbur hafta içleri orda kalcam yaz boyu Razz hukukçular sitesinde lol! kadıköy adliyesi team lool

bende yazın sıkıntıdan ölmemis olurum Very Happy
glugluglu
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Mayıs 29, 2009 10:46 am

glugluglu demiş ki:
Muthafuckas ! demiş ki:
glugluglu demiş ki:

ba bayy
ba bayy

bende yazın sıkıntıdan ölmemis olurum Very Happy
aynennn Very Happy 2 minik veletten başka kimsem yoktu süper oldu valla Very Happy

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  ~Gee Bir Perş. Haz. 04, 2009 2:56 am

Sevgili günlükkkkkk..

okullarr kapanıyorr yehoo artıkın okula gitmiyorum ..dershaneden 1 ay onceden ayrıldım ehehhh hocayla kavga ettimmm ...Very Happy arkadaslara soledım hıc sasırmadık falan dıyolar senın kavga etmedıgın ınsan kaldı mı ? falann..Very Happy Ayy gunlukkk dunn dersler bostu sıraların ustune cıktık kopuyoruzz boyle sarkı falan actık sarkı soylemeye basladık yan sınıflardan ogrencıler gelıp susar mısınız rahatsız oluyoruz falan dıyolar boyle Very Happy 4 kere geldıler takmadık sonra mudur yardımcısına gıtmısler ..ben ve arkadasım masanın ustunde tam dans ederken hamdı hoca geldıı affraid cok tırstım hemen asagıya ındım sonra yanımda burcın vardı elındekı cetvelle hafıften dokundurdu napıyorsunuzz burdaaa dıye kukredı pirat bızde hıc hocam dersımız bos oyle dırıyoruz dedık ...elımde telefon vardı bıde kolbastı calmaya basladı nerden gelıyo bu ses dedı ben de asagıdan heralde bızden hıc ses yok dedım tamamm o zaman arkadaslarınız rahatsız oluyor susun bıraz dedı ve gıttı bız yıne masanın ustune cıktık xD bu sefer ıngılızce hocamızz gulden hocamm cheers geldıı ohh ıyı kıvırtıyorsunuz hadı yandan dedı ve gıttı Very Happy ayy sonra sarkı soylemeye basladık ben bı bagırıyorum bı bagırıyorum erkekler tugce sussun lutfen falan dıyorlar dovecektım onları lol! lutfen sarkıyı kesınde tugce sussun onun cırtlak sesını cekemıyecez dedıler ..hepsını gebertıcektımm.. Mad Mad
ayy ayy bızım sıtede karsı bınaya bırılerı tasındı cocuk tas gıbııı ayy Artık hep balkondayım annem yeterartık ıcerı gırde yuzunu gorelım bıraz dıyor da cocuk tass resmen gerard kadar olmasın ama king sonra ben suslendım yıne balkona cıktım cocuk baktı boyle sonra ben baktıgını gorunce bı garıp oldum Very Happy ayy cok tatlıydı yaaa sonra ıcerı gırdım tamda bı yere gıdecekmısızz oyle suslenmısken cıktım gıttım love love bıde murat benden hoslanıyomuss dun okulda hep baktı boyle arkadasları ıttı falan onu gıt yanına dıye gelmedı ama aman gelsın veya gelmesın tınlamıyorum bıle hıhh böö böööyyy neyse kuzen aradı bulusacakmısızzz byee ..
~Gee
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Haz. 08, 2009 9:47 am

Günlük,

Sprach Diplom u aldım lan
Laughing
almışım yani hoca öle dedi Laughing sevindim .. kader ezip geçsede en azından ve kötüsünden alman dili ve edebiyatı çevirmen 'sayılırım ' şu an Laughing diplomam var üleyynn xD
Barış Uygur hani uykusuzun çizeri varya onu çok severdim bölee... nedenini bugün şans eseri öğrendim lol! barış abi de CAL mezunuymuş bizim okuldanmış Laughing en sevdiği hoca metin hocaymış lol! he heh metin keskin yazısını görünce bi röportajında " noolluüyoo lenn.." diyip sonunu getirdim metin hoca ve abdullah hocayla ilgili anlattıklarına yarıldım Laughing kadriye hocayı da baya seviyo bncede sevilesi biridir.
okula gittim işte alt dönem festival havasında yine...

birisi (şu gözlüklü cezayir sokağından birine benzettiğim ama kim olduğunu hala çözemediğim ege adlı çocuk) dergi uzattı bi de : " abla nası gidiyo ÖSS ?" fln dedi Laughing o kadar da süslenip gittim yinede çakılıo galiba Laughing lol! lan bi de abla dedi biri nihayetinde 18 yaşımda olduğumu anladı xD

ordan astoria ya geçtim foto makinesini SONUNDA servise verdirdim ttt evden çıkmadan önce 20 dk 60 faktör kremle kendimi baştan yarattım ama yinede sıcak çarptı ttt hava 40 derece fln hiç bi şi çalışamıorum ttt zaten siktir et son hafta naapcam kk
olumm çok sıcak ya tüm gün tv karşısındaki koltukta elimde buz gibi ice tea ile yarı bilinçsiz 1 63 uzanıorum Laughing
ice tea bağımlılık yapar mı ?
bnde yaptı !
hem kahve hem ice tea bağımlısı oldum Laughing
dönüşümlü kışş yazz kışş yazzz Laughing Laughing Laughing

bn gittim..
ba bayy.
ba bayy

En son wannaseeBandiT tarafından Ptsi Haz. 08, 2009 10:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Haz. 08, 2009 9:51 am

FATOŞ AVATARIN SÜPER LANN Laughing
ABİ HER KİMSE ŞİRİNLERİN YENİ Bİ ÜYESİ GİBİ POZ VERMİŞ Laughing SEVİMLİ ŞİRİN Laughing
" İyi bi şirin olursanız belki henrix i bile görebilirsinizz Laughing " bu söz de cukk oturdu bnce ağzına lol!

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Haz. 12, 2009 5:21 am

günlük,

çocukluk ark larımı seviyorum üleyynn lol! yaz gelince gece 9 dan sonra çok fazla eğlenioruz Laughing ersin abi yüzünden yanak kası yapcam ttt
yine rumelideki dondurmacıya çıktık, dönüşte ara sokağa girdik kk zillere bastıkk ttt
biliyorum kötü bi şi bana yapılsa allah yarattı demem fln ama çocukluktan beridir kopamadığımız tutkularımızdan anaaa Kurtuluşun upuzun düzenli sokaklarında 6 kişi terörist gibi yol ortasından yürüyoruz hiç koşmadan ttt çatlak bi kadın sesi inliyor :" kim o kim o?" ya da kıllı atletli bi ayı çıkıp efsanevi küfürlere dalıyor ttt ama en güzeli sokakta bizden başka kimse olmamasına rağmen bizden şüphelenmemeleri ttt yaş ortalaması 18 ve üstü olan 6 hödüğün bunu yapması alışılagelmiş değil çünkü kk

2008 öss yaptılar bugün düz beyinliler arkasınada cevap anahtarı basmışlar ttt bakmadan yaptım bnm için çok süper bi puan yaptım ama keşke baksaydım da 300 yapsaydım diye egom başımı yiyo ttt

okula gitcem birazdan lool Teneke Trampet i izlicez ttt bi de 110 mu ne öle bi şi.. hayko gelmiomuş yaşasın kk

*görüldüğü üzere bnm gibi i*ne dinleyiciler yüzünden türk rock ı desteklenmiyor gelişemiyor...elimde değil müzik konusunda hassasum ttt

saçlarımı toplıcam la kızılı aktı biraz gıcık oluyorum www
kuzene takılıyım biraz ttt

Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Sefiltura Bir Cuma Haz. 12, 2009 6:22 am

GünLükcüüüüm

MerhabaLarrr eFeniiim demek istiy0rum önceLikLe .
Manda göLe zçar gibi seLamsız sabaHsız
söze başLamak kendi
kendime k0nuşmak gibi geLiy0r . lool lol!

eJderha suratLı çıLgın bakire
c0ğraFyamı 2 wermişş. www :S Razz lol!
puuuuuuuu .. xD amaan neyseee
bak ne diyec0ummmm
geçen akşam karabasan gördüm Razz
önceden onunLa hep tawLa oynardık ama bu seFer beni
tanımadı keretaaa ttt kk
dönüy0rdumm baktım kapım açıktı
biri bana maL maL bakıy0r . xD
babam sandım öncee lool s0ra yatağın içine girdim s0ra çıktım birdaha baktım haLa bakıy0r çok pisLik bi suratı wardı www
s0raa anneeee diye bağırdımm babam geLdii ttt arkasını dönüp
kaçışını gördüm ttt
dün akşaam gece baya geç geLdim ewee
esh0tLarLan çıktık dışarıı
0uz öküzünü de gördüm tabii www
0nun patates kaFasını aLır
duwara wuuuraa wuuura püre yaparım lool böööyyy ttt Laughing Razz
herneysee biziii köpek k0waLadı dün akşam xD
bayaa koştukk kaçtıkk . xD çete gibi d0Laşıy0r bu itLeryaaa
eLe başLarı da siyaH 0Lann kasLı bişii böööLeee lol!
s0ra köpekLer gitti durdukk y0kuşun başındayız.
köpek k0waLamış gibii k0şaLım mı yine dedimm Razz
saLakk gibiii 0rdan 0rayaa k0ştuuuk Laughing
saLak gibi demek iLtiFat 0Ldu amaa neyse xD
dün baya eğLendikkk işteee günLük yaa
keşke sende oLsaydınn Laughing Razz
bugünde saçLarıımm ipeek gibii k0kum bebek
gibiiiiiii diye bağıra bağıraaa d0Laşıy0rumm lool
neysee şimdii acıktım benn bişiLer yiiyiiimmmm
muaHH kk
Sefiltura
mcrfan

Kullanıcı profilini gör