En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

günlükk xD

3 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: günlükk xD

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir C.tesi Şub. 16, 2008 4:21 am

Zui Suicide demiş ki:

ve 70 netim çıktı günlük ! lol!

inşallah OKS de de bu kadar şanslı olurum ...

bendee

En son .'qzMCR...!! tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir C.tesi Şub. 16, 2008 11:02 am

Zui Suicide demiş ki:

3 4 gün önce ydi galba.. :scratch: ablama mektubu attım,ulaşmıştır inşallah...

nese baybay günlükk ! I love you

msj ını aldım sudemm 0 kontörüm olduğu için bi şi yazamamıştım ve çok kötü hissetmiştim bunun için pale ama hala gelmedi mektubun Sad

bu arada oks den sora yanıma gelicen sen bnm Cool
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir C.tesi Şub. 16, 2008 11:12 am

günlük ,
lapa lapa kar yağıyo burda çok sewerim cheers I love you
dersaneye gittim saat 6 da çıktık bizimkilerle mc donalds gittik bi şi ler yemeye Razz ayy bi iğrençlikler yaptık lol! bn tüm pipetleri uç uca ekledim upuzun oldu lol! sonra bi kolanın içine ketçap mayonez ne warsa koyduk çöp möp Laughing we yiğitle sidar içtiler onu Razz ne pisliklerdi yaa Very Happy amma güldük ama Very Happy sonra o upuzun kamışı yiğit ağzına aldı bnde üstten içine ketçap sıktım o da içine çekti lol! sonrada tükürdü pis yaa Laughing

sonra ewe gitmek için 7 buçukta ordan çıktık... hava karanlık kar hızlı yağıyo mecidiyeköy meydanının önündeyiz vedalaşıcaz Razz gökçe , bn , sidar , jack, yiğit , gökhan gitmiştik.. sonra meydanın ortasında ışıkların orda sidarla yiğit geğirme yarışı yaptılar lol! biz gülmekten yarılıoduk Razz nişantaşından çıkmış tiki hatunlar yiğidin yanından geçerken o ses karşısında neye uğradıklarını şaşırdılar lol! suratlarını görmeliydin Very Happy sonunda ayrıldık birbirimizi öpüp.. adettir hep yaparız bunu sıkı sıkı sarılırız bi de sanki hiç görüşmicez gibi lol!

yiğitle bn yolda kar yedik Razz ikimizde sewioruz kar yemeyi lol! bu arada ona bateri pedalı bakıcam yarın unutmasam iyi olur Razz grup kuruyomuş vokal ve elektro da olmamı istedi ama artık karar werdim öss ineklicem hep What a Face zaten sprach derecemi de c1 seçmeye karar werdim bugün pale ne grubu cnm hafta bi buluşup çalışıcaklar zaten biz yiğitle yapıoduk ki hep bunu Laughing bi şi farketmedi yane Very Happy

güzeldi bu akşam iyi eğlendik xD

ba bayyyy.........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  gökçen Bir Paz Şub. 17, 2008 6:49 am

gzl gunluk ole kar varkı sabahtan berı elektırıkler kesık yarın okul yok dersane ıptal edıldı camı balkon taa agzına kadar kar doldu kardesımle bolkondakı karlarla kocaman bı kardanadam yaptık kahve herzamankınden daha gzl geldı dısarda karlardan bı fırtına var ole sıs varkı sankı obur dunyaya sade bızım apartman ucurulmus dısarı baktıgınızda bembeyaz hem kar hem de sıs var ama yıınede aslında mutlu olmam geraktıgı kdr mutlu dıılım cnku arkadasıma cook kotu seyler oldu bıraz durduumda aglamamak ıcın kendımı zor tutuorm Sad ama gunluk bılıomusun bunlarn hepsı gecıcek cheers

nese hava ddurumuna gerı donıım ben gece cakallar assa ındı su an coklerı karıstırıolar kapının onundekı Very Happy babamla gece karda kocaman bı ısıkla daga cıktık bı baktık kurtlar konseyı toplanmıs uuuuu luyolar dagıttık hepsnı lol! tavsam ıslerını takıp ettık buraya ınmısler yıne tayfayla magranın oraya(yanı buranın palandokenı Very Happy } su doktuk buz tutsun dıe aksama kayak var kayak agletıne grk yok catılar ucuo onlarla kayıorz kalan catılardanda kooocaman buzlar sarkıo 1 mınubus kayıp ters dondu babam aksama assada otelde kalcak ewe cıkamadıı ıcn munıbusler arabalar hıc bısı calısmıo mahsur kaldık valla ole ıste gunluk Very Happy
gökçen
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Paz Şub. 17, 2008 7:13 am

bnde yazcam xD

günlük,
gece 1 de yatmama rağmen sabah 7 de kalktım...
mp3 ümü aradım o sersemlikle ama sonra cuma sabahı mp3 ümü becerdiğimi hatırladım... Razz
eski mp3ümü aradım - buldum falan
sonra pc yi açtım orda garip bişeler oldu da noolduunu anlamadım virüs programıylan ilgili bişey
dersanede yoqtu bugün
burcular la dışarı çıkçaktım ama açmadı msni ni off off!
andrea'm kaptan da oturuo olsaydı keşke Sad
her gün takılırdık onla cumartesileri çarşıya inerdik...!
az önce aşağı indim kar dizime kadar...
akşam annemlerin arkadaşları falan gelcek aşağı incekmişiz...
dün gece 12 gibi indik aşağı annemle arkadaşı dolandılar falan bende bağdaş kurup oturdum karlara...
mp3 ümü almıştım bağdaş kurup mm ve mcr dinledim Very Happy
bu gece de yapçam çok zevkli oluo !
eski bi mm posterim var galba ama aramıorum bulursam asamam annem korkar Very Happy
saat 16.10 şuan (az önce 15.25 ti ama..)
sabah bu arada annemler bi güzel konuşma yaptı ders ders
3 ay kaldı die ...
kar yaarken kim çalışırkie...
dışarı çıkarsın sonra eve gelir msni açarsın elinde sıcak çikolata...
çarşıa da ne zamandır inmiorum starbucks açıldı mı acaba??..
nese şimdi pc yi kapamalıım..!
akşam tekrar yazarım

benden haber alacaksınız Razz Laughing

En son .'qzMCR...!! tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir Ptsi Şub. 18, 2008 12:21 am

schwarzchenn demiş ki:
Zui Suicide demiş ki:

3 4 gün önce ydi galba.. :scratch: ablama mektubu attım,ulaşmıştır inşallah...

nese baybay günlükk ! I love you

msj ını aldım sudemm 0 kontörüm olduğu için bi şi yazamamıştım ve çok kötü hissetmiştim bunun için pale ama hala gelmedi mektubun Sad

bu arada oks den sora yanıma gelicen sen bnm Cool

bnde yanlış numaraya mı attım dedim..
yaa nası gelmezz çok uzun zaman geçti...+ kar yağmadan önce atmıştımm...
nese diemicem çünkü süper bi mcrcity yapmıştım Sad

inşallah ablammm I love you I love you gelirim yanına...
o kadar kastığımı sanmıorum ama... Rolling Eyes gelemzsem yanına.. izmir olabilirmişş I love you hehe nese.. o puanı aliimde... izmiri kalsın Razz
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  cutieoii Bir Ptsi Şub. 18, 2008 12:36 am

gnlükkdün mütiş geçtii cheers kts olduk... ki anafen in kts lerini bilen bilr.. ne kadar kazıktır Sad örneğin gökçen biliodur Razz
daha önce hiç üstüste 2 kazık sınava girmemiştim.. bi de bu sınıf zıplama sınavı ...böööööööööö zıçtım yine galba No

neseeee asıl mütişlie gelelim.....
dün sokaklar bembeyazdı.. asiayla sınavdan cıktık eve gidiozzz... asia kar yağarken hep güler... kriz gbi pşe galba xD nese ... video cektik... aman tanrım o kadar komikti ki....
işedikkk lol! kameraya kar falan atıorm.. lol! bizim evn önunden dere geçio.. önleri falan yeşillik hep.. ama dün bembeyazdı.. dere fln mütişti yani....

lol!
nese baybay !
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Şub. 18, 2008 6:46 am

günlük,

kar savaşından çıkalı 3 dk oluyo bitiğim Razz
kuzenlerle ark larla fln kartopu oynadık baya bi dışarda Razz büyük kuzen bni kara bastırdı sonra kafamı kara buladı lol! bnde handeye kar yedirdim Twisted Evil
bi yokuş war burda dimdik buz tutuyo Very Happy 3 yaşımdan beridir kayarım orda Razz poşetle Laughing lol! bi türlü büyüyemedim yaa Very Happy Razz Rolling Eyes yengem , üni ye giden büyük kuzen , hande, onun ark ı seda ve bn uzun bi poşete binip defalarca kaydık lol! felaket eğlendik ama :Pbi ara duramıcamızı düşündük uçuyo gibiydik lol! kuzen ykuşun aşağısına indi bizi çekti kayarken.. görüntü böle yavaş yavaş yaklaşıo sonra böle çığlık atan ağızları kaymış tipler Laughing lol! ewet onlar biz oluyoruz işte Razz
küçük çocuk kaynıodu orası.. içlerinden birisi sürekli bize kar atıodu bnde attım napıyım Very Happy şansa küçük çocuğun gözüne geldi :o 10 kere yanına gittim gözüne bakıyım diye 10 un da da küfür etti bana Suspect sonra babası çıktı Laughing bnde yanına gittim bana gürlüyo Laughing

__ yeter artık bıktım ne zaman çocuğu sokağa bıraksak bi yeri çizik gelio Evil or Very Mad
__ beyefendi bilerek gözüne isabet almadık herhalde yanlışlıkla oldu..
__ hep öle olur zaten!
__ herkes dışarda kartopu oynuyo çok güvenmiyosanız , ya da oğlunuza böle değer weriosanız dışarıya salmazsınız Evil or Very Mad

ayy sanki çok bi yerimde Laughing oğlunun nası küfürler ettiğini de sölemedim psikopat herif çocuğa vurmasın die her şey beklenir ondan Evil or Very Mad

neyse Laughing sanırım 2 saattir dışardaydım we parmaklarımı hissetmiyorum Very Happy kuzen pc ye atıcak video yu izlemeye çıkıcam şimi Laughing tam youtube luk oldu o kadar komik lol! ısınıyım diye kahve içiorum şimi Razz

ba bayyyyyyyyyy.........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Şub. 18, 2008 11:17 am

gün içinde ikinci yazışım ama yazmalıyım Very Happy
sudemin mektubu geldiii cheers I love you havalara uçtum resmenn I love you bana kocaman bi mcr city yapmışş süperrrr Like a Star @ heaven cnm bnm yaa I love you
bnde ona yazdım şimdi 2 koca sayfa What a Face bi kaç tane tane resim war sürprizzz Razz ama sürprizlerden birini sölicem sudee çünkü onun düşme ihtimali war :o değişik bi elektro penası war haberin olsun I love you bnm çok sewdiğim bi penam <3
yarın postaya wericemm Razz
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  desert song Bir Ptsi Şub. 18, 2008 12:15 pm

schwarzchenn demiş ki:gün içinde ikinci yazışım ama yazmalıyım Very Happy
sudemin mektubu geldiii cheers I love you havalara uçtum resmenn I love you bana kocaman bi mcr city yapmışş süperrrr Like a Star @ heaven cnm bnm yaa I love you
bnde ona yazdım şimdi 2 koca sayfa What a Face bi kaç tane tane resim war sürprizzz Razz ama sürprizlerden birini sölicem sudee çünkü onun düşme ihtimali war :o değişik bi elektro penası war haberin olsun I love you bnm çok sewdiğim bi penam <3
ay süpersiniz ya mektup mu yazıyosunuz. o duyguyu yaşamayalı çok oldu eski günlerim geldi bak aklıma .. ah ah!
desert song
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Şub. 18, 2008 12:57 pm

desert song demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:gün içinde ikinci yazışım ama yazmalıyım Very Happy
ay süpersiniz ya mektup mu yazıyosunuz. o duyguyu yaşamayalı çok oldu eski günlerim geldi bak aklıma .. ah ah!
mail den çok daha değerli olduğu kesin I love you aslında bizim ilk mektubumuzdu Very Happy ama dewam ettiricez Razz I love you
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Salı Şub. 19, 2008 6:24 am

günlüükk,
çok sıkılıorum çok...!!
msnde bi çocuk var sürekli link atıp duruo şuna bak buna bak OKSye 109 gün kalmış Razz Very Happy
off bi bitse şu OKS btn yaz pc başındaımm Razz
sabah yine ders çalıştım dün akşam ve bu sabah başım arıodu okula gitmedim xD...
Melisa'mla Andrea'm gitmişler heralde açmadılar...
Arya'm da sürekli mesaj çekio size gelcem die de ben onu arayamıorumm...
Gitmemiş okula bu saatten sonra da gelmez zate Sad
Yarın okul kalabalık olmaz umarım...
Başımın ağrıcaı tuttu ii mi gitseydim keşke off =(
nese yazcak fazla bişe yok...!

benden haber alacaksınız..xxx Razz
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  gökçen Bir Salı Şub. 19, 2008 11:40 am

gunluukyıne mrb

bu gun cok komıktı ben bu gun de okullar tatıl sandım ve okul varmıss ama ben yınede ders calısmıstım zaten su slk oks yuzunden Evil or Very Mad tv ısledım muzık dınledım ıkıde bı uyudum esneme hastalıı dıe bısı varmı gunluk bende var o hastalık sanırım 2 sn de bı esnedım abartmıorm cıdden ole hep uykum geldı ve basımın ıcınde metal konserı varmıs gıbı agrıo 3 gundur boyleyım uyuorm uyuorm olmuo Sleep artık ölcem uyumaktan gozlerım agrıo dıe dun doktora gıttım bısı yok 0.25 lık bı uzak sorunu var bısı dııl gozluk yazıım ama takma sen dedı Very Happy takmaya nıyetım yoktu ztn ole ıste pzr gunu anafenın sınavına gırmem gerekıodu kar yuzunden gıremedım onlarda ulasamayanlar ıcın ıptal etmısler ztn sımdı yarın sınav olcam Sleep cok ususorm valla yha Very Happy
gökçen
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  thaly_gerard Bir Perş. Şub. 21, 2008 3:28 am

Sevgili günlük,kaç gündür ne günü aydır daha yeni fırsat buluyorum foruma girmek için sınavlardııı iş görüşmesi Cv 'di artık daraldım .Ben girmeyeli foruma baya konu açılmış resim felan yükleyemiyorum başımı kaşıyacak zamanım yok tabiri caizse
Bugün Cv mi gönderdiğim yerden beni aradılar şirketten cv mi beğenmişler görüşceğim yakın zamanda .My chemical romance ın Facebook sayfası açılmış (official) yorum yazdım baya bi kendileride yorumda bulunmuş mcr! is ! amazing! yazmışlar .Gee nin Cali nin bulletin olarak gönderdiğin resimlere baktım görmez olsaydım nasıl desem yeri değil geee inanamıyorum burda yazamam bunu anlarsınız Suspect
thaly_gerard
moderatör

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/heartbreakerrocker

Mesaj  wsxc Bir Perş. Şub. 21, 2008 6:20 am

schwarzchenn demiş ki:
mail den çok daha değerli olduğu kesin I love you aslında bizim ilk mektubumuzdu Very Happy ama dewam ettiricez Razz I love you
bende mektuplasıyorum..damla diye bir kızla yaklasık 1.5 senedır Very Happy mektuplasmaya baslayalı pek msn takılmıyoruz ya mektup süper gerceketn devam ettıırn Very Happy

wsxc
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Perş. Şub. 21, 2008 6:45 am

Sevgülü günlük;

Hergünkü gibi istemsiz olarak erkenden kalkıp okula gittim.İlk 2 ders en iğrendiğim ders dil anlatımdı.Her zaman ki gibi öğretmeni tınmadan derste konuştuk.Böğürdük.Bugün de hep sözel dersler vardı.Gerzekler sayısal dersleri aynı günde toplamışlar Evil or Very Mad .Ayrıca sabah serviste bir sürpriz yaşadım kavga ettiğim ve yüzüne demediğim laf kalmayan Fulden geldi.Gelir gelmez o iğranç kahkahalarıyla servistekileri rahatsız etti.Din dersi her zaman ki gibi kaynadı.Biz yine gırgır muhabbete daldık.Milli güvenliği hiç saymıyorum zaten.Öğle arasında mp4 ten her zaman ki gibi MCR dinledik ve dinlerken yine bütün sıraaları devirdim.Artık Gee sevgimden dolayı sınıftakiler ayrı gözle bakmaya başladı.Coğrafyayı sözlüye kalkmadan atlattım. bounce
Cannibal Corpse
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://gcturkiye.gooforum.com

Mesaj  cutieoii Bir Perş. Şub. 21, 2008 8:15 am

bgn gzldi..
tuncay hoca kenara çekti bni..2son dönemdeki çabandan,başarılarından ve kendini toplamandan( saç baş arma gömlek vs......) dolayı çok teşekkür ediyorum, yardım edicem sana Wink

woow açıkçası adam 8a yı elinin tersiyle itiyo,bna yardım edio... tapılası bi durum... cheers

ve bgn uğur u geometride yedim
drunken hehe çck dersanede a da lol! eheheeheueheuhuhee .... bu da tapılası bi durum....

nese baybay
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  april.rain Bir Cuma Şub. 22, 2008 9:31 am

Günlüüüük;

bişicik olmadı bugün. Mat. ve alm. sınavı olduk o kadar. Çok kastım yapıyım diye ama bilmiorum sonuç ne olur Neutral umarım iyidir.

G* t ali çağdaşa söyledi maymuncuktan hoşlandığımı Neutral şimdi çıkıo tepeme çağdaş niye ilgilenmiosun çocukla diye. Nasıl ilgileniyim o benle ilgilenmiosa? Hem zaten ilgilenmekte istemiosam. Diyicem cihanla diil senle ilgileniorum diye günün birinde o olucak Laughing
:shock: kalır xD

Sudeeeem sanada başarılar kardeşim Smile beklioruz seni istanbula burcuyla. ortamlara akıcaz xD
april.rain
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  wsxc Bir Cuma Şub. 22, 2008 9:35 am

.

En son wsxc tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 1:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

wsxc
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Paz Şub. 24, 2008 12:22 am

kuzenim buldu bu mesajıı xD .

En son fromtheearthtothemorque. tarafından Paz Kas. 16, 2008 10:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  wsxc Bir Paz Şub. 24, 2008 2:20 am

.

En son wsxc tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 1:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

wsxc
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Şub. 24, 2008 4:14 am

EliFrank! demiş ki:sevgili günlük..çok kötüyüm..dün hürriyet gazetesinde ertoprak soyadından bıraz şüphelenmıstm ama artık emınım..Damla'nın(mektuplastıgım arkım)abisi intihar etmiş,bugun söyledı..zaten ne zmanadır gırmıyordu msne..cuma gunu topraga vermısler.. çok kötüyüm..

Neutral
başınız saolsun ..
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Şub. 24, 2008 4:23 am

günlük,
bugün dersaneye gitmedim.. aslında gitseydik çıkışta bnmkilerle recep ivediğe gitcektik.. ama hastaydım baya sabahın 7 sinde kalkamadım..

ama şimdi çok iyi hissediyorum cheers we hava çok güzel taksim e inip gezicem biraz.. takıcam sırt çantamı alıcam fotoğraf makinemi fotoğraf çekicem I love you hatta turist takliti yapıp eğlenmeyi düşünüyorum , öle bi tipimde war zaten lol! st. antuan a da uğrarım bi... ayy aslında gee ye de alıp stüdyoya girmek ve olabildiğince gürültü yapmak istiyorummm bounce
bilmiyorum.. ama bugün eğlenicem tek başıma yine Razz tek takılmayı çok sewiyorum yaa Razz büyük ihtimal bnmkilerle karşılaşabilirim, bi yönden iyi olur aslında Very Happy hele yiğit ve jack le karşılaşsam süper olur.. biri baterist diğeri bassist gider gürültü yaparız her zamanki gibi cheers

ama çok güneşli hava yaa Neutral alerjisi olan biri olaraktan önce 60 faktör güneş kremimi sürmem gerekicek What a Face muhallebi gibi krem yaa yoğun yoğun beyazz Razz

hazırlanmaya başlıyım o zaman .. ya aslında kuzeni kandırsam birlikte gideriz diye düşündüm şimdi :scratch: dur bi arıyım şunu Very Happy o sarı saç yeşil göz bi hatun zaten direkt ingiliz tipi war Laughing

biraz ilginç bi günlük oldu yaptıklarımı diil yapıcaklarımı yazdım Razz nese hadi ba bayyyy Very Happy
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  wsxc Bir Paz Şub. 24, 2008 5:20 am

.

En son wsxc tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 1:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

wsxc
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  elif_mcrfn Bir Paz Şub. 24, 2008 8:19 am

EliFrank! demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:
EliFrank! demiş ki:sevgili günlük..çok kötüyüm..dün hürriyet gazetesinde ertoprak soyadından bıraz şüphelenmıstm ama artık emınım..Damla'nın(mektuplastıgım arkım)abisi intihar etmiş,bugun söyledı..zaten ne zmanadır gırmıyordu msne..cuma gunu topraga vermısler.. çok kötüyüm..

Neutral
başınız saolsun ..

dostlar sağolsun..yaşam kısa..abisi benle yaşıttı..

ewtt cnm yhaa basınz saolsnn

sewgli gunlukkk ,
yne karmasık duygular icindeim ne yazıcaımı ble blmiorm dsunuorm acaba bn yada cok değer werdiim o 4 arkadasm ölse naapardm
annem we ablam arkamdn gelirlerdi bliorm cnku o 4 kisi ölünce bnm icin yasıcak bsi kalmıcaktı. bu gn yne psikoloa gttk adamı orda öldrüodm Rolling Eyes nese ... ayca bu gn mesaj attı bulusalm die bnde ne buluscaz ya snle yapıcak bsi mi kalmıs da blusalm diosn die geri mesaj attm tbi bsiler daha yasdm ... bni cok snirlendrdi o gn offhh ozel okula gtmektn nefret ediorm herkez ozenti herkes kasar devlet okuluna da gdemem alısmadıım blmediim bi duzn onların yanında bu sfr bn kasar olurm 😢 nese daha fzla bu konnu hakknda yasmicm
yne mcr dnliorm yne ağlıorm keske msne grsede konussak ... annemler smdi ewde yoklr ablamla hediye bakmaa gttilr bn evde kaldm annem yne odewleri yığdı onume ee tbi evde bilgisayar televizyon warken bnm gbi bi tip odew yapr mı?? nese bnden bu kdr !!!
elif_mcrfn
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Sponsored content

Sponsored content

3 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön