En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

günlükk xD

4 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: günlükk xD

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Paz Şub. 24, 2008 11:57 am

günlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkkkkkk Laughing Cool :shock: :o
baya uzun zmn oldu yazmıyorum canım istemiyo çünkü hayat b*ktan zaten Laughing
ama yani bugün yazmazsam hiç yazmam bundan sonra o derece Laughing
ahhhh GIANIIIIIIII<3<3<3<3
BÜYÜK ARKAS'ın maçına gittik bugün [voleybol]. saat 4teydi maç. biraz geç kaldık ama olsun zaten ilk seti verdi bizim manyaklar Laughing neyse maç ilerledikçe annemin önde oturan bayanla konuşması da ilerledi Laughing ANA! meğer kadir cin kadının damadıymış XD yalnız kadir de egede okuyo bu kadar olur yani Laughing neyse konuşuyoruz arada fln -bu arada maç devam ediyo ben de gianiye takmış durumdayım Laughing zaten takıktım tv den izlerken canlı izleynce daha da takık oldum Laughing - kadın sordu en sevdiğin oyuncu kim fln diye ben direk "giani ve suela" dedim robot gibi XD eh biri arjantinli biri ispanyol napalım bendenler XD bu arada ARKAS'ın maçından sonra okay diye bi takımın ekonomi üni.yle maçı varmış bu kadının kadirle nişanlı olan kızı da orda oynuyomuş. neyse efenim ben anneme baskı yapıyorum anne söyle kadına bana giani'ninin formasını alsın lütfeeen fln XD öyle bi muhabbet geçti aa tabi kadire söyleriz aldırır fln dedi Very Happy ama tabi lig bittikten sonra malesef aynı formalarla oynuyolarmış çünkü pof 😢 neyse boşver o kadar da sorun değil o zaten asıl olaya gelmedim daha Laughing maç bitti, tabi oyuncular hemen gitmedi soyunma odasına, kas açma fln tabi Cool bizim giani salonun taa öteki köşesinde oturdu karşı takımdan arkadaşıyla konuşuyolar ayn ızmnda kas açıyolar, ahandaaa bu arada polisler de gitti etrafta polis yok :shock: :o Laughing en önde oturan 2 kız salona girmezler mi !! içlerinden biri birkaç oyuncuyla konuşup tokalaştı fln.. anam dedim yaa durun ben de istiyoruumm What a Face tabi ezik ve çekingen olunca insan .. Mad baktık millet indi aşağıya foto çekiliyolar yaa dedim şimdi ben gianiyle foto çekilmeden mi döncem eve 😢 sonra aman be dedim yap bi manyaklık atla şurdan çk gianinin önüne çektir bi foto affraid tam da soyunma odasına gitmek üzereydi giani anammmm koşturdum hemen öyle bi atlamışım ki yani düşseydim kafam gözüm patlardı lol! ordan bi kıza verdim telefonu buraya bascaksın dedim sonra gittim gianinin yanına anammmm çekildik :shock: deve gibi boyu vardı yalnız kompleks yaptım affraid yanında cüce gibi kaldım resmen confused ayy süperdi ama I love you neyse efenim sonra baktık bi sonraki maç için antrenman yapıyo okay ve ekonomi üni. takımlar. çüş :shock: :shock: kimleri gördüm??? okayda benim Galatasaray voleybol okulundan SEVİNÇ ve BEYZA hoca! okay'da oynuyolarmış! nasıl içim gitti 3 sene oldu GS voleybol okulundan beri ayy çok severdim ikisini de çok emekleri geçmişti I love you sonra çıktım tribüne, amanın :shock: giani :shock: çıkıyor :shock: o tanıştığımız bayanla gittik yanına kadı nanlattı durumu forma istiyo fln dedi zuhahaha lol! ay öyle tatlı ki çok güzel gülümsüyo çok da güleryüzlü I love you I love you direk "ama sonraa" dedi forma sorunca Very Happy e tabi maçlara formasız çıkamıycağına göre Very Happy lig bitince ancak alabilcem pale olsun alamasam bile kapı gibi resim var jocolor neyse canım sonra geldik oturduk okay'ın maçını izledik biraz. o arada kadir geldi Very Happy tokalaştık tanıştık fln Very Happy sağ elimi asla yıkamıcam bi daha Very Happy milli oyuncu nan bu daha ne ötesi mi var Very Happy kadın söyledi torbalıdan gelmişler kız giani'nin hayranı [zuhahahahahaaaaaaa lol! cheers ] forma istiyo fln gibisinden xD o da tamam konuşurum dedi ztn gianiyle çok samimilermiş cheers Basketball işte böyle Very Happy o fotoyu her yere koycam şimdi herkes görsün ☀ kıvırcığım benim :queen:

http://www.arkasspor.com/kadro_voleybol_sporcular2007.php

xxx
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Paz Şub. 24, 2008 12:53 pm

Merhaba Günlük;

Bugün pazar günü olduğu için istediğim kadar uyudum.Kahvaltımı yapar yapmaz pc başına oturdum.Bugün ne zamandır yapmadığım birşeyi yaptım yani ödev yaptım.Evde olduğum için hep kayda değer bir şey olmadı. Suspect
Cannibal Corpse
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://gcturkiye.gooforum.com

Mesaj  Sheck-laiR <3 Bir Paz Şub. 24, 2008 2:05 pm

sevgili günlük;

bu sabah uludağdan eve dönüş yoluna girdim son kez deni yi gördüm Sad

askşam evdeydim şimdi pc de pinekliyorum

iyi geceelr xD
Sheck-laiR <3
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/quennofthedeadpuppets

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Ptsi Şub. 25, 2008 9:37 am

Sevgili Günlük;

Sende bıktın ama bugün yine iğrenç okul vardı.Törende İstiklal marşını 3 kez okuduk.Bugün tek ve en sevdiğim ders ingilizce vardı.Coğrafya boştu ne güzel ödevi yapmıştım ve hazırlanmıştım boşa gitti.Boş dersten istifade İpod da müzik dinledik.Öğle arasında dışarı çıkabildik çok mutlu oldum.Sonra edebiyat vardı gece 2 ye kadar kitap okudğum için uykum vardı.Bugün Arşegül hoca kat nöbetçiydi manyak mıdır kadın ne ya tenefüste 2 kez kontrole geliyo.Yok saçın niye açık yok üstünde niye renkli bişey var gün boyunca öldürdü bize bazı arkadaşlar öldürme teşebbüsünde bulundu ama olmadı.Çıkış saati geldi ve her mutlu olan öğrenci gibi bende mutlu oldum.Eve geldim ve uyudum. cheers Ama az sonra derse başlıyacam offff. Sad Suspect
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  waxberry Bir Ptsi Şub. 25, 2008 12:11 pm

sevgili günlük ;

bugün mcr fan sitesine üye oldum cheers
cok mutluyum xD
ama boynum aqrio pc basında durmaktan Sad
sınava girdm bugn dersanede bok gbydi 120 soru 120 dk Sad
17tane mat boşum war SadSad

simdi gidip derse baslicam Sad

mcr fan sitesini de cok sevdm eski fan sitesi gibi sıcak lol!

yeter bukadar. Suspect
waxberry
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  wsxc Bir Salı Şub. 26, 2008 8:32 am

.

En son wsxc tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 1:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

wsxc
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Salı Şub. 26, 2008 8:45 am

EliFrank! demiş ki: ve msnden bır cocuga(norveçli)ciddi ciddi aşık oldm..

eyvah sende kendimi görüyorum Suspect
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  wsxc Bir Salı Şub. 26, 2008 9:12 am

.

En son wsxc tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 1:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

wsxc
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Salı Şub. 26, 2008 9:33 am

EliFrank! demiş ki:
jennifer cullen demiş ki:
EliFrank! demiş ki: ve msnden bır cocuga(norveçli)ciddi ciddi aşık oldm..

eyvah sende kendimi görüyorum Suspect

ya zaten senle cok ortak yönümüz var melda abla Very Happy

öyle mi Wink msnimde ekliysen bi ara konuşalım o zaman afro
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Salı Şub. 26, 2008 10:29 am

günlük,

bugün çok güzeldi atraksyonsuz olmasına rağmen Very Happy saf emrecan la lades e girmiştim kontörüne Razz kontörüm yoktu bu saf alır diye Razz ama o yendi Rolling Eyes şimdi biz bununla edebiyat dersinde sıkılıp arkaya geçmiştik.. yanında iskambil kartlarıyla dolaşır lol! çıkardı önce batak oynadık, sonra da blöf (edebiyat dersinde Rolling Eyes ).... yenmenin wermiş olduğu sevinçle bana werdiği kağıtları aklımda demeden aldım pale Very Happy

biyolojide artur la arkaya geçtik muhabbet ediyoruz Razz öznur hoca zaten sinir oluyo bana bize yicekmiş gibi baktı arturla sıranın altına sakladık korkudan lol!

frau koch listeyi okudu.. asil c 1 ım Suspect yani salı günü okul çıkışı okulda 2 saat daha almanlarla başbaşa kal demek bu No 8 den 6 ya kadar okul dehşett Razz bugün elektro dersim wardı yalwardım frau koch la jansen a Razz böylece okuldan saat 4 te çıkabildim şükür Very Happy

volkan hocamla bugün çok güzel geçti Razz bissürü gam vs.. öğrendim.. çok sohbet ettik Smile
___ bni annem ewden atmıştı şu meret yüzünden senin yaşındayken Razz
___ merak etmeyin bnm de atılmam yakın lol!

öyle dalmışızki 2 saat geçmiş saat 6 olmuş :o çıktım ba bayy diyip ewe geldim Smile şimide snaa yazıyorum xD birazdan kimyadan 100 soru çözmem gerekicek Neutral

ba bayyyyyy............
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Salı Şub. 26, 2008 11:10 am

Günlük...

yrn dersane var... cheers

En son .'qzMCR...!! tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Salı Şub. 26, 2008 11:24 am

Merhaba Günlük;

Yine her sabahki gibi saat 7'de kalktım.Okula gittim.İlk 2 ders boştu.Bizde öyle dolandık müzik dinledik.Son günlerde ben çok azmaya başladım.Sonu nolcak acaba. Rolling Eyes Matematik öğretmeni benim derste konuşmadığımı faretmiş artık adam az çekmemişti benden.xD.Son ders boştu öyle bi azdım ki sınıfın ortasında MetallicA'nın şarkısında lirik dans,oryantal,bale karışımı dans yaptım... Hede hödö off.
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Salı Şub. 26, 2008 1:34 pm

oo gunluk nbrsın yaa Laughing
tutmayın len benı gunluk yazacaaammmm lol!
harbı ne zamandır yazmıyorum , ozlemsım Very Happy

ama yazacak pek orjınal bıseyımde yok beaa Suspect
b*ktan bı gundu yıne..
herzamankı klıse ısler falan ıste okul ev bılırsın ..
sabah servıste herzaman yaptıgım ısı yaptım yıne kıtap okuyarak okula kadar 1.30 saatı yolda gecırdım 🤡
ılk ders ıng ydı Evil or Very Mad hemde 2saat ust uste What a Face
bu sene pek sarmadı ıng acıkcası yaa Neutral gecen sene 12saat bayıla bayıla ıng dersıne gırerdım.. Very Happy
acaip sevrdım yaff :scratch: bu sene nolduysa ... Neutral
bırazda özi den kaynaklanıyo bence Rolling Eyes ... özi bzm ıngce hocası . kadın kaaf aslında ama acaip dengesız.. Suspect
ılk geldıgınde cok ısınmıstım Very Happy cranberries hastsı bı ınsandır kendısı.. su solıstın adı neydı.. :scratch: heh hehe dolores Very Happy kadın manyak gıbı haftanın her gunu ondan bahsetyo Very Happy writting sınavında bıle onun hayatını yazın demıstı Suspect kaldım zırt dıye..
bı gun derste konusuyoruz ıste boyle alıstırma nıyetıne Very Happy
özi _en son hangı cd yı satın aldınız?
onur _ coldplay ın son albumu
ben _ placenboooo cheers hocam hayatımın gruplarından bırıdır yaa I love you
özi _ Suspect butun ogrencılerım neden depresıf Laughing
ben _ Suspect Suspect Suspect huh?
aramızda gecen bu muhabbt ıng oluyo tabe Very Happy (ne kdr ılgınc dıme ıng dersınd eıng konusuyoruz.. Rolling Eyes sacmaladım farkındayım)
heh gelelım mevzuya ne dyodum .. ya ıste ılk gunler baya ısınmıstım.. hatta tenefuste beraber takılırdık.sınıftan cıkmaz zıl calınca bızımle kalır bende hep ona album,sarkı,klıp muhabetı yapardım Very Happy sonradan boyle davranısları falan bı dengeszlesmye basladı Rolling Eyes noldo anlamıyorum yada bana oyle geldı ıste nyse..
bıde su neden var::bu kadın sırf speaing e onem verıyo abı..
e bende grammer adamıyım Cool oyle zonk dıye soru sorunca suratıma kalıyorum Neutral
dusunmem lazım 40saat ne nereye gelcektı hangı kelımeyı kullansam daha ıyı olur dıye What a Face
kagıt uzerınde basarılıyım yane ıng de Embarassed seneye bı gun yurt dısına cıksam naapcam , nsl konuscam bılmem Razz yok bea o kadar degıl Very Happy
nys ılk ıkı ders onuru cagırdım yanıma oyle sıkıla sıkıla gectı..

sonrakı ders dıl anlatımdı cheers wouu en sevdıgım derslerden bırı Very Happy ztn bı almanca bı dıl anlatım bıde kımya I love you baska ders evmıyorum kı Laughing
yıne sınav olduk dıl anlatımdan.her ders 10soruluk sınav oluyoruz Basketball .anlam bılgısyıdı konu. dokturdumde dokturdum Cool
onurda yavrum yapamıyo hepsnı benden gecırdı.
_fatos 3 u naaptın lan
_c
_emınmısın
_kesınlıkle Twisted Evil
..
-2dk sonra-
_6 ne yaa
_d
_heh saol Neutral
..
-4dk sonra-
_ya su 1. soru varya
_oolum bırınıde kendın yap beaaa
_aman bakım bı
_al b ıste ne var bu soruda nan
_ya bende oyle yapmıstım ztn
_ Laughing
hoca cvpları verdı 90aldım Cool Cool
hoca tam onumzde duruyodu (ya en onde ortada oturuyorz ztn her halukarda onumuzde durcak adam xD) onur gobegımı gıdıkladı gerızekalı Evil or Very Mad ercan hocada "ya sen nıye rahat durmuyosun onur" dedı Laughing ıyı dedı ama gıdıklayıp duruyo malll.kı ben cok fazla gıdıklanan bı ınsanım..nys alahtan butun hocalar bızım kardes kadar yakın oldgmzu anladılarda ters bısey dusunmedı adam Neutral

sonra bedene cıktık falan..
bı basketbol oynamısım gunluk orda olup gormen gerekırdı yane Very Happy yane bnım gıbı spor engellı bı ınsandan o gogus paslrını kımse beklemıyodu Laughing harbı havaya gırıdm yaff Cool onurda salak kendısı profesyolen dıye benle dalga gecmeyı planlıyodu Very Happy
_heh sımdı fatos atcakkk hade herkes fatos a baksın
_ Suspect gerzekkk
_tıpe bakk kısa boylu kıvırcık
_kes nan diveee
sozludende tam puan aldım ztn Exclamation
soyunma odasında tek basıma gıyındım bu gun Very Happy muthıs bı duyguydu varyaaa Laughing hep anahtarı bızım bedencının dolabından kacırıp tek mı gıyınsem dıye dusundum bı ara heaa Twisted Evil Laughing

top surerken ellerım patmıstı .. gıdıp elımı yıkıyıp bare dedım.
tuvalete gırdım tam tek basıma , cemre ıcerde . cemre a sınıfından bı kız tm yane benım pek ısım olmaz.. Very Happy ya oyle degılde yane pek aramız ıyı degıldır Neutral bı baktım kızın altı yok :shock: hoh lan nolyo demeye kalmadan dırek kabınlerden bırıne kostu (kabın=tuvalet yane ıste xD)
_ayy kım ooo kım geldı sen kımsın What a Face
_ (kız suratıma bakmamıstı herhalde korkudan) benım ben Suspect
_heh senmısın Very Happy tmm sensen sorun yok
_ Smile
..ben bu arada ellerımı yıkıyorum kız hala yarı cıplak ve bulundugu kabınn kapısı acıkk
_sımdı sakın bakmaa.. :o
_ Suspect bakmıyorum zatn Suspect
_ Very Happy heh ıyı Very Happy (hepte boyle agzı kulaklarındadır bu kzın Rolling Eyes )
..(kapıyı actım cıkıcam)
_hade grsrz
_ Suspect (nıye boyle dyo lan bız gorusmeyzkı bunnla) hıı babayyy ...
sok bı sekılde ortamı terk ettım..ne yaptıgına akıl erdırememıstım kı tenefuset pantolonu degıstırdıgını gorum.kot pantolon gyms.ne ayaksa anlamadım..nys pant fln yırtılmstr herhalde Suspect

sonrakı ders fızıktı.cok guzel gectı Very Happy

sonra ders mıllı guvenlktı .. onur basketbol oynadı.bende sınıfa cıktım ztn 11f nn dersıde bostu Evil or Very Mad hıc cekılmez sımd bu tıpler. aynı ortamda bulunmym dıye yukarı cıkıp kıtp okudum.once labaratuar a ugradım aslında bıyolojıcınn yanna ama yerınde yoktu (hep labaratuarda barınan bı ınsan oldugundan Very Happy tenefuslerde bıle orda duruyo adam) benıde cok sever kendısı I love you
"sen tam 100 luk ogrencısın benım gozumde bılojıyı cozmussun gerısı mukafat benm ıcın" demsıtı bana I love you bende onu cok sevıyorum hep bos derslerde labaratuar a yanna gıdıp yardım edıyorum.. bzıım kaplumbagalara balıklara falan da bakıyorum Very Happy labaratuar hayvanat bahcesı gıbı yakında tarantula alcaz Laughing
nys snfa cıktım baktım arzuda yenı bı kıtp almsı onu okuyo..
bırz kor bı kısılık oldgmdan yakından baktım kıtabın ustunde "otistik bı ask hıkayesı" yazıyo :shock: :shock:
__oha arzu nerden buldun abı bu kıtbı
_ben okuyum hemen sana dervederı m sozz
_abı ver tabee ya otistikleri mı anlatıyo
_evet ıkı otistik bırbırne asık olyo onların haytlarını anlatıyo
:shock: cuss ya benım nsl bu kıtptan hebrım olmz.ben engellı ınsanlarla yakından ılgılenırım.otıstıklerde ayrıdır benım gozumde Sad Sad belkıde annem engellıler okulunda calısmaya basladıgından berı artmıstır bu hassaıyetım Rolling Eyes hep o cocukların ıcınde olunca ınsan ıster ıstemez etkılenıyo.ve ben sureklı arastırmalar yaparım.kıtaplar okurum fılmlr ızlerım bu konuyla ılglı .bu kıtpdan haberımın olmamsına cok sasrdım gercekten :shock:

sonra eve geldım mp3 umu getrms babam cheers
kostum sarıldım yaa nsl ozlemsım anlatamam hemen pc ye takıp butun sarkıları yukledım.kulaklıgı taktım bı baktım Suspect ee yıne aynı No sorun cozulmemıs kı sadec alet acılmıyodu artk acılyo tek fark bu confused yrn servsle onnden gecerken tekrar ugrycam Neutral alın cozun nan su sorunu garantı belgem var kapı gıbı dycem Laughing

cok uzduler benı evdekıler bu aksam..daha demın kendıme geldım aglamaktan Neutral
okul degıstırmemı ıstıyolar Neutral cok uzak aslında bzm okl eve .. gunde 3saatım yolda gecıyo toplam.ama sımd ben cok alıstım herseye duzenım var sonucta.hocalarma okulumun o ortamına arkdslarıma..herke sbenı tanıyo ..sımdı tekrar ınsanlara kendımı tanıtmak ve yenı ınsnları kısa sure ıcınde tanımak bana cok agır gelır Sad babam fıkrımı sordu ama annem dırek "evet gelceksın o okula " dıyo Neutral hep boyle katıydı bu kadın..
_bozulacak olan benım duzenım
_senın duzenn sadce ogrencı olmak madam
_ pale ıstemıyorum
_pısman olunca grsrz kucuk hanım
_kucuk hanım deme bana
babm araya gırdı de agzmdan bısey kacırmadan cekıp odama gıttım :|neler dusundugumu anlatamam hersey gectı aklımdan .fılm serıdı olayını bıle yasadım mustfa keam anadlu lısesı ogrencısı fatos sahın ım ben yaff sımd baska bı okul ebnı nasl benımsycekk daha dogrusu bu benımseme olayı ne kadar surcekk pale
sonra bosuna uzuldugumun farkına vardm..karar vermm ıcın 1yıl var onmde silent cok zor olcak yınede.. pale pale

butun gun okulda kasdav muhabbetı edıldı.herkes bırbrıne soruyo gıdıyomsn dıye.
Rolling Eyes acıkcası gecen sene gıttım ama pısmanlıkda duymadım degıl..
ortam berbat bı kere... Evil or Very Mad
ama bzım okl cok eglenmstk.herkes bı yerde toplanmstı,tezauratlar,sarkılar,okulun marsları falan Very Happy durdugumuz yerın tam ortasına herkes hırklarnı cantalarını falan koymustu ust uste Very Happy bırlıgı hıssettım o an.. herkesın elı aynı yerde havaya kalkıyodu yavas yavas ındırırkende "OOOOOOOOOoooooooooooo M-K-A-L" dıye yırtınıyoduk Laughing superdı yaa..
ıcerı yıyecek ıcecek sokmak yasaktı.herkeste acaip kudurmus terlemıs dogal olrk susamıstı.
butun mıllet semıhe yuklendı
__semıh olum bana bu kola kap
_aa cıkıyomsuun bana bı icetea al yaa
_olum bıze 5 tane su
_semııhhh bana bı nesteaa
Laughing paraları yukledıler cocuga nsl alcak o kdr seyı dıye beklıyodum daha dogrusu nsl ıcerı sokcak falan dıye merak edıyodum..nys semıh gorundu arkadan ee ellerı bos :shock:
_olum nerde lan bızım kolalar?? Mad
tshrtunu bı yukarı cektı lol! butun kola ıcetea su ne varsa belıne doldurmus lol! kopmustum o an yaaaa Laughing Laughing
belınde cıkarp cıkarp atıyodu mıllete Laughing
guzledı yane o kanı hıssetmstm hepmızde mkal kanı vardı beraberlk vardı..cok hosuma gımtstı . ılkokuldakı okulumdan tıksınmememın bı nedenı de buydu.kımse kımseyı takmazdı..ama sımdı I love you herkes bırbrını tanır.ne halt yedıgını bılır..
sever mıllet brbrnı Rolling Eyes
nsy kasdava gtıme konusnda henuz karar verms degılım Rolling Eyes bakcazzz
nys gunlk ben gıdıp bı seyler zıkkımlanyıp sonrada zıbarır yatarmm cheers
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  wsxc Bir Çarş. Şub. 27, 2008 6:45 am

.

En son wsxc tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 1:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

wsxc
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Çarş. Şub. 27, 2008 11:37 am

qünlükkk...,
okula gittim ne kadar ilginç dimi?? lol!

sonra bgn çarşamba olmasna rağmen dersanenn orda indim...
eve gidiim dedim sim imi bloke ettim puk umu alıım dersanee dönerim... eve yürüdüm...

starbucks salı günü açılıoo cumartesi kamp kurcaz oraya kurbaa gelir uç uç gider vahdettin gelir şopar gider artıq xD
anam izin vercek inşallah malum oks yılı geçen haftada çarşıdaydık...
OKS ye tam 101 gün 12 saat 24 dakika kaldı Laughing
bgn çok güzel bişeler çizmiştim salak irfan yırttı hepsini çok güzel olmuşlardı yaa
aslı da örendi kurbaanın kimliini bugün Basketball
nese yarn neler olcak bakalımm...xxx

benden haber alıcaksınz... Very Happy

En son .'qzMCR...!! tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Şub. 27, 2008 12:44 pm

günlük,

bugün okul çok sıkıcıydı yaa Suspect istanbulda bedava dağıtılan o gazetelerden birinin arasına simit koydum sonra blok olan iki saatlik cem hocanın matematik dersine girdim pale iyi anlatır ama nefes aldırmaz öldürür Razz kahvaltı yapmamda bn What a Face ama herhalde sıranın altından bi şi ler yemezsem bayılırım diye düşündüğümden yedim bi şi ler Rolling Eyes Razz
türkiye geneli sınawı warmış saat 5 ten akşamın 8 buçuğuna kadar Suspect dilaramla ona giricektik.. önce bi burger a gittik tıkındık Razz baya da muhabbet ettik yaklaşık 2 saat çok sewiorum bn o kızı yaa Razz I love you sonra dersanenin tam önüne geldik.. bnm lenslerim yoktu dünyam bulanıktı Laughing dilara "aa bak seninkiler dedi.". Very Happy dersanenin önünde gökçemle sidarım cheers bir koşmuşum sokağın başındann , koştum kocaman sarıldık sidarımla cheers I love you nası özlemişim 1 haftada sanki 1 yıldır görüşmemişiz gibi sarıldık Razz lol! sonra gökçemmm I love you
sınawa girdik Laughing lise 4 konularıda warmış yarısını boş bıraktık mecbur daha önce hiç görmediğimiz konular Laughing dilarayla yan yana oturduk.. bn dayanamadım başladım gülmeye lol! sonra dilarada gülmeye başladı.. sonra bi kahkaha attım tüm sınıf koptu herkez güldü lol! Very Happy Razz yapcak bi şi yokki bi senelik konu eksiği war 1,5 saatte yaptım çıktım walla Razz şimi kontrol edicem Laughing kaç boşun diil kaç dolun war diye soruyodu millet birbirine Laughing
sınawlarda fazla rahatım.. oks ye pijama altıyla girmiştim lol! öss içinde öyle girmeyi düşünüyorum Cool Laughing Very Happy

ve galiba cuma günü okulcak sweeney todd a gidiyoruz I love you

haa bi de bugün hazırlık binasında bateri bass ne ararsan döktürüolardı sesi geliodu.. tam bnide alın aranıza üleynn cnm sıkılıo dicektim ki zil çaldı içimde patladı Suspect

ba bayyy..........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  zeynep..* Bir Çarş. Şub. 27, 2008 12:55 pm

günlükk bu gün yine normal günlerden biriydii xD
ilk başta sabah tarih dersi vardı arkadasımla biz her şeye kıs kıs güleriz yine gülüyoduk tarihçi bize çok kızdı falan derken...2 ingilizce dersine girdikk..nese allahtan ders zevklii ardından 2 ders almanca ya resmen dil sınıfı gibi geçiyo çarşamba günlerii Very Happy son 2 ders resimdi hoca yoktu falan biz mutlu mutlu okulda gezindik art curt..nöbetçi arkadasımdı son ders defterleri toplarke malm kişinin sınıfına girmeyi telkif ettim nöbetçi kartını boynuma taktımm onn sınıfına girdim defterlerini aldım ayh çok mutluyumm (: sonra okl bitti eve geldim monoton monoton bu foruma şööyle bi gözden geçirdim falan..sorna da bunu yazıyorum işte yarın güzel bi gün oldunn =) gerçi 2 der mat 2 ders geo 2 ders coğ olan bi gün nası güzel olr ki Sad nese Very Happy yrn umarım güzel olr simdilk bu kdr bay bayy =)
zeynep..*
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/_nypmhe_mcrfan_

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Şub. 28, 2008 9:48 am

günlük,

bugün edebiyat hocası bana ilerde çok iyi başarılı ama "angut" bi mühendis olucaksın Exclamation dedi yaa lol! angut demesinin sebebi edebiyatla hiç mi hiç ilgilenmememdi Very Happy sonra geyik yaptığımız topluluğa dönüp hepiniz angut doktorlar ve mühendisler olucaksınız ne acı dedi lol! Laughing Laughing

sonra yaptığım çizimleri görmüş sıramda.. bi oğlu war onun çizim yaparmış o da 8 yaşında çocuk Very Happy bi kaleden saçını prense uzatan rapunzel i çizmiştim ama baya güzel bi karakalemdi Rolling Eyes efe (oğlu) aşıkmış rapunzel e Very Happy hocada rapunzel abartmıyorum Razz isterseniz alabilirsiniz dedim o da çok sewindi aldı bi de oğluna bi not yazdım arkasına Cool Razz

ingilizceci melek hoca bugünkü tişörtümü çok beğendi ... evrimleşmeyi anlatan bi tişörttü.. çok fazla sewdi ama yaa.. bu haftasonu aynısını arıcam XL bulursam onada alıcam içimden geldi sewerim o hocayı ( 80 lerin heavy sinden az konuşmamışzdır Razz Rolling Eyes )

yarın aşkım gizemim <3 , hazalım <3 , öznurum <3, deryam sweeney todd a gidiyoruzzz cheers yarın olsun bir an önce bounce

ba bayyyyy ......
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Perş. Şub. 28, 2008 10:31 am

Lan Günlük lol! ;

Bugün harika bigündü diyebilirm.Annemler nihayet geldi.Ve evde hiç misafir yok herkes gitti.2 aydır özlemişim annem babam ben olmayı.Herneyse sabah gerzek telefonum donmuş alarmı çalmadı. Mad 25 dakka geç kalktım.Servis şoförünü aradım beni beklememesi için.Acelem olmadığı için saçımı başımı güzelce yapabildim.Dün okula gitmemiştim.Kankim beni çok özlemiş 👽 .Yine sınıfta olay oldu.Bi haftada sorunsuz geçse ya olsun dil anlatım işlemekten kurtulduk. cheers Fasa fiso dersler vardı hep bugün.Eve gittim annem karşıladı.Ne kadar özlemişim okuldan eve gelince annemin beni karşılamasını. Razz Ve evde misafir olmaması ne kadar güzel bi duyguymuş.xD.Gittikçe bende misafir fobisi oluşuyo xS.Bıktım kuzenlermiş babaneymiş amcaymış işte hayat bu. Very Happy .Ne kadar dolmuşum be.Annem son zamanlardaki hal ve hareketlerimden dolayı bana Vans alcakmış yarın cheers drunken .Neyse yeter bu kadarlık test çözmem lazım Sad .
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Perş. Şub. 28, 2008 11:00 am

schwarzchenn demiş ki:
yarın aşkım gizemim <3 , hazalım <3 , öznurum <3, deryam sweeney todd a gidiyoruzzz cheers yarın olsun bir an önce bounce

bir sweeney'miz daha oluyor desene cheers
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Cuma Şub. 29, 2008 9:21 am

Merhaba pek kıymetli günlük hazretleri;

Bugün bu yıl okula gitmeden önce nerdeyse ilk kez saçımı topladım.xD
Matematikte üstün performans gösterdim ve öğretmen parmak kaldırdığım da artık beni kaldırmaya başladı cheers .Bugün yine azgınlığım üstümdeydi.Hoplayıp zıpladım bounce .İngilizceci de üstün performansımdan dolayı hep güzel şeyler söylüyor Razz I love you I love you .Geometriden hiçbişey anlamadım matematikle çorba oldu bende dersi bırakıp mcr ile ilgili bişeyler çizdim.Öğretmen masası kırıktı ve arkadaşlar tersine adlarımızı falan yazmış kategoriler yapmışlar.Beni satanistler ve zenginler kategorisine yazmışlar 🐰 .Müzik dersinde de bol bol sıkıldım ama tenefüste güzel tepindim.Özge şakasına kötü şeyler dedi bende bütün kitaplarını defterlerini kalemlerini silgisine yere attım.Baya dalaştık.Ve bugün tarihe geçmeli İstiklal Marşını bi kez söyledik ve çıktık.Söylemeden önce iddaaya girmiştik.Ben 2 kez okuruz demiştim.Dangoz kafa Muhammed sırada arkama geçmeye çalıştı.Ben döverim seni bücür şeytan dedimO da bana sensin şeytan dedi.Bende hiç hiç olmassa şeytanım senin gibi cüce değilim dedim.Ne kadar çocuksu bunlar ya dövecem bigün Laughing .Eve geldim.Annemle Vans almaya gitcektik ama annemin işi olduğu için erteledik Sad .Bu kadar yeter. lol!
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Şub. 29, 2008 10:40 am

günlük bugünü yazmazsam ölürüm..

gizem hazal derya öznur bn sweeney todd a gidicektik gittikte Smile gizem ceren de gelsin mi dedi tamam dedik iyi niyetimizden ama kızı fazla tanımışlığımız yok..
biletleri aldık önce bi yemek yiyelim dedik.. yemek yerken ağızlarından kaçırdılar meğerse bu ceren hanımla gizom dün sigara içmişler Evil or Very Mad gizemim içmezdi ! bi de ceren uyuzu buna gülüp "arkadaşlar arasında kaçamak canım nolcak " demezmi Evil or Very Mad gizeme masanın altından bi tekme attım :o sonra baktım aşkomun gözlerinin içine "şu kaçamağı sonra senle konuşucaz Neutral " dedim.. ceren denilen kıza ilk uyuz olmaya başlayışım daha doğrusu başlayışımız böle oldu..

sweeney todd u izledik, öznur ve bn dışında diğerleri beğenmedi.. bana sorarsanız muhteşemdi Like a Star @ heaven neyse filmden sonra tuwalete gittik ve tuvalette sadece bizler wardık bn foto çekmek istedim.. çektik bissürü Razz sonra ceren gelip " ayy tuwalettede foto çekilir mi yaa " dedi.. bnde kendimi tutamadım sanırım " istiklalin ortasında flaş patlatmaktan iyi bnce.. sonuçta bu tuwalette bizden başka kimse yok di mi cnm Neutral " bunu normal bi ses tonuyla sölemiştim Neutral

alışwerişe çıktık.. sonra gizem demezmi siz yürümeye dewam edin biz cerenle mavi ye giricez ortada buluşuruz diye silent aşkımm dediğim kız ilk defa bizleri satıyodu pale
nerden peyda olduysa bu ceren.. off hep iyi niyetimden.. bnm 3 senelik dostum o yaa.. 1 haftada kuyruk oldu aşkıma Evil or Very Mad " hazalda öznurda deryada bnde çok kötü bozulmuştuk.. sonuçta birlikte gitmiştik oraya ayrılmakta neyin nesiydi..

neyse halepte bi hippi mağazasına girdik bizde.. hazal mor bn koyu yeşil siyah öznur mavi bi elbise beğendi ve orda çok eğlendik onları denerken Razz Very Happy öznurun üstünde parası wardı aldı.. bnde yarın alıcam elbisemi.. ve hazalınkini de Rolling Eyes çünkü biliorum 1 haftadan önce alamıcak satılıcak ve sonra içinde patlıcak Rolling Eyes ve yalan söylücem Rolling Eyes "yaa hazal bn elbisemi almaya gittiğimde bi kız tam senin elbisene bakıyodu alıcaktı..başka bi elbise denemek için kabine girdi bnde fırsattan yararlanıp kaptım senin elbiseyi " dicem Rolling Eyes nası yalan ama Very Happy
sonra buluştuk gizem ve cerenle.. bugün beril diye bi kızın fransız sokağında doğum günü wardı tüm okulun kızları orda sayılırdı.. gizem demez mi bu seferde " cerenin berillere gitmesi gerekiyomuş yanlız kalmasın diye bnde onla gidicem " diye Evil or Very Mad ayy bu kadar olmazdı bu ikinciydi pale hem niye yalnız kalsın ordaki herkes 3 senedir tanıdığı we gerçekten sıcak insanlar Neutral

ne halleri warsa görsünlerdi... bn öznur hazal matrock a gittik kahvelerimizi aldık.. hazala we bana çok koymuştu hazal başladı içindekileri dökmeye sonrada bn durdurabilene aşk olsun Laughing sonra konumuz değişti we orda iyi wakit geçirdik Smile
ve sonra ayrıldık saat 7 de.. şimi ewdeyim sana yazıorum

bundan sonra tanımadığım insanları dostlarım arasına katılmasına izin werirsem bateri oliyim ! iyi niyetli olmamamyı da çok isterdim ama bunu hiç yapamıcamı biliorum

ba bayyy.......
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Cuma Şub. 29, 2008 11:06 am

günlük...
okula gittim ...servisten indim baktım 3 kaptan servisi arka arkaya btn 8ler döküldü
sora karşıya geçtik fln...okan geldi dikildik orda bn biraz bakıım die ama fazla durmadılar hemen dersanee dersane kaçıo sanki...
dersane çıkışı da takıldık biraz sonra eve msndeim şuan belli olduu gibi her nese benden haber alacaksınzz bb Very Happy

En son .'qzMCR...!! tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  waxberry Bir Cuma Şub. 29, 2008 12:54 pm

sefkülüüü günnüüükkk Exclamation

baya oldu yazmayalı ahahah xD salı günü Hayko Cepkin konseri vardı affraid imo$umla çeşitli komplo ve ermeni olayları baabında bazı korkularımız vardı nitekim sıra beklerken de olası bi gösteri-karışıklık için kaçış planlarımızı yapıoduk 'şurdaki sandalyelerin arkasına saklansak,ordan yukarı atlasak ordan çatıya,çatıdan zıplasak dier çatıya hayatımızı kurtarsak :scratch:' şeklinde Laughing ben bişey olmicak diodum imo$a 'onu yabana kadar kapıdan kaç doru düzgün ekşınna ne gerek war Very Happy' diodum haklı olduumu da biliodum xD
girdik konser yerine..yeraltında (haykoya yakışır Very Happy) off çok sıcaktı yanacıklarım kıpkırmızı oldu hemen Embarassed konserin başlamasına bi dakka kala hayko kulisten seslendüü bise mikrofonlan sooon biir dakka die..60 tan geriye saymaya başladık.onun heycanı da bi başka oluomuş lol! neyse konser boyunca coştukk zıpladık eglendik bayaa..hoparlörn yanındydık imo$ kulaklarını tıkıodu ben son ses zıplama ve bağırmalarla o sese eşlik ediodum Very Happy gözlüklerim çok kirlendi çünkü saçlarım gözlüüme sürtüodu her zıplayışımda.
konserden sonra saclarım cok kotuydu terlemişim cok fena confused zatürre olcam die korktuk Neutral neyse kü imo$'un babası almaya geldi bizi x)
eve döndüümde annemin ilk sorusu şu oldu: ' dışarda yağmur mu yağıyo? :shock: ' xDxD o derece ıslaktı saclarım lol! hemen bi du$,ardından myspace e girdm hemen haykonun sayfasına xD hayfans a falan comment attm xD

gusel bi konserdi afro

bugün de okula gittim gene bi can sıkıntısıyla.nefret ediorum okuldan confused ilk derste kitaptan biraz bişiler okuduk,sonraki ders kitap okuma ve müzikti afro veeeeee günün süprüzüüüüüü xD okulca sinemaya gettük obaa lol! 120'ye gettik baya güseldü afro
pek bi yorgunum ama herseye ragmen güzel bi haftaydı cheers
waxberry
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  waxberry Bir Cuma Şub. 29, 2008 12:59 pm

EliFrank demiş ki:sevgili günlük..bugun ınanmadıgım,oldugunda milletle dalga gectıgım bırsey yaptm ve msnden bır cocuga(norveçli)ciddi ciddi aşık oldm..
bana da oluoo galiba pale
waxberry
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

4 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön