En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

günlükk xD

2 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: günlükk xD

Mesaj  cutieoii Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:53 am

schwarzchenn demiş ki:
McRXoXog demiş ki:çok hastayım günlükk.. okula gitmedim bugün.. tyarın karne günü affraid
böhüüüüüüüüüüüü
check-up olduk 3 gn üstüste.. hasta hasta.. iğrenç geçti.. böhüüüüüüüüüü
okuldaki arkadaşlarım ve asia bnm için resmen bitti...
böhüüüüüüüüüü
ot hayat Sad
böhüüüüüüüü
bu aralar giremicem foruma .. ablam idare etsin bi süre..dönüşüm muhteşem olacakk Cool Cool Cool
böhüüüüüüüüüüü
Embarassed Sad 😢 ...
nası yani asia senin için bitti mi ?? :scratch: geçmiş olsun bidenem sudem Neutral
yalan.. işte Embarassed kaynakk pale
ve beni oyuna getirdi.. pale

saol ablam.. I love you
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  cutieoii Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:55 am

forum kurallarına "titizlikle" uyunuz , uymayanları uydururuz... Exclamation Cool Razz
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:58 am

McRXoXog demiş ki:forum kurallarına "titizlikle" uyunuz , uymayanları uydururuz... Exclamation Cool Razz
bence de Smile
uydururuz anamm Very Happy
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  thaly_gerard Bir Cuma Ocak 25, 2008 1:24 am

ireth carnesîr demiş ki:
McRXoXog demiş ki:forum kurallarına "titizlikle" uyunuz , uymayanları uydururuz... Exclamation Cool Razz
bence de Smile
uydururuz anamm Very Happy
bencede forumun kalitesini korumak adına dikkat etmek lazım doğru Very Happy Smile
thaly_gerard
moderatör

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/heartbreakerrocker

Mesaj  Elysion Bir Cuma Ocak 25, 2008 3:35 am

evet günlükcük bugün sabahın köründe kalkarak okula karne almaya gittim ve karnelerin saat 12'de verilceğini duyunca şok oldum fekat mp3 çalar yanımdaydı allahtan Razz
Müzik dinledim arkideşlerle geyik yaptık film filan izledik öyle geçti sonra nihayet karne aldık takdir ama bir tane 3 ve bir tane 4 var confused annem sıkı uygulamaya alcağını söyledi şimdilik bu kadar Very Happy
Elysion
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://cinemabizarre.boardsmessage.com/index.htm

Mesaj  rockfairy_ece Bir Cuma Ocak 25, 2008 4:34 am

heyy günlük cheers

karne aldık.. güzel ya Laughing sadece fen 4 gerisi 5 Razz hazırlık sınıfında en önmli ingilizce ya i,nglizce notundada okul 1.ciyim Razz yuppiii Very Happy o zmn işte iş bitti. tatilim gzl geçcek. Laughing şu anda süzmem gereken bi makarna var lol!

hadi byeee
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Cuma Ocak 25, 2008 7:35 am

selam gunluk..
pöff ya.
hayatımın ılklerını yasıyorum heaa Suspect not baabında tabee..
neyse ben gunu anlatayımda sonlara dogru karneden zırvalarım .. Rolling Eyes

sabah servıste aglıyordum nerdeyse.. Neutral
keremın yuzunden hep..bu cocuk salak .. Mad harbıden!
"fatos onur gelıyo mu hıc konustun mu" dedı...
"e gelsın bı zahmet karne alıcak" dedım..
"ya sana bısey soyledı mı , konustunuz mu dun" falan dedı..bende en son carsamba gunu konusmustum.."yoo" dedım halıyle...aldıgım cevap suydu:::
"o zaman b*k gelır"
Suspect nıye nolmus demeye kalmadan "ayak serce parmagını kırmıs" dedı..
" :shock: nasıl becermıs , nerde olmus , ne zaman yapmıs , aaaaaaa bana nıye haber vermemısss Mad " pale pale
"bende bılmıyorum kı dun konustum oylesıne.ayak kucuk parmagımı kırdım dedı bana.annesı gelıcekmıs karnesını almaya" dedı..
bende bı korku bı kıyamet.. ter bastı montumu cıkarmak zorunda kaldım Very Happy ..
Like a Star @ heaven son gun onursuz gecer mı yaa tatılde nerden bulcam ben onu..ınsan vedalasmaya gelır,degnekle falan bıle olsa gelır Rolling Eyes sımdı mı arasam cıkısta suadiye servısıyle evıne mı gıtsem..acaba ne zaman oldu..hangı hastahaneye gıttı..kesın klupte kırmıstır varyaaa..alcıda mıdır sımdı..amaan ayak serce parmak alcıya mı alınırmıs..buyutcek bısey yoktur herhalde..ama ya varsaa silent acımıs mıdır cok..tatılde naapcak bu cocuk sımdı..ouf onor ouff dedım o kadar nedır sendekı bu basketbol sevdası yaaa confused
kafamda bunlar gıbı bın tane dusunce..okula gıttım servıslerı hala gelmemıs..camda beklıyorum gelecekler dıye..ozan gorundu sınıfın kapısında ..
"ozaaaan onur geldı mıı"
"ınsan bı gunaydın der bea fatos sende heaa ıyıce sey oldun bakıyorum.. tesekkur alıyosun dımee .. kımya kac gelıyo bakem".. Laughing bu cocukda hep boyle heaa.konudan konuya konudan konuya..en sonunda sınırlendım:::"YA ONUR GELDI MI DEDIK DIMEEEEEE Mad " dıye bagırdım cocugun yuzune Laughing "geldı onur nıye gelmesın" dedı ..ala alaa dyrm herkes bılıyoda bı ben mı fransız kalmısım olaya .. :scratch:
sınıfa kostum hemen..
baktım mılletle kaynatıyo..
ben dırek ayagına bakıyorum yalnız lol! "hangısı ya sol dıme? yıne o cocuk mu blok yaptı? ahh ahhh onun kasları tutmasın e mı?" Laughing cocuk sok oldu noluyo falan dıye melul melul bana bakıyo Laughing "ayagna noldu senın" dedım-"nolmus" dedı ayaklarına bakıyo-"ee parmagını kırmadın mı sen Neutral ama kerem oyle dedııı" ıste orda kahkahayı bastı Neutral
Mad Mad Mad keremle konusmadın butun gun kekledı benı yaa.. Mad Mad Mad

ılk ders tarıhtı..amonyak bızı zorla korıdorlardan toplayıp sınıflara tıkıstırdı..
gorunurde hoca falan yok.ende kactım hemen d sınıfına Very Happy bı baktım bızım sınıfın kapısı kapanmıs..nobetcıye hoca gırdı mı dıye sordum..yok dedı hoca gelmedı daha rahat ol Evil or Very Mad meger ıcerdeymıs kadın Very Happy neyse actım kapıyı mıllet bana bakıp >ehehe< dıye sesler cıkarıyo..hocaam gunaydın dedım yenı okula gelmıs gıbı gectım oturdum xD
ılk ders cok dandık gectı..ıkıncı derse mıllet gırmeyelım dedı..ben gırdım ama..bes-altı kısı durduk sınıfta zaten 26 kısıden..butun okul dısarda..durmadan kapı acılıp kapanıyo ..mehmet tatar -mud.yard.- bunları kovalıyomus sınıfa gırın dıye Laughing dersın ortalarına dogru herkes ıcerı gırdı mecbur..
dıger ders saglıktı..hıc nedret dırdırı dınleyesım yoktu yaa..erdem-ben-ayberk-onur dısarı cıkıcaz.en onde ben sınıfın kapısını bı actım tatar -mud.yar.- tam kapının onunde heykel gıbı dıkılmıs beklıyo.. Laughing hemen dondum kapadım kapıyı..bızımkılerde "noldu nıye dondun cıkıyoruz ıste" falan dıyolar.dedım "gerzekler tatar tevtıste" lol! "ozaman yukarı cıkmıs gıbı yapalım nereye derse tuvalte hocam derız" dedıler ıyıde yukarda kız tuvaletı yok kı Laughing ben nereye gıdıyorum.." ya sende gıdıyosun bı yere ıste" dedıler cıktık sınıfta herkes bı taraftan yukarı kosuyo.. Laughing sonra 2.katta b bloguna gectık hep beraber.. b kapısında sıvısıcaz dısarı Very Happy tam merdıvenın ılk basamagını ındım bı baktım ana! tatarın kafası Very Happy hemen gelıyo dıye sınyal verdım bızım okulun ıcınde bır kosusumuz var gormelısın.. Laughing paltır kuldur asagı ındık yıne a kapısından dısarıı cheers ıste ozguruz falan derken bu sefer beden hocası yakaladı bızı.."olum bare son gun dersten kacmayın" erdem:"hocam bız kameraya bakmaya geldık calısyo muydu acaba" hoca:"evet oglum calısıyo o " Laughing erdem:"heaaaaaaa e hade gıdelm o zaman" Laughing
ıyı kıde dısarı cıkmamasız sınıfa geldık tatar bıze bakarak " bugune kadar her bos derste dısarda durmanıza ızın verdım ama bgunluk sınıfta oturun" dedı.. Suspect sıkılcaz sımdı falan derken semıh "sıse cevırmece oynayalım" dedı..ben katılmama tabe sacma bı oyun.hep sınır olmusumdur..ama bugunkunu ızlemek cok zevklıydı..

toykan sıranın ustune cıkıp strıptız yaptı lol!
koptum yaaa bıde boynundakı atkıyı cıkarıp kırbac gıbı kullanıyo Laughing sonra cocuga fatıh uregın sarkısının eslıgınde gobek attırdılar kısacası yapmadıklar mallık kalmadı ama bız ızleyenler cok eglendık gercekten mıllet yerlere yattı gulmekten..

veee 5.ders geldı cattı..karne alcaz Rolling Eyes hıc heyecanlı degılım her zamankı gıbı..
ama bu sene cok kotu notlarım yaa silent silent
geometrım 1 bı kere..aslında ortalamam super..okul 8.sıyım hatta Laughing -8 cok ıyı bı derce gercekten Laughing gecen sene 2.ydım beaa Rolling Eyes heyy gıdı gunler heyy- ya ortlmm 73.45 Wink fena sayılmz ıstee..ama geometrım 1 Mad hocaya soylemıs dıger hocalar "hocam fatsoa verın oyle bı ogrencı bırakılmazzz ortalamaya baksanıza" falan tarzında..dunde gelmıs bunu sınıfta anlatmıs sonrada " ama ben ona + not vermem kı.o yanındakı cocukla benım dersımde cok sımarıyolar -yanımdakı cocuk onur oluyo bu arada Very Happy -"
vermezse vermesın.. Evil or Very Mad sanke ders ısledıgı varda dersınde sımarıyomusum Suspect
hayatımın ılkı dıyodum ya bırı bu : ılk defa bı dersten zayıf almam..
2.sıde kımyamın 2gelmesı Suspect ouf hasan hoca ouf sozlum kac benım acabaaa Neutral

Like a Star @ heaven cıkıstada kımseyle vedalasmadan servse oturdum dırek..
cunku sırada bırılerı sınırımı cok kotu bozdu ... Neutral
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir Cuma Ocak 25, 2008 8:31 am

teşekkür aldım.. ama hiç 3 üm yokk silent 4-5 sadece confused
ot sistem.. yine değişti... Sleep
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Ocak 25, 2008 9:19 am

günlük,

cal fest 08' in cal

bugün sana anlatıcak çok şeyim war çok güsel bi gündü Very Happy okuldaki geleneksel festivalimiz cal fest wardı bugün.. cicilerimi giyip süslenip okula gittim karneyi alınca bi kaç hocaya küfür ettim sanırım Evil or Very Mad 54 te 2 bırakanlar 69 da 3 bırakanlar ortalamamı düşürmüşler Suspect gülden hoca bni gördü konuştuk biras melek gibi hocadır geçen sene matematiğime geliodu.. o bile hak werdi bana düşün günlük Evil or Very Mad "sen bu okulda değişmicemm bi kaç kişidensin " demesi bni sewindirdi bni bu kadar sewdiini bilmesdim Razz
bu arada sprach c1 öğrencisiyim ortalamam da tutuyo yırttım günlük bugün örendik bunu cheers bekle bni viyana sadece bi sınaw kaldı Rolling Eyes king

cal fest saat 13 30 da başlıyodu bizim daha 3 saatimiz wardı gittik balkana öznur selen bn.. selen bana yaşadığı iğrenç bi olayı anlattı ilk defa birisine o da bn oldum.. gerçi yazdığı öyküyü okuduğumda kahramanının kendisi olduğunu tahmin etmiştim bunu ona sölediğimde inkar etmedi.. iyice bi konuştum onunla rahatlattım sanırım.. yaşa bakmıyomuş demek o pis iş 70 yaşında p*z*v*nklerde hala war aramızda Neutral
balkanda yüzümde 3 flaş patladı.. karşıdaki krolar fotoğrafımı çekiodu ve gülüyolardı aman ne hoş No pis şeyler Razz

cal fest in başlamasına yakın kalktık baya bi kapıda bekledik.. babıali caddesi öğrenci dolmuştu Laughing sonra çantalarımızı aradılar her seneki gibi parfümüme el koydular ,çıkışta al bucu dediler :o görende rock am ring başlıyo sanır hee güvenliğimiz öle sıkı ki lol!

ilk grup batuların grubuydu.. batunun sesinin bu kadar kötü olucaanı düşünmesdim Laughing şanssızlıklar ereni buldu.. iki kere gitar kayışı koptu çocuğun..kendini yere atıp çaldı gitarı hiç bırakmadan Razz işte sırf bu yüzden sahneden indiğinde elini sıktım Very Happy zaten hep hazırlıklar wardı.. lise 3 lerden bi öznurla bn en önde dikkatli izliyoduk.. eren ikide bi bize onay bekleyen bakışlarla bakıyodu..

gruplardan biride the cure söledi Smile hoş bi gruptu Smile

bnm her sene olduğu gibi beklediğim tek bi grup wardı.. rammstein cheers onlar çıkana kadar arka sandalyelerden izledim.. dinlemekten çok " ahah yarım ses düşük çalıyo, ahaha ritimi kaçırdı baterist Laughing " gibi yorumlar yapıyodum öznura lol! ewet biras sıkılmıştım Very Happy

ses düzenlemesi için tuttuğumuz elemanlar çok uyuzdu bi işi beceremiyolardı Evil or Very Mad zavallı buğranın gitarından 2 şarkı boyunca ses çıkmadı çocuk deliriyodu.. Neutral

weeeeeeeeeee günlük burası ayrı bi bölüm günün önemi cheers ewet başlıyorum Very Happy
[b]rammstein dediğimiz grup bizim mezunlarımızdan oluşuyo.. 4 senedir gelirler ve rammstein çalarlar fest in en sıkı grubudur.. zaten hep mezunlar fln çıkar bizde.. bnde 1,5 sene sonra gelip çalıcam okulumda I love you sanırım gee dışında ilk defa hoşlandığım birisi oldu ,o da yine ona benzettiğim için ve 1 saatlik Razz Embarassed tabi melek başka.. solist dediğim kişi I love you tabi bnm aşkım 1 saat sonra geçti Laughing ama olsun dur her ayrıntıyı anlatıcam Razz
sadece orjinalinden 5 cm uzun gee nin vücudunun aynısını al , kafasına da ville valo nun kafasını yapıştır I love you o kadar dehşet bi şiy di abim I love you 4 sene önce bizim okulda okuduğunu düşünmek hoşuma gidiyo lol! üstünde bi rammstein tişörtü ve siyah bi eşorfman altı wardı.. sesi rammstein ın solistinden farksız :shock: gerard a sahnede yaptıklarıyla o kadar benziyoki :shock: metal sölese bile arada kıvırtması Razz hoplayıp zıplaması Razz mikrofonu ağzına sokması hele :shock: sonra bi kerecikte olsa yaptığı tavuk dansı :shock: yok artık diye kaldım bn drunken

bück dich i sölerken sürekli öznurla bana baktı en öndeydik bn yine anfilere yapışmıştım Laughing bn "ya bn öle görmüşümdür niye bize baksın ki Rolling Eyes " derken....
"dein gesicht ist mir egal
bück dich noch einmal " şarkının bu kısmını sölediği sürece parmağıyla ikimizi gösterip gülümsemesi yanılmadığımı gösterdi Razz şarkının bitiminde de mikrofonu eşorfmanının önüne koyması yine bi gerard özelliğiydi Razz cidden bu kadarda olmazdı Very Happy

gerçek rammstein gelse bu kadar eğlenemeyiz biz Very Happy brüt attık , kafa salladık stres attık aklıma ne karne geliodu ne başka bi şi Laughing

sonra du hast ın ortalarında nası oldu bilmiyorum, du hast gibi bi şarkı göbek havasına dönüştü.. ve bnm ki bağırdı Razz
"hadi cal kalçaları göriyim yawrularım Razz "
sonra o tip kıvırtmaya başladı Laughing alın size bi gee özelliği daha kıvırtmak Razz

o grup bittiğinde konserde bitmişti bnm için.. tam gitmeye hazırlanıyodum bnm solist çantasını alıp yanımdan geçti Very Happy döndü bana gülümsedi önce onu farketmem için parmaklarını oynttı çünkü görmemiştim onu Razz yüzümü döndüm gülümsedim o da elini sallayıp "ba bayy" yaptı Rolling Eyes bnde smiley oluwerdim el salladım gülümsedim lol! afro

tramwayda kafam sağa sola gidiyodu boynum berbat durumda Razz bu arada rehin kalan parfümümü okulda unuttum ve daha yeni almıştım onu yaa confused

gee me sahne dawranışları benzeyen biri gördüğümde bile böle heyecanlanıp sewindirik oluyosam kendisini gördüğümde napıcam acaba silent Razz

ba bayyy.......
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  april.rain Bir C.tesi Ocak 26, 2008 10:56 am

Sevgili günlüük;

Sıkıcıydı bugün ya. Bütün gün oturdum evde. Film izledim sadece. Bide resim yaptm. Ne güzel filmmiş constantine ya xD 5. izleyişim ama bıkmadım 2 kere izledim bugün. O karizma nedir öyle...Bittim xD

A Perfect Circle'ın da bi şarkısı çalıo filmde "passive" diye. Tavsiye ederim. Uçuruo insanı. En azından beni uçurdu yani. Kafamda çalıo hala.

Çağdaşında arkadaş listesine baktım. 4 mü 5 mi Nisan var. Sapık dicem artık xD Facebook'taki bütün Nisan'ları topluo. Tırstım...

Bugünlük bu kadaaaar! Görüşürüz günlük (:
april.rain
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir C.tesi Ocak 26, 2008 1:05 pm

günlük,

bu boyun bnm deel Razz cidden çok ağrıyo eğemiyorum dünkü fest yüzünden Very Happy
dersanede fena sıkıldım bugün..
sanırım grip oluyorum , yarın sümüklü gitaristte olmak istemiyorum ama yiğidi de jack i de kıramıyorum bounce
yarın ne kadar kötü çaldığımı görüceksin dedim jack e ewe gelirken..(biz komşuyuzda lol! )
o da hayır ne kadar iyi çaldığını görücem dedi.. Suspect çok iyi niyetli di mi Very Happy Razz
biz yiğitle kopuyoduk o baterist durmadan h*yvan gibi 8 9 dk lık parçalar çalıyoduk işin komiği ne çaldığımızı bilmiyoduk lol! Razz
jack profesyonel Rolling Eyes gribimde zaten off insanları hiç kıramıyorum Razz cuma günü de öznur la ses çalışmamız war zaten lol!
yengem bana kahve falı baktı şimdi lol! kadın herşeyi bilio :shock: yarın 3 kişi kapalı bi yere girip iyi vakit geçiriceksiniz dedi öhh yane :shock: çok konuşulan biriymişim Very Happy hiç sanmam lol!
jack le yolda gelirken muhabbetimiz bugs buny ve nüfus cüzdanındaki din ibaresi oldu.. ne alakalılar di me Razz Laughing o da bnm gibi karavana kuduruk sem i sewermiş Razz çok sinirlendiği için ona kuduruk diyoruz biz ilk gizemden çıktı Very Happy din ibaresine gelince deistmiş bunu örendim :o bnm ne olduğumu duyunca "ohaa!!" dedi , sonra da "cidden saygı duyuyorum ya yok öle bi felsefe "dedi.. ee kimin arkadaşı fln Razz

şimdi günlük gee ile biraz çalışıyım yarın burnumda akıcak zaten off Neutral ha bi de ordan dersaneye gidicez 6 saat ders war 7 de çıkıoruz lol! bi de final sınıfındayım düşün artık çok yükleniolr suyum çıkıyo Razz yiğitle jack en iyinin bi altındalar işte.. sidarla bn ineğiz Laughing

aslında aralarında tek kız olmak bazen hoşuma gidiyo.. birasda kısa boyluyum zaten zayıfımda Razz anime tipliyim yani Laughing kardeşlerim gibi sewiorum onları onlarda bni I love you ayyyy Very Happy gee yi bile yiğit taşıyo bazen onların küçüğü konumundayım Razz

bi keresinde stüdyo 6. kattaydı ve ışıklar yanmıyodu Laughing hepimiz miyopuz ve lensliyiz lol! el ele tutuşup çıkmıştık 3 kişi Very Happy korkumdan zavallı yiğidin elini öle bi sıkmışımki kızarmış :o cidden canım kıymetlidir haa Razz düşmiyim diye bağırıodum çocuğa" bak yiğit sıkı tut beni haa " diye Laughing

nese ba bayyy günlükçük.....
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  lilyrose-melody Bir Paz Ocak 27, 2008 6:01 pm

günlük buraya ilk yazışım Razz
bugün de evdeydim sayılır maç izlerken yarısında abimin peşine takılıp dergi almaya gittim aklım kaldı bide onu arka raflara saklamıştım o zaman param yoktuda Razz bide beni eve bırakmadı uyuz 1 yokuş indim 1 yokuş çıktım hemde devasa bişey artık kendimi salsam yuvarlancatım aşağıya acıma duygusu 0 bu çocukta 😢 😢 bari minibüse binerdim söleseydin dedim hadi hadi dedi arabadan bi indim zaten soğuk buz tuttum gidene kadar Neutral
ama herşeye rağmen deydi süper bi afişim oldu zaten sweeney tod u da kapak yapmışlar mükemmeldi sinema dergisi I love you I love you
bu arada maçıda aldık 4-1 nefes nefese yetiştim 2.yarıya zaten kan çanağı gibi gözlerim izledim alamasalardı vallaha dağıtırdım orayı :shock:
sonracıma açtım afişi çizgi izleri olduğu için her zamanki gibi halının altına koydum Razz dergidede süper şeyler yazıyodu zaten sweeney todd a özel 6 sayfa ayırmışlar cheers ve bitek bu değil TİM BURTON ın unutumaz filmlerini falan yazmışlar övmüşler,tam 12 sayfa Cool Basketball bi zevkle okumuşum Razz ama ''hollywood da bir gotik'' başlığı var sinir bastı Tim bile gotik damgası yedi ya What a Face çoğunluk hatta tüm filmleri siyah üstüne kurulmuş olabilir ama ne gotiği kardeşim ya hııhh Suspect
bide sweeney de oyuncular hakkında atıp tutmuşlar johnny en yakın arkadaşı helena da karısı olduğu için torpil geçmiş onları oynatmış bilmemne sinirlerim bozuldu adam johnny le 6 film çekti ya What a Face bide filmde açık seçik sahne yokmuş biri en yakın dostu diğeride karısı yani öyle bişey olsa ben olsam yıkardım ortalığıda sanat işte naparsın Rolling Eyes Razz tabi Tim böyle düşünmemiştir heralde Razz
babam gazeteyi gösterdi falan sonra johnny e ustura kullanmayı türk berber öğretmiş yazıyo :shock: baba dedim beni keklemek için özel mi bastırdın bu gazteyi lol! sora bi baktım netten adam Kamil Öztürk diye bilmemkaç yıllık berber,johnny nin arkileri ona geliyomuş ismini ordan duymuş yardımcı olmasını istemiş inanmıyorum ya adamdaki şansa bak offff What a Face affraid
o da usturayı tutmasını neler yapabilceni falan göstermiş 1 gün boyunca 😢 :shock: tam koca 1 GÜN boyunca onunla offf Neutral Neutral adamın röportajını da gördüm mülaim bi tip dükkan baya da lüks yani :cyclops:
johnny için çok utangaç biri demiş 🐱 (zaten acayip utangaç onu yeterince biliyorum,gee gibi Razz ) ama işini çok iyi yapmak için elinden geleni yapıyo demiş Cool oyy oyy ....

bu arada öğrendim ki haberlerde izledim öhööm öhömm ,kızılderililerin DNA ları türklerle aynıymış ve kızılderililerin türk olduğu savunuluyomuş kesin gibiymiş Cool yani bu nedemek oluyoooo johnny de kızılderili kökenli olduğuna göreeeeeeee o da TÜRK binevi ,şok olunası ama doğru yani cheers lol! süperr ya çok sevindimmm cheers iyice araştırsınlar şunu gerçi kesinmiş ama Cool zaten anlamalıydım Atatürk ü hemen hemen bizim kadar iyi tanıyo kendisi çok sever Cool satın aldığı yatı da Atatürk ün 'savanora' sından esinlenerek yapılmış bi yat hemde TÜRK ler tarafından Cool Cool Cool adı Anatolia dı ama değiştirdi o napalım Razz yani ezelden beri adamda bize karşı bi kan kaynaması söz konusu,tahmin etmeliydim Cool Cool

bugünlük bu kadar işte günlük johnny le geçti gitti ne güzel ama çok şey öğrendim acayip sevindim Razz lol!
yarında ananeme gidiyorum 2 hafta boyunca çatıda ders yapmaya sessiz ya o bakımdan koca kitapları nasıl götürücem bilmiyorum Neutral inşallah canım sıkılmaz 😢 sıkılsa ne yazar evde daha beter biraz değişiklik olsun bakalım zaten ananemde kalmayı severdim küçüklüğümden beri I love you minik çatılı falan şirin bişi I love you afişi de götürüp balkonda çalışıcam için oraya asıcam I love you Razz yani tek olmiyim diye normalde odam poster dolu yadırgamiyim orayı illa bi tane olsun oda bomboşmuş gibi geliyo öyle Rolling Eyes gerçi ananem korkunç astırmam bunu dicek ama kusura bakma tadlum afro Razz
never forget,never forgive günlük Wink Razz başbaşş
nabalım bütün gün böyle geçti Razz
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Ptsi Ocak 28, 2008 8:42 am

tári demiş ki:

bu arada öğrendim ki haberlerde izledim öhööm öhömm ,kızılderililerin DNA ları türklerle aynıymış ve kızılderililerin türk olduğu savunuluyomuş kesin gibiymiş Cool yani bu nedemek oluyoooo johnny de kızılderili kökenli olduğuna göreeeeeeee o da TÜRK binevi ,şok olunası ama doğru yani cheers lol! süperr ya çok sevindimmm cheers iyice araştırsınlar şunu gerçi kesinmiş ama Cool zaten anlamalıydım Atatürk ü hemen hemen bizim kadar iyi tanıyo kendisi çok sever Cool satın aldığı yatı da Atatürk ün 'savanora' sından esinlenerek yapılmış bi yat hemde TÜRK ler tarafından Cool Cool Cool adı Anatolia dı ama değiştirdi o napalım Razz yani ezelden beri adamda bize karşı bi kan kaynaması söz konusu,tahmin etmeliydim Cool Cool

oyyyy :shock: demek johnny de bizdenmiş :shock: anlamalıydık zaten öyle bi adam ancak türk olur Smile

neyse ben geliyim pazar gününe... ağlamaktan gözüm 1 metre ileriyi göremediği için dün akşam yazamadım Sad Sad
şöyle ki dün kahvaltıdan sonra annemler ikea'ya gitti.. ben de fırsattan istifade naptım tabi son ses müzik açtım ama işte o haberleri görünce şok oldum :shock: heath'in ölümüyle ilgil, uyuşturucu kullanıyomuş yani o doğru ama ölüm sebebi muhtemelen uyku haplarını fazla alması... :/ ve nedeni de ne ?? michelle matilda için velayet davası açıp kendisi büyütmek istiyomuş çocuğu hıh yani tabi heath de son günlerde uyuşturucuya daha çok düşmüş bu yüzden kızımı göremicek miyim fln diye 😢 ah zavallım ah Neutral şeytan michelle Mad Evil or Very Mad hep o ve masözün yüzünden öldü adam pale 25 temmuzda da son oynadığı film çıkıcak batman the dark knight :/ jokeri oynamıştı =| the best joker ever I love you o filme gidicem ilk geldiği gün ama yalnız gidersem salondan çıkmam biraz zor olabilir malum her sahnede ağlıcağım için Sad biliyorum kendimi çünkü dün de öyle oldu :/

annemlerin geç dönceğini öğrenince cesaretimi topladım 10 things i hate about you'yu izlemeye başladım ... ama ancak yarısına kdr dayanbildim günlük :/ heath'in her sahnesinde hıçkıra hıçkıra ağlamak geldi annemler gelmeseydi gözlerim fena şişcekti =| annem anladı ama ağladığımı ve nedenini malesef pale Sad of heath off!! Sad Sad

böyle işte.. begümle doya doya konuşmayı da özledim ne zamandır konuşamıyoruz :/

bye bye günlük........
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Salı Ocak 29, 2008 10:19 am

gunluk..
cok sıkıldım yaa..
genel olarak ama..
herseyden cok sıkıldım ..
Suspect neyse..
baslıyım ben Very Happy
gece zekıyı dınleye dınleye uyumusum salonda..
sabah kalktıgımda annem dvd ızlıyodu Neutral suursuzum ya yenı kalktım uykudan..noluyo yaa sesler ne falan ..bı baktm tv acık annem karsısında Neutral cocuk gelısımıyle ılgılı dvdler almıs bı ton .. onları ızleyp duruyo..bare gıt odanda ızle tvyı ısgal edıyosun yaa Evil or Very Mad sımdı cocuk gelısımı falan dedım de..benım kucuk kardsm yok yanı yanls anlama gunluk Very Happy annem ogretmen oldugu ıcın kendını cocuklara adamıs bı yaratık kendısı Very Happy
dusa gırdım dırek sonra dersın basına oturdum..
babamında baya erken gelecegı tuttu bugun What a Face ders calısacaktım ama dayanamadım alısverıse bende gıttım Very Happy
uff annemle alısverıse cıkmak cok uyuz bı olay yaa Rolling Eyes aynı yerde 1235698 saat duruyo.. Mad
artık magazaların ıc duzenını ezberlemıs durumda kadın Neutral
bak zaranın bu tarafında hırkalar var , su taraf kaban bolumu orta kısımda bılmem neler var Suspect
bu sekılde ıfade etmyo tabe ama sorsan adı gıbı bılır yane Laughing
neyse alahtan oda kokusu , parfum vs ye alerjısı varda cok fazla oda kokusu vs kullanılan yerlere tahmul edemyo Twisted Evil Very Happy
benımde kullanmama kızıyo gercı Neutral parfum sıkınca olay oluyo evde What a Face
o yuzden cantada tasıyorum hep..dısarı cıkınca sıkıyorum mecburr No
zerrin in -benım kucuk kuzinimm I love you - dogum gunu yaklasıyo dıye butun bebek magazlarını talan ettı Very Happy bende pesınde dolanıyorum tabıı Very Happy ama eglenıyorum bebk magazlarında yaa Very Happy bebk ve oyuncak magazalrında dıyelm Wink
oyuncaklar ve ben cheers cok severm oyuncakları Very Happy -bu yasta mı demeyın hep sevmısımdır,sevecegımde Laughing -
her neyse sonunda phılıps e gırmeye vakıt geldı de kulaklık alabıldım cheers
ya cok uzun bu yaa Neutral benımde boyum kısa Neutral
boyum kadar kulaklık yane Laughing hıc kısaları dusunmezler zaten Evil or Very Mad cıx cıx cıx Suspect
bı ton kalem aldım cheers
donem odevı bahanesıyle ... Basketball
oyle ıste gunluk..
yarında bızım tıplerden haber almam gerekıyo..
guya persembe sınemaya gıtcez Suspect hanı nerde kımsenın bırbırınden haberı yok..
bu organızasyona el atmam lazım artık.. Very Happy
gecenlerde ruyamda organızator oldugumu gordum zaten Cool Cool
..ama oyle boyle degıl baya unluyum yanee Cool
hatta mtv ema odul gecesını ben organıze etmısım .. cok mutluydum Very Happy
sabah kalkıp sırf bu yuzden tm ye gecmeyı bıle dusundum Laughing radyo tv okurum yada reklamcılık falan Rolling Eyes Very Happy
yetenek var bende hıssedebılıyorum.. pirat
okula gıdıp butun mıllete anlatmıstm.. 🤡 cok heyecanlı bı ruyaydı ama gercekten Cool
o gun bu gundur organızator dıye kaldı adım lol! lol!

sımdı bıraz pc de takılır sonra gıder tv ye bakarım herhalde Rolling Eyes
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JunqLebeRRy Bir Salı Ocak 29, 2008 12:14 pm

yannş attm takmayn 👅
JunqLebeRRy
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Ptsi Şub. 04, 2008 10:42 am

gunlukk nbr ya Basketball
bayadır yokum ozledın tabe Cool Razz

bursadayım gunluk cheers ..
3gun falan oluyo gelelı..
yakında donerım eve ama .. Sad
tatılde bıtıyo az kaldı .. Neutral
pöffff 😢 😢 😢
Mad 2hafta tatıl mı olur yaa Neutral hıc olmasa da bısey fark etmycektı yane Rolling Eyes Rolling Eyes
nys..

ben sana yol maceralarımı anlatym.. Very Happy evde pek bısey yapmyrm ztn..
ılk gun annemle beraber geldık..1 gun sonra annem dondu..
denız otobusune bındık ıste gıdıyoruz..
en koseye oturdum Very Happy benım hep oturdugum yere Cool -cam kenarı onden 2.sıra ıkılı koltuklar Very Happy -
cam kenarı ıcın annemle brz takıstık ama zafer benım oldu sonucta Laughing
baya basım dondu ılk bındıgımde Suspect alıskın olmam lazım halubkı..yılda 3-4kez yolculuk yaparım denız otobusuyle ama..nys..
sıkıl sıkıl..
bı turlu kara gozukmedı..
annem gazetesını bıtırınce beraber muzık dınleyelım dedım Laughing annem&ben=muzık dınlıyoruz affraid affraid
Laughing pek hosnut olmasada halınden yapıcak bı sey bulamadıgından sesını cıkarmadı..
bruce springsteen dınledık beraber..sever zaten .. im on fire ı ozellkle cok sever Cool ee dedım kımın annesı Laughing kalıteden anlar yane Razz
denız otobusunden ınerken ben on sıralardayım ama gec kalktım Suspect dogal olarak arkadan kalkmıs ve gecmek ısteyen mılletı beklemek zorunda kaldım..onları yarıp gecemeyecegıme gore..
nys elımı koydum ondekı koltugun tepesıne beklıyorum gozler tavanda Laughing
bı baktm yanımda pamuk gıbı bı el :shock: alam ellere bak falan derken o ellerın sahıbnn suratını gordum ve I love you vuruldum Razz
cok hos cocuktu..
tahmınlerıme gore uludag unı. ogrencısıydı..
ayy yavrum yerler senı.. Twisted Evil cok tatlıydı ama I love you
otobusle yalovaya gecerkende aynı otobuse bınelım dıye yırtındıysamda olmadı..
annem agırdan aldı ınme ısını.cocukta kosa kosa otobuse attı kendını Rolling Eyes yetısemedık yanı confused

nys bursaya geldık beledıye otobusyle eve gıtcez Laughing tam komedıydı ..
anneme o kdr soyledım arabayla gelelım ne gerek var sımdı karadan denıze karadan denıze..sen surersın ıste bende yannda zıbarırım dıye ama neymıs efendım yazın tek gelecegımden dolayı ogrenmem gerekıyoms toplu tasıma araclarındakı durumu Suspect
nys bındık otobuse yer yok dogal olarak.turkıyede beledıye otobuslernde ne zamn yer olmus kı Razz .zaten hayatımda 2. - 3.kez bındım Very Happy her durakta sofor yolcu almaya devam edıyo Mad sıkıstıkca sıkısıyoruz.. pale
"DAHA ALAMAYA DEVAM ETCEKMSNZ!!" dıye bagırdım kendımı tutamadım artık napım.ıcerısıde cok sıcak ztn.bıde kalabalk olnca ıyıce tepem attı..
annem ters ters baktı orda ama careszdım yanıı :o
"evet arkalara dogru kayalım" dyo durmadan Neutral eyy alam sabıırrrrr
e arkada yer mı var beaaa....
yanımdakılere "arkaya kaymayalım protesto edelım" dedım Laughing annem orda zıvanadan cıktıı Laughing
annem:"fatos yeter artık mılletıde orgutluyosun.devam edersen bırzdan otobusten atılıcaz" Very Happy

nys bıraz sakınlesıp arkamı bı dondum ne goruym :shock: benmkı orda cheers Razz Razz
bakmayın oyl dedıgıme kapılmıs falan degılım esprı hepsı..
cocugu cok begendım orası ayrı tabe Very Happy Very Happy Very Happy

bzm tayfada bugun kadıkoyde bulusuyolardı..gıdemedım halıyle 🤡
gıdıp ben bızım tıplerı arym bakalm ne halt yemısler bensz pirat

hade gunlk kıb
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Şub. 04, 2008 10:49 am

günlük,

haftasonunu anlatıcam sana...
teyzeme gittim anneannem bn teyzem ve onun 4 aylık bebiği arsen I love you 4 ayrı kuşak bu hoşuma gitti Rolling Eyes ayy oraya gidince günde 5 öğün yemek yiyorum Razz iyi eğlendim ama yaa Razz efilim geldi bn ordayken mcr dolu bi gün geçirttirdim ona video izledik saatlerce Very Happy

eniştem bizi yemeğe götürücekti.. o arabaya yine bindim hemde yine arka sağa Laughing yine üstüme dewrilicek die aklımdan geçiriodum hiç rahat deildim çünkü yine deli gibi kullanıodu eniştem arabayı Neutral bach ın senfonilerinde hiç bu kadar huzursuz olmamıştım yane What a Face her keman hızlandıkça arabada ona uyarak hızlanıodu pale

volkan hocam ı çok sewiorum I love you bni çok hızlı bi gitarist yapıcakmış I love you becerebilirsem tabi Laughing weeeeeeee guns and roses konserine katılmış onda slash penası war What a Face eğer bi gün hakkedicek kadar iyi çaldığımı görürse bana wericek cheers slash penası için kasıyorum bounce

c.tesi akşamı astım krizim tuttu yine pale millete çaktırmamya çalışsamda boştu ölü gibiydim confused

pazar sabahı iskeleye indim ewe dönmek için.. bi baktım
üniversitelerde türbana hayır diye bi protesto war.. önce kaldırım kenarından izledim sonra aralarına katıldım cheers yaşlı bi amca bakıp gülümsedi"hoşgeldin küçük Razz " dedi Very Happy bi 15 dk onlarla yürüdüm.. elimde gee wardı nefes almakta çok zorlanıodum dünkü krizden sonra.. ama bu eylem bana iyi gelmişti Very Happy

sonra onlardan ayrılıp vapura bindim açık olan bölümüne Very Happy güzel yolculuktu Razz ewe geldim sorularla boğuşuyorum şimi günde 150 nin altınna düşmemeliyim What a Face

bugün yavaş yavaş toparlandım nefesimde düzene girdi Smile bugün melek dayımın ölümünün 3. yıldönümü Neutral her yıl dönümünde kendimce yaS tutarım 30 yaşında gitti..

kısacası 4 şubatlardan nefret ederim Suspect

ba bayyy..........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  cutieoii Bir Ptsi Şub. 04, 2008 11:12 am

SELAM GÜNLÜK
annem bu sabah izmir den geldi.. çok bozulmuştum ona 2 gn beni eve hapsetmişti.. neyseki haftaya izmite gitcekmişizz cheers
bgn 1 de kalktım.. çok utanıyorum açıkçası... geç kalkmaktan hiç hoşlanmam No üstelik 10 da yasemin hocanın etüdü varmış kaçırdım... 4 te gittim etüde 1 saat kaldım çıktım.. asia da etüdteymiş.. lanet Suspect

annem eve geldiğinde saat 5 falandı galba.. hiç takmadım onu direk devam ettim uyumaya Sleep çok tatlı oluo be gnlkk .. sabahları uyanıosun .. sonra.. 'sktr ülen tatil bugün' diip dalıosn ya... I love you mütiş oluo..
annem işe gitti direk yazık kadına Neutral öğlede geldi.. 12 de sanırım 3 saat falan kaldı.. bnde kalktım o daha evdeyken.. kaküller kalkmış ..mcr tişörtüm ayı gibi ... altım cıbıldak .. pşe yok Very Happy çok komiktim.. sonra odamdan çıktım yere baktım,yerde bana baktım ve sonra
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
GEE :shock:
sonra kafam yavaaşş yavaaşş yukarı çıktı.. bomboştu etraf.. ama yerdeki gee nin her posterde hatta hiçbi zaman ayağından çıkarmadığı kutsal botlardandı cheers annem izmir den almıştı.. cheers
nihahahahhahah çok mutluyum gnlük
şimi tezemlerle toplu yapicezz
baybay I love you
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Şub. 11, 2008 10:43 am

günlük,

dövme yaptırdım bugün sol kolumun bileğe yakın iç kısmına 🐰 4 yapraklı yonca Razz felaket güzel oldu Very Happy sewdim Razz I love you

2. dönemin ilk günü bundan güzel olamazdı Very Happy çünkü yarım gündü bizim okul öğretmenler toplantısı warmış 5. dersten sonra saldılar Razz bizim sınıf 4. saat çıktı tüm dersler boştu da Razz bn öznurumu beklemek için 1 saat daha kalmalıydım o yüzden onların derslerine girdim c sınıfına Razz ders feza nın kimya !! What a Face hayatımda onun kadar iğrenç espri yapan birini görmedim hepte bana bulaşıo Rolling Eyes
__ bucu sen kaza yapmıştın di mi ?
__ ewet hocam .. arkasından ne diceenizi biliorum bu 3 oluyo sölemeyin Razz

güldü Very Happy
arkasından "kızım niye kaza yapıosun da köy yapmıosun !! " dicekti çünkü biliorum No

dilaralar bni sınıflarında görünce çok çok sewindiler Razz I love you
__ aa bucu kız senin ne işin war burda Very Happy
__ naklimi bu sınıfa aldırdım diloşş Razz Rolling Eyes
__ aa gerçekten mi bak doğru söle Very Happy
__ ekmek seni çarpsın ki doğru bebem Razz Very Happy
__ oleyyyyy cheers cnm yaa hoşgeldin çok sewindik Very Happy cheers
__ şakaydıııı Rolling Eyes :o
__ben senin warya Razz .....

okuldan çıktık öznurumla cnmız vodka istiyodu havada yağmurlu tam zamanı yani What a Face bn küçük gösteriyorum baya Very Happy makyaj yaptık bana büyük gözikiyim diye hiç sewmem Suspect yine de yutmadılar yaa siz - 18 siniz dediler No seneye tam 18 oluyorum o zaman gözlerine sokucam nüfus kağıdımı 17 olduğuma bile inanmadılar No yaa bn daha küçükken her yere alıolardı ark larla şimi uğraşıoz ahh şu tayyip Evil or Very Mad

nese baktık çare yok lol! gittik matrock a Very Happy bi de kimi görelim bnm 1 saatliğine öznurunsa hep aşık olduğu solist hani cal fest teki Razz ama üst kattaydı bizi görmesi imkansızdı lol! hayır zaten görse nolcaktı en fazla bi slm bi nbr kızlar işte gel de bunu öznura anlat Razz lol!

2 kişi iyi muhabbet yapıoruz 2 saat kaldık orda Razz sonra dövmeciye gittik bnm kolu yaptırdık Rolling Eyes ayy adam çok şekerdi ya yanında çalışan kadında Razz guns and roses çalıodu sweet child of mine xD 4 yapraklı yoncamı da bn çizdim zaten kağıda yani Razz

öznurumla ayrıldık bn doğruu dersaneye Very Happy 50 50 tane esen fizik çözücem demiştim çözdüm Razz çözebiliodum yani Rolling Eyes

life on the murder scene dvd sini aldım cheers harçlığımın üçte birini bayılarak Rolling Eyes olsun yaaa nası mutluyum Razz göğsüme bastırdım resmen cd yi Laughing

şimi ewe geldim bi şi ler yiyip izlicemm I love you tam 5 saat miş Razz I love you

ba bayyy .............
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Salı Şub. 12, 2008 9:29 am

günlük,
yine ben lol!

2 günde 2 ders işledik 14 ders boş geçti lol! alman hocalar daha dönememişler türkiyeye cheers çok güzel yaa böle tüm dersler boşş Razz
sınıfça ortaya sandalyeleri çekip bi halka yapıoz ve sohbet edioz ölee king biraz sıkıldım ama haliyle 8 saat yani What a Face
bizim sınıfın kızları bnm kırmızı rujumu sürdüler Razz ayy çok komik oldular hele özgü lol! hazala yakıştı biraz Smile

bi de bizim sınıftakilerden bazılarının ortaokul fotoğraflarının olduğu bi katalog bulduk.. bunlar oks ye hazırlanıolardı ya 3 sene önce burayı kazanınca bunların resimleri basmış final lol! bnm fotoyu da basmışlardı reklam yapmışlardı rezillik pale gözlüklerim wardı üstümde siyah bi kazak alık bi surat What a Face iyi ki bakırköy fdd ye gitmemişim yoksa bnm o halimide görüceklerdi Razz özgü ye koptum bn çok komikmiş Laughing ahmetcan 4. sınıf fotosunu wermiş off çokk şeker bi şiymiş yaa Very Happy çok tatlı bi çocukmuş sapsarı saçlar masmavi gözler beyaz bi surat böle formanın altında minicik kalmış bi vücut saf saf bakıyo Razz

biz çıkarken oks ye giricek öğrencileri getirmişler okulu gezdiriyolardı lol! güneşle bnde hazırlanmış dışarı çıkıyoduk tam o sırada metinnnnnn gürledi Razz
"ajhajgss agtajnshagsv girin sınıfınıza lkssagaadsa !!! "
anlaşılmaz bi biçimde konuşurda Razz zavallı çocuklar korktular metine alışmak en az 2 sene gerektiren bi şi tabi xD

okuldan çıktım dersaneye gidip fizik çözdüm yine bu hafta hergün çözmeliyim Suspect kendime koyduğum sınıra 10 soru kaal kalktım ewe gitmek için yola çıktım Suspect metro istasyonun da barkev i gördüm cheers sarıldık hemen özlemişiz yaww Razz okuldan geliomuş üni li o..

___ offf bacaklarım ağrıdı boğaziçinde sıralar senden daha küçük Razz düşün nan senden bile küçük lol!
__ ayy havan batsınn barkev What a Face bu arada bn o kadar küçük deelim Razz
__ sınıflarda bnm odamdan daha küçük xD
__ siz şimi hazırlıksınız eziksiniz yaa o yüsden sizi küçük sınıflara alıolar lol! Razz
__ bak şimi seni atarım şurdan haaa Razz
__ lol! kendin 1 90 sın die bni ezmicektin güzelim bnde seni böle ezerim işte Razz
__ tmm kız Very Happy

aynı semtte otururuz biz mezun olmadan önce bunlarla birlikte giderdik ewe Razz yolda ona okul muhabbeti yaptım mutlu mutlu dinledi Smile çok özlemiş cal ı gelicekmiş bu hafta Very Happy burağı da getir dedim Very Happy gerçi bugün bni burak soru çözmekten başım dönerken görseydi 2 saat aralıksız dalga geçerdi lol! o boğaziçini kazanmak için kasarken bn ona yapıodum çünkü Rolling Eyes o da "" üleyynnn seneye gelip dalga geçicem hep senle görcem seni Razz " diodu... yapıyoda Laughing

neyse ewdeyim şimi dvd player bozulmuş Neutral izleyemedim lotms u 😢 nese bi çaresini bulucam...

ba bayyy günlük.....
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Çarş. Şub. 13, 2008 12:55 pm

gunluk
su an cok doluyum varya nasıl ıcım sıkılıyo anlatamam Evil or Very Mad

off okul tiki kaynıyo yaa..
yeter artık yeterrr..
anlıyomsn yeter Sad
ya bna bulasmasalar tmm,yasasınlar bı kosede sorun yokk!!!!
ama etrafta kımıl kımıl kaynıyolar boyle nasıl varyaa...
beyaz converse,sallantılı kupe,dar paca pantolon bu da yenı akımları herhalde Suspect ,sureklı kahkahalar bılmem neler..dıkkat cekmek ıcın yırtınmalar falan..
ya burda dıs gorunuslerını saydım durdum..benım ıcın onn hıc bı onemı yok..hıc hıc yok.. Neutral
ama ıste dısları boyle ıclerı yanıı anlatmym bosver.. Evil or Very Mad
sureklı bı satasma durumu..
etrafmdalar her dk..
kacamıyosun yanı..cıkar yolu yok beraber duracan..
off bıde o aklımdakı sey olursaa... What a Face
Neutral Neutral artık hep beraber olucaz sanırım Neutral Neutral
yok abı sımdı dusunuyormda :scratch: yapamam yaa onların arasında..
sımdı bıle ne kadar dertlendım Neutral bıde o aklımdakı sey gerceklesırse ... Neutral
üfff hıc bılmıyorum gunlk..
naapcagmı hıc bılmyrm..
yapma da dıyemıyorum.. Neutral
desem mı acaba silent yok bea o daha kotu olur pale
offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

yarın hıc bısey yapmycamm hıc Suspect ..oturucam oyle hıc ayagada kalkmam..uyurum sureklı..
Suspect dunde oyle demıstım bugun ıcın "hıc bulasmam otururum oturdugum yerde" falan dıye ama sımdı anlattıklarıma bak No
hayır ya sen kımsın?!
kım oluyosun sen?!
maxi tikilerden yedıgın kazıkları unuttun herhalde mini tiki Evil or Very Mad

Like a Star @ heaven bılgı notu Mad
sımdı bızım okul tikiler bakımından ıkı gruptan olusuyo..
maxi & mini tikiler dıye..
genelde ıyı anlasan bu yaratıklar gun gelıyo bırbırlerıne oyle akıl almaz oyunlar oynuyolar kı agızlar acıkta kalıyo...
tiki dısında gruplar yok mu?---var tabe:::
keşler , mööler , mahallelıler ve bızım grup = normaller (kendı ark. grubun dıye normaller demıyorum,dıger grupların hallerını gorsenız sızde bıze normaller dersınız emınım)
tikiler ve keşler hıc anlasamazlar..
ölumcul kavgalar cıkabılır her karsılastıkları an Rolling Eyes
ama ılgınc oln su tıkıler mahallelılerle baya ıyı anlasırlar.sanırım tırsıyolar Twisted Evil

ya gunlk kusura bakma bugunu anlatmayı cok ısterdım ama acaip sınırlym su an.. Mad Mad Mad Mad Mad
maadur gor ..
gıdıp kahve ıcıyım rahatlarım belkı confused
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Şub. 14, 2008 9:17 am

günlük,

sıradan bi gündü işte ne anlatıyım Very Happy 3 ders boştu yine cnm sıkıldı Neutral mcr dinledim hep Razz
saçlarımı bugün iki kulak yapmıştım lol! güzel oldu ama lol!

günlükkkk uzuyorumm cheers bounce bu ay en az 3 cm uzamışımdır cheers

b sınıfının erkekleri sınıfın kızlarına birleşip gül almışlar Smile bizim sınıfta tık yokk nerdee Suspect

bizim dönemin neredeyse hepsinin sap olduğunu bilmiyodum lol! yarın saplar gününü kutlıcazz dönemcekk Laughing Razz Very Happy öle anlaştık xD

yine bi yığın oks getirmişler okula xD tuwalette karşılaştım xD 2 kulak saçlarımı düzeltmek için girmiştim kulaklıklarımla Laughing iyidir hoştur serbest okuldur gelin dedim akıllarını çeldim Razz

okuldan çıktık hazalım gizemim bn Razz bnm aşklarımda onlar 3 sene oluyo I love you cheers kol kola girdik her zamanki gibi iskeleye kadar bıraktım bunları 🐰 tam birbirimizi öperken gizemle yanlışlıkla dudaktan öptük birbirimizi Rolling Eyes napiyim kafamı tam çewiricekken öptü :geek:

nese ewe geldim şimi başlayabilirsem elektrik konusuna başlıcam Suspect

ba bayyyy.............
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Perş. Şub. 14, 2008 9:36 am

nbr gunlkkk Very Happy yıne ben Razz
bugun sakınım ama Razz ehehe pek bısey olmadı yanı dun bahsettıgım konuyla ılgılı Very Happy
nys baslyrm pirat

sabah okula yenı bı kız geldı.adını bılmyrm ve ılgılenmıyorum.nıye? __ 9 cunku Laughing
baya alay ettı bızım servstekıler kızla ... acıdım bıraz Razz
__yenı gelen kıııızzz!!!
(cevap yok.)
__heeyyy baksana bıı
(kız arkasını doner)
__bı ayaga kalkarmısın senı gormek ıstıyoruz burdaaa
(kız ayga kalkar,yaklasık 15sn gectıkten sonra kımse "otur!" emrını vermeyınce):__gorduler mı? 🐷
lol! hem guluyorum hem acıyorum Rolling Eyes nsl bı duygu karmasasıdır bu yaa Rolling Eyes Laughing

okula gıttım nılay proje dersı ıcın kurulan grupların lıstesını hazırlıyo :shock:
bende acıkta kaldım onur'u beklerken.. Mad
__yaa nılay bnıde bı yere tıkıstırsana beaa..acıkta kaldım,kadro beklyrm Razz
__nereye mesela Suspect
__ya yaz gıtsın sedeflere ıste Neutral
__nee sedefler mı affraid yok tmm bıze yazdım senı Very Happy
__ya ne dersenız yaparım yeterkı acıkta kalmym 😢
__tmm lan bızdensın ıste Very Happy
o sekılde möö grubuyla beraber calıscam yane Cool bende yarı möö sayılırım zaten silent Razz
sonra kapıya cıkıp muzık dınledım korıdorda Rolling Eyes oranın seysı guzel..sarkıya eslık ederken sesım daha bı baska cıkıyo Laughing Razz
ozan geldı yanıma I love you cok ozlemısım yaa ne zamndır sarılmamıstık Razz kanka kanka muhabbt ettk sonra kahve ıcmeye gıttı Very Happy

yaa gunluuuk bugun hayatımda ılk defa dersten atıldım pale pale pale pale pale
cografya dersındeydık sımdı..ben onurla en arka sırada oturuyorum..normalde benım yerım en on sıra..su orta sutunlardan Suspect
bıraz korluk oldugu ıcın bende..anca onleden rahat gorebılıyorum..mınyon bı tıp oldgm ıcınde en one dusmek bna kalıyo Mad
+ benım onurla oturmama yasak koymustu sınıf hocamız Evil or Very Mad
ders dınleyemezmısız bız yan yana Suspect
ama yınede ben tahta kullanılmayan : cog,tarıh,bıyo,saglık gıbı derslerde onurun yanına oturuyorum..en arkaya yane Neutral
o one gecemıyo cunku bıraz deve bı arkadas Very Happy
yıne bugun cog dersınde en arkaya gectık .. benle onur.nys hoca geldı dersı anlatıyo fln ben hıc bı cog dersıyle ılgılenmedıgım gıbı bu dersıde kayle amladım acıkcası..ama hıc sesım cıkmadı da..ama onur Mad 2dk susmadı yaa
zaten hoca ılk geldıgınde ben ayakta camın kenarında cantmı toparlıyodum..cantayı can kenarlarına koyarım genelde yer kaplamasın dye..herkes ayakta hoca "gunaydın" dycek..bı benı beklıyo..
__bu ne yaaaa Mad snfa ogrtmen gırıyo mıllet ayakta dolanıyo bak haal takan yok benı
derse boyle bı kotu gırıs yaptım yanı..
ustune bıde onura bagırdı hoca
__OGLUUUUMMM!! KONUSMAYIN ARTIK.. lutfen!
dıye 🐘 bız ıyıce sabıklı durumuna dustuk tabı..
sonra yazısmaya basladık..ya konustugumuz konularda sacma sacma gereksız konulr yanı oyle onmlı bı mevzu yok ortada..ders sıktı onurda cene dusuklugu problemı yasayan bı ınsn ztn..hoca sonnda patladı:::
__oglum sız cıkın dısarı..
__bız mııı?
__evt sabahtan berı susmadınız onemlı seylerınız var konuscak herhalde..
__(ben)yok hocam bısey soyledı.tamam sustuk sımdı..
__yok yok ben sıze ızın verıyorum anlıyosanız cıkarsınız ..hade oglum hade kzım
ben kalktım cıktım onurda arkamdan geldı.. kapıyı kapadı hemen ardına bı hareket cektı..
__oolum dur sımdı kameralardan gorcekler bızı bu sefrde onn ıcın yaygara yıycez ..
cıktık dısarı ben onuru azarlıyorum
__hep senn yuzunden..bana hayatımda ılklerı yasatıyosun yıne..salak 2dk tutamadın dıme cenenı..gormezler umarım Suspect bırının beden dersı olsada aralarına karıssak dıkkat cekmesek Rolling Eyes sorarlarsa ne ısınz var dye ne dycez beyfendı?!
__hoca attı dycez
__oghh ne rahatsın yaa..onmlı oln onu caktrmmk ıste confused
nys gıttık kantın ıcın yenı yapılan yere .. sıcaktı orası orda takıldık brz..kahve fln ıctık...sonra zıl caldı ztn..
berkanla semıh karsıdan gorundu..
__berkan : fatos sende dersten atıldıysan benı yakında kesın okuldan postalarlar..
__uff sorma abı yaa hep su devenın yuzunden
__onur : ya ben naaptım
__semıh : naaptınız lan btun ders Laughing
__ya uff oturduk ıste Suspect .hoca ne dedı
__semıh : 3kere uyardım .. gozunun ıcıne bakınca anlar ınsan dedı
__3kere uyarmadı 1kere uyarı + benım onumde mert vardı hocann yuzunu goremıyodum
lol!

d sınıfına gırdım
__mılleeeeeet cog hocası bnı dersten attı
dye Very Happy herkes once bı durdu..hayat durdu yane o an..yuzume baktılar..sonra aynı agızdan verdılerı tepkı su:::
__ya bırakk..gıt kızım yaa dalga gecme... hehe fatos cok komıksın abı
__ Rolling Eyes

son ders servsler erkn geldı son dersı ıslemedık yanı toplantı vardı ogrtmnler..
bende cansuya hedıye almaya gıttcektm ıyı oldu Very Happy
muge bende geleyım dedı kabul ettım..
kalabalıktı heryer.haftaıcı halbukı.. Suspect
sevgllr gunu ya onndır Very Happy
mugede kafaya takmıs "nıye herkes cıft dolanıyo sınırlerım bozuldu Mad " dye Laughing salak dedım taktgn seye bak Laughing
__ayy sunlara baak fatoos cok tatlılarrr
__muge bu tshrt ıyı mı ..
__su cocuk sevglsıne hedıye bakyo herhalde
__aa bak bunu begendım ben ama small bedenı var mı kı bunn yaa :scratch:
lol! ıkımızın derdı ayrı olunca boyle sacma dıyaloglar gectı aramzda Very Happy
burger king e gıttık bı cola ıctık sonra donduk ıste..

yaa yarın cog var yaa naapcam ben..
bıde onde oturuyorum yer fln degstrym bare de Rolling Eyes
ouff bı fıkrı olan varsa bu konuda bana yardımcı olsun luften yaa confused
umarım sınıf hocamız duymazz What a Face
yoksa ısım bıttı..abı kadının yasagını cıgnedık resmen ve ustune bu yuzden dersten atıldık pale pale pale pale
kendmı ıgren hıssetyrm silent
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Şub. 15, 2008 10:42 am

günlük,

bugün cal klasiklerinden biri ayrıldı okuldan Neutral dilek taner 2 yıldır kimya hocamdı Neutral orta okulu liseyi bizim okulda okumuş sonra üni de kimya okuyup 10 yıl bizim okulda öğretmenlik yapmıştır kendisi.. çok tatlıdır diloşş hoca yhaa tikiydi kokoştu ama çok kibardı iyi niyetliydi güleryüzlüydü I love you sewerdim onu.. fotoğraf makinesi getirmiş bizim sınıfa tek tek hepimizle foto çekildi sora bi veda konuşması.. kadıköy anadolu ya gidiomuş tayini çıkmış =S
törende müdürde bi konuşma yaptı kadının hayatı bizim okulda geçmiş yane =( tam önümde duruyodu ağlamaya başladı cnm yaa kıyamam ... marşı okuduktan sora ilk bn sarıldım
__ her şey istediğiniz gibi olsun orda ..
__ ayy sen çok tatlısın yaa cnmm bnm ..

tüm kızlar salya sümük oldu hocada lol! bnm bile gözlerim doldu Neutral gizem zırıl zırıl ağladı Razz

okuldan gee yle çıktım derse gitmeye bi baktım volkan bey yine yok Evil or Very Mad her hafta yeter artık zaten sprach ta c1 mi olsam b1 mi die kafamı yiyorum bi de buna iice sinirlendim.. yaklaşık yarım saat bekledim beklemekten nefret ederim ama müziğe olan hastalığım baan bunuda yaptırıyo... baktım gelmicek ordaki çocuğa dedimki;
__ volkan hoca gelirse bucu 30 dk bekledi , çok ama çok bekledi ve canı fena sıkıldı.. daha bekleyemedi ..de tamam ..

başladım deli gibi hemen bana ders wericek bi hoca aramaya .. dedim ya ciddi hastayım müziğe karşı silent tüm taksimi dolaştım sanırım ... zaten sprach olayı kafamda dönüyodu bayılacak kadar kötü olmuştum sanırım... kendimi st.antuan kilisesine attım.. bi mum yaktım ve doğru karar werebilmeyi diledim ... sonra büyük hac ın önündeki sıralardan birine oturdum başım deli gibi ağrıyodu çatlıcaktı nefes nefeseydim zaten.. kafamı eğip ellerimin arasına aldım ve düşünmeye başladım.. b1 mi c1 mi ??? offffffffffff silent 2 haftadır müzikle ilgili yeni bi şi de yapamıodum bnm suçum diildi ama deli oluodum silent cidden hastayım bu konuda pale

oradan çıktığımda rahatlamıştı kafam .. gee yi ewe bırakıp kuzene çıktım Smile bana tüm dertlerimi unutturdu sağolsunn deliii Very Happy çatlıyana kadar güldük Razz sonra bi şi ler yapıp yedik çay içtik fln Razz

şimi gee y le kendim çalışıcam ...

ba bayyyyyyyyy ............
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  cutieoii Bir C.tesi Şub. 16, 2008 4:16 am

gnlük artık pc yasak bana king arada bi kontrol amaçlı bakarım sitee sanada b*kub*kuna yazarım...

dün zaman ın bi denemesini olduk... aman tanrım bn hayatımda bu kadar kazık sorular görmedim! zaten fatmalar falan.. "sınav bilgiye dayalı, elit teki bi çck 90 net yapıomu, 70 yapmış ! napıcaz?!é falan diip durdu sınavdan önce..

çıktık sınavdan.. cwp anahtarını aldım.. gidiorm yavaş yavaş.. eve vardım, annem hemen zıpladı nası geçti die
zordu dedim...
cwp anahtarını aldın mı dedi
yooo dedim,
hadi hadi dedi No nefreeeeeeettttt !!!!!!! bu hadi hadilerden !
yaklaşık 40 dk falanistedi, verdim sonunda silent
başladı kontrol etmeye... pale pale
ve 70 netim çıktı günlük ! lol!

inşallah OKS de de bu kadar şanslı olurum ...

3 4 gün önce ydi galba.. :scratch: ablama mektubu attım,ulaşmıştır inşallah...

nese baybay günlükk ! I love you
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  Sponsored content

Sponsored content

2 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön