En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

günlükk xD

6 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: günlükk xD

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir C.tesi Mart 08, 2008 10:10 am

günlük,

gülmekten karnım ağrıyo kurtarr Razz Very Happy

gökçemin doğum gününe gittik bugün bizim tayfayla xD birilerini işlettik videoya çektim bn ama anlatılmaz yaşanır Razz bn bi ara yerdeydim herkes yerlere cidden uzandı böle gülmekten lol! çok sewiyorum bn sidarımı Razz I love you nası güldürdü bizleri xD gökçenin evindeydik annesi saolsun çok şey yapmış patlayana kadar yedik xD

ayyyy nası güldüm bugün Razz bağımlılık yaptı o 3 video sürekli izliyorum lol!

şimi gee ile sıkı bi çalışmam gerekiyo ..

ba bayyy.........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Mart 10, 2008 9:28 am

günlük,

kolidorda yanlışlıkla birinin karnına elim geçti suratına bakamadan çocuğun" ayy pardon çok özür dilerim Rolling Eyes " dedim bi baktım batuymuş lol! "önemli diil cnmm" dedi bi de böle bi tuhaf baktı ,çok tatlı baktı yani Suspect hazal nedeniyle soğuduğum insanlardandı Razz neyse....

hmmm başka naaptım bugün.. botanikte uyuyakalmışım lol! dersler boştu kağıt kalem aldım ve tabi mp3 üm animeler çizmeye başladım botanikte.. sonra koydum kafayı çimenlere ohhhh Razz çiçek ,ot fln severim bn öle Razz gözlerimi kapttım yavaşça kafamın altında animelerim, meleğim gerard ım bana sleep i söylüyo drunken I love you gelde uyuma şimdi Razz

müzikçi gelmiş bni çağırmış aramış bulamamışlar lol! sonunda gelen msj la anca uyandım ve koşarak son anda yetiştim.. son 2 derse girmedim müzik odasında hocayla ses çalıştık Razz

müzik odasında öznur gitarist alicanı kestiğimi sandı kimseyi kesmek gibi bi huyum yoktur şahsen onu değil gitarını kesiyodum Laughing Razz hoca dedi baterinin başına geçtim ritim tutucaz .. Queen den "we wiil rock you" en iyi yptığım şey..
başlıcam ama baget diye bi şi yok lol! onun yerine bi parke tahtası koymuşlar üstündede HASAN yazıyo lol! Laughing Very Happy koptum yaa Razz eren bana piyano çaldı bi ara ,iyi çalıyo xD

ba bayyyyyyyyy........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  rockfairy_ece Bir Ptsi Mart 10, 2008 9:45 am

ulan günlük!

yine piyano dersim iptal edildi!!! bu okulun içine ediyim. bugün cancer ı hocaya çalıcaktım. tüm hafta boyunca onunla uraştım!! Evil or Very Mad sınava bile doru dürüst çalışmamıştım!!! ya yine bu bişi diil. I don'T love you'nun piyano tabını alcaktm hocadan.. o da gitti ya! çarşamba da erzurumun kurtuluşu die okul tatil! cuma günü kalıyo dersim bi tek 😢 öf bee..onun dışında devrim özgeyi seviyomuş. ulan sevsin cehennemin dibine kdr be! Evil or Very Mad kusura bakmasın da germiyo.. okulun koridorlarında şov yapmktn başka bişie yaramıolar zateen!! bu arada faRKETTİM DE bizim okul seviyesizlerle dolu!! bilkent die geldik güya seçilmiş örenciymişiz. No öf neyse.. yarın da türkçe yazılısı var koca bi kitap vardı okumam gereken ama.. No OKUMADIM İŞTE! sıkıldım burdan ya..
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Ptsi Mart 10, 2008 11:21 am

Meraba günlük;

Okulu sevcem galiba Razz .Bugün mat. öretmeni ile sohbet ettik cheers .Geçen dönem etmiyoduk aramız biraz bozuktu Suspect .Ama bu dönem çok iyi olmaya başlaldı :albino: .Geçen yıl da iyiydi aslında bu yıl ben değişince öretmende değişti bana karşı What a Face .Coğ. ödevimi tam olarak yaptım cumartesş öğretmenin yanında bi ara çok kötü şeyler yapmıştım ama unutturdum I love you .Çok güzel kadın ya okuldaki bütün kızlar imreniye bende dahil :albino: :cherry: .İng. öretmeni kitap çevirilerimden derste her lafa atlamamdan dolayı 100 verdi sözlüme cheers I love you I love you .Artık sınıftakiler bana Türk gözüyle bile bakmıyolar.Tipim ingilizlere benzese Very Happy .Okulum bu aralar sarıyo :cyclops: .Servisten indim bi baktım annemin kokoş arkadaşları bizi doğru gidiyo What a Face .Allahtan fazla kalmadılar bi tanesi o***** kızını da getircekmiş benim çıkış saatimin 6 olduğunu sandığı için getirmemiş cheers .Çok mutlu oldum :queen: .Gittiler biraz kafamı toplayıp ders çalışmayı denedim ama çalışamadam pc yi açayım kafam dağılır belki diye az sonra kalkmam lazım çalışmam lazım 😢 .
Cannibal Corpse
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://gcturkiye.gooforum.com

Mesaj  cutieoii Bir Çarş. Mart 12, 2008 1:48 am

günlük, hergünüm boktan artık...

argo kullanıyorum bu arada.. serbest olsun... kasamam kendimi.

öss lerden bi cckla cıkıorm dersane 1.si 😢 off bnde 3. yüm ...çok iğrenç di mi Suspect son denemede pelin deden yaratık full yaptı Like a Star @ heaven 2. yaratık 98... bnde 92...

bliyorum yükseldim biraz ama oks rüyalarım başladı artık... hergn kanter içinde uyanıyorum ve inan günlük mcr ı bile salllamaya başladım ve bu hiç iyi diil Evil or Very Mad 😢

ve istanbula gitmeye de hiç niyetli filan diilim.. yalovaya hastayım... tüm "çakma" arkadaşlarım burda... oraya gidip yeni arkadaşlar ediinmek için gtümü yırtamam... 6 okul değiştirdim ve yarımyamalak arkadaşlarım oldu. buranın eğitimide gayet ii
kasmıyorum
baybay
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

j

Mesaj  cutieoii Bir Çarş. Mart 12, 2008 1:52 am

ve lütfen özentilik yapıp hava atma ...

xoxo
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  cutieoii Bir Çarş. Mart 12, 2008 1:54 am

melda;

yeni telefon numaranı msj la attığın için sevindim. ama msj bana değil babama ulaşmış. "öptüm" falan yazıyormuş.haha.hatlarımızı değiştirmiştik.sorun değil ama hallettim.kendine iyi bak!

xoxo
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Çarş. Mart 12, 2008 9:11 am

Andy! demiş ki:melda;

yeni telefon numaranı msj la attığın için sevindim. ama msj bana değil babama ulaşmış. "öptüm" falan yazıyormuş.haha.hatlarımızı değiştirmiştik.sorun değil ama hallettim.kendine iyi bak!

xoxo

inanmıyorum ciddi mi :shock: :shock: :o babana anlatsaydın durumu bendeki numaran oydu o yüzden o hatta attım pale
bu arada seni de hiç iyi görmedim 😢 hiçbişeyi kafana takma buna oks de dahil... rahat ol... Smile I love you
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Mart 12, 2008 1:55 pm

sınavlar s.kt.rb.ktan şeylerdir sudem senden önemli değillerdir !
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Mart 12, 2008 2:07 pm

günlük,

bugün müzik odasında tam 7 saat prova vardı hiç bi derse girmedik.. istiklal marşının kabulü diye vali fln fln gelicekmiş bizde piyanoyla fln senfonik okucaktık işte ona kasıoduk..

ama koro çok eğlenceli yaa Razz hele mert le eren koparıyolar bizi, genelde hazırlık var tek lise 3 biz sayılırız adam gibi xD

müzik odasında eğlenirken klavyeye dalmışım nota fln bilmiorum sadece kulağa göre çalıodum dalmıştım birden bissürü insanın tpemde toplanıp dinlediğini görünce kızardım , sonra bi de müzikçi " çok güzel.." diyince rengim attı yere baktım lol!

müdür konuşması vali konuşması zart zurtt onlardan sonraydı bizim iş bizi kulise aldılar, kendimizi toplama kampında hissettik Laughing erkeklerin gömlek içeri sokuldu kızların saçlar toplandı makyaj silindi trt sunucuları gibiydik lol! okul hayatımız boyunca bizi bi daha kimse öle göremezdi Razz erende olmasa çekilmzdi Very Happy
___ lann mert hep senin yüzünden oldu.. koroya girelim koroya girelim b*k war sanki lol! şurda yarım saattir bi kağıtla 4 kızı eğlendirmeye çalışıyorum Razz

o sırada elindeki nota kağıdını kıvırmış bize gemi yapmayı öğretiyodu Very Happy sıkıntıdan çocuklaşmıştık şaşıran eşşek oynayanlar ebelemeç oynayanlar lol! kaç kere uyarı aldık Rolling Eyes

ama çok iyi söyledik salon ayakta alkışladı müzikçi havalara uçuyodu Razz mikrofonuda tam ağzımın içine soktu yani öhh Suspect iyi ki okuldan kimse yoktu tam rezillik.. küçük emrah modu yere bakarak söledim lol!

nese çantaları almaya müzik odasına gittim bagetleri buldum baterinin tepesine tünedim .. oğuzhan dan teklif aldım lol!
__" jugend festte bateriste ihtiyacımız war sen çalsana "
__bn mi?? Suspect yawrum bn bilmiyorum ki Razz elektro çal dersen çalarım..
__ okuldaki erkeklerin yüzde sekseni elektrocu zaten baterist gerek gayette olursun işte Laughing
__ nese ya bakarız ..

koptum lol!

okuldan çıkıp öznurumla bişi ler yedik.. sonra dersaneye kimya ve fizik etüdüne damladım.. ewe gelir gelmez de ewden çıkıp kuzene gittim Razz hizmet etti bana kerata kahve çikolata fln Razz

ba bayyyyyyy.......
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Çarş. Mart 12, 2008 3:04 pm

günlük günlük günlük...xD;

Ay bıktım erken kalkmaktan hergün saati en az 25 dakka erteliyorum.Babam telefonumu çaldırıyo artık uyanmam için Neutral.Okula gittim kankim Özge'mm gelmedi okula Sad .Espri bile yapmadım.Son ders boştu ne gözel kankim burcuyla yürüme bizim eve geldik Razz .Ona mcr fotoğraf albümümü gösterdim bide frets on fire da one ı çaldım.Fazla duramadı gitti.Ya çok durgun bi gündü aslında ama dün Düz Mantık'ın solistinin msn adresini eklemiştim ve kabul etmiş affraid .O girmeden az önce annem hazırlan dışarı çıkıyoruz dedi müthiş zamanlama ama amacıma ulaştım az da komuştuk cheers .Ay ikinci şok geçirişim de akşam Sadi abiden gelen ileti sayesinde oldu.Mcr kaprisi geldi haberin olsun yazmış inanamıyorum almam lazım bi an önce çarşıya gitmem lazım :cyclops: .Bayaa bi süre ölü gibi pc ye baktım hemde uzun bi süre hala şoktayım bu 2 olay drunken .Ay çok acaipim.Neyse günlük iyi geceler. santa
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Cuma Mart 14, 2008 12:15 pm

günlük Laughing Laughing
bugün kesinlikle muhteşem bi gün Laughing güzel başlamamış olabilir ama çok güzel bitiyo Laughing ay bugün türk dilinde cahit sıtkı tarancıyı biz anlatcaktık :püf: biz derken ben ezgi (yolcu) gökçen ve başak ama o kadar aksilik oldu ki bi türlü doğru düzgün hazırlanamadık What a Face dün bizim telefon hattı gitti What a Face internet yok nete giremiyorum güya slaytı nette beraber yapcaktık What a Face yattı o iş gökçen yapmış biraz bşyler Neutral neyse bugün 1de buluştuk gökçen laptop ını getirmişti slaytı düzgünce yaptık. hatta cahit sıtkı Galatasaray lisesinde okumuş ya slaytta Galatasaray'ı sarı-kırmızı yazdık Laughing ben de hayatını okurken vurgulu söylicem Galatasaray'ı dedim Laughing neysee işte onu ayarladık saat 2 gibi ben kantine uçtum kuraları izlemek için bi girdim kantine oha millet sinema gibi yapmış ortamı sandalyeler tv nin önüne çekilmiş en az 30 kişi tv ye bakıyo xD aman neyse o bitti çıktık sınıfa biz. kimse yok tabi xD 3'e geliyodu saat biz de bekliyoruz hoca gelcek fln diye kimseler yok Laughing sonra bi kadın girdi sınıfa dersiniz ne türk dili hocanız songül hanım mı evettt..: heyecanla bekliyoruz ne dicek diye Laughing puhahahahhh hocanız bugün gelemicek demez mi lol! ay nasıl sevindik gökçenle Very Happy ben imzaları almaya geldim daha arkadaşınız varsa çağırın imza atıp gitsinler dedi ben hemen imza atıp çıktım ezgiler aşağıda kantindelerdi çünkü , baktım merdivenden çıkıyolar başakla ben hemen gelin imza atın hoca gelemicekmiş dedim ezgi hoca neymiş? dedi xD gelemicekmiş der demez ezginin yüzünü görmen lazımdı bi sevindi ki anlatamam xD geldi oha öptü beni ben de onu :shock: ama bu ezgi o ezgi değil yani 1. ezgi değil bu dediğim 2. ezgi yani çok sevdiğim ezgi Rolling Eyes Twisted Evil Very Happy ay ondan dolayı da çok mutluyum xD
oh geldim eve direk neti açtım oh telefon düzelmiş yaşasın cheers özgişim de geldi kaynatıyoruz şimdi Laughing begüş gelse de üçlü yapsak :/ ahaaa karar verdik pazar gecesinin ana teması olan imzamdaki cisimlerin fotosunu çekip siteye avatar yapıciğizzz oliiiii flower çok heyecanlıyım pazar gecesi süper olcekkkk afro

I love you lilyrose melody tinuviel & drucilla constance carnesir I love you

cheers

xxx
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  lilyrose-melody Bir Cuma Mart 14, 2008 1:03 pm

ohohh meldam lilyrose melody tinuviel & drucilla constance carnesir süper oldu ha Laughing kahretsin cuk diye buluruz ya Cool Razz

günlükkk günlükkkkkkkkkkkkkkkkkk cheers
veeeeee resmennn johnny mi gördüm rüyada olsa I love you I love you I love you süperdi,mütişti,harikaydı tanımlanamaz bişeydi Razz Razz I love you böyle bi konuştuk konşutuk doya doya bide uzundu rüyamki sorma Razz I love you ay kilo almıştı göbişi vardı onu hiç öyle görmedim garip geldi tabi Razz tombikimsi tombikimsi Razz ne bu ya göbek yapmışsın dedim bu tombiklik ne bi güldü bi güldü Razz I love you I love you I love you yanyana oturuyoruz tabi bizim salon göya Laughing harikaydı ya nasıl anlatıyim I love you dünyanın sorusunu sordum ya durmadan nefes bile almadım Razz zaten güldükçe güldük güldük ve sadece güldük mütişti I love you Razz ay bide gülünce çenesindeki altın dişleri çıkyıo ortaya bir sırıtması var I love you Razz yeni projeni anlat falan diye sordum eh sweeney var daha diyo ay dedim olsun bekleyemiorumki Razz neyse işte söyledi çok beğeniceksin çok güzel dedi ay dedim nasıl beğenmem ya I love you Razz Razz yine güldü zaten sonra Razz I love you dicektim ne desem gülüyosun yavrum ya Laughing Razz Razz ay çok sıcakkanlı ve utangaçtı zaten normaldeki gibi oyhhh I love you I love you bi an düşünüyorum aklımdan şimdi ben ona sarılsam ay ne görgüsüz kız dermi diye Laughing Laughing tabi rüya kaçarmı bea bi sarılmışım hemde iki kere I love you I love you Razz of gerçek gibiydi nasıl mütişti aman Allah ım ya I love you Razz ay bide rüya olduğunun farkındayım düşünüyorum meldaya anlatçam kesinlikle bu rüyamı inanamıyorum ya unutmamam lazım falan diyorum Razz Razz I love you (zaten dediğim içimden geçirdiğim gibi direk ona anlattım Razz ) ay canım oda sarıldı sonra böyle Razz I love you zaten sonra hep güldük yine sırıtk sırıtık çok şirindi Razz off inşallah yine görürürüm ya zaten hala etkisindeyim çıkamicam galiba I love you Razz
zaten gün sayıyoruz johnny'm+secret+sprite+doritos a Razz I love you I love you tamamen secret modundayız I love you
16 mart pazar 22:00 I love you I love you I love you Razz
lilyrose-melody
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  zeynep..* Bir C.tesi Mart 15, 2008 11:38 am

günlük cnm çok sıkkın yarın sapanacayamı ne gitcez üff.. sevmem ben böyle şeyleri bu aralar bunalık takılmak istiyorumm /:
bugün normalde üff ! :/ çok sıkkınım yazcak halim de yok öptm =(
zeynep..*
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/_nypmhe_mcrfan_

Mesaj  cutieoii Bir Ptsi Mart 17, 2008 11:41 am

bugün iğrençti.
boktan ve kan dolu.

hayatımın neredeyse en berbat sınavına girdim.şelale gibiydi ve fenin 7. sorusunda tüm dikkatim oraya yönlendi.konsantrasyon 0 dı.Fen ve sosyalin nasıl geçtiğini tam olarak kestiremiyorum ama şöyle bir rezillik var ki; Matematik 7 boş.

aslında bugün güzel uyandım.annem izmir den geldi bugün.Baba saolsun 4 tane t-shirt ü toplatmış gelmiş stüdyo ümit ten ... (ve o kutsal mağaza...melda Wink ) ve annem hayatımda gördüğüm ennnn güzel ayakkabıyı almış.ne var ki ayağım dana bacağı kadar olduğundan bana da tam oldu.haha.buna da şans diyoruz.

ve bugün Kirazdan MCR lı çanta aldım.mutluydum.ama o kadarda yoğun ir sevinç içerisinde değildim çünkü tüm dikkatim ünv. li kıvırcık,siyah,kaşı-dudağı otu boku delik çocuktaydı Smile

boktan bi gündü
baybay
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Ptsi Mart 17, 2008 12:11 pm

Günlükk;

Ay matematikte bana bi azim geldiiiii.İyiydi ama daha iyi oldu bakalım yazılıda napcaz silent .Bu sabah 20 dakka erken kalktım cheers .Ve güzel güneşli bir güne uyandım.Güzel bi gündü yaa.Bugün okula içinde mcr,gee,ingilizce şiirlerim olan defterimi ve bebeklik fotomu getirdim aklımdaydı ama unutuyodum ne zamandır.Matematik öğretmenine fotomu gösterdim küçükkende cin gibi gözlerin varmış ded bounce :cyclops: .Ay bu dönem matematikçiyi sevmeye başladım ve matematik yazılımız defterin en başından başlamayacak cheers .Eşitsizliklerden başlayacak olsun yinede iyi 🐰 .Derste Gee'me şiir yazdım türkçe yazamadığım şeyi ingilizce yaptım Very Happy .İngilizce öğretmeni habersiz Quiz yaptı sadece bi yerde ''after''yzmamışım Embarassed .Öğretmen birşey olmaz dedi Razz .100 alırım inşallah sözlümde 2 tane 100 olursa süper olur 🐱 .Okuldan çıkarken yaz başlarında çıktığım çocuk bana msnde hiç laf atmıyorsun bu arada spacein çok güzel olmuş dedi What a Face .Ah bu aralar eski çıktıklarımı çok görüyorum.Bi Gee yüzünden ayrıldığım çocuğu göremedim :cherry: .Aman istemem de zaten silent Serviste içinde Metallica açtım arkadaşlar her ne kadar içine etselerde ''Fade to black''le ''Enter Sandman''i dinledim cheers .İlk defa serviste kaliteli müzik dinledik sabah Bengü dinledik silent silent Evil or Very Mad Evil or Very Mad Suspect Suspect Çok mutlu oldum ya I love you .Eve geldim benim gelmemle annemin çıkması bir oldu bugünlerde evde çok yalnız kalıyorum bounce .Hep pc başında oturdum cheers .Neyse günlük ders çalışayım biraz :geek: .
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Ptsi Mart 17, 2008 12:59 pm

günlük,

her sabahki gibi 6 30 da kalktım yola düştüm akbilim bitti yolda kaldım kuruşsuzdum lol! bnde karaköyden kurtuluşa yürüdüm bilen warsa öküzümsü bi mesafedir Laughing gerard ım yol boyunca yalnız bırakmadı sağolsun kan ter içinde ewe wardım Razz ama yürümek iyi geldi gün boyu dinçtim.. bu hafta aldığım bi kilo wardı onuda werdim sanırım lol! 1 buçuk saat 1 sn durmadan yürüdüm Laughing
okulda herkes saçlarımı fazla beğendi..ewet görüntüm değişti bu aralar biras.. (iyi yönde)
dersane sınawının puanları çok boktann .. ama sınıf düşmedim o yeter Razz
tek bildiğim şey bu haftadan itibaren gaza gelipte öküz gibi çalışmaya başladığımdır Suspect
haftanın eğlenceli olayı mc donalds ta gökçe nin jumbo menünün kolasını olduğu gibi üstüne boşaltmasıydı sakar bebek lol! daha çok wardır da hatırlamıorum..

okul korosu için derslere girmedim yine lol! hoca çaldı bn " do, re ,mi ,fa...." arkadan da brüt atıyolar allamm yaaa lol!
vali bizim koroyu çok beenmiş mayısta konser wericekmişiz koptum yaa lol! yarında 18 mart ayağına derslere girmiyorum lol! neden bilmiyorum müzikçi diğerlerini salladı direkt ismimi ezberledi, bucu aşağı bucu yukarıı obaaaaaa Laughing Razz

gerard la browni yapmak muftak batırmak lol! sabahtan beridir bunu düşünüyorum takıldım Very Happy iki çikolata manyağı olrak keki yapamadan malzemenin yarısını yerdik herhalde Laughing neysee Very Happy

ba bayyyyyyyyyy......
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Salı Mart 18, 2008 12:57 pm

---BI "ARKADAS"-A ---

zorla sırınlık yapmaya gerek yok...
boyle yaparak sadece ınsanların mıdesını bulandırırsın...
cıkar ıcın yanımda durma...
fark edıyorum cunku...
ne ıstıyosan acık acık soyle...
aa yok soylemıycekmısın ne ıstıyosan hıc agzını acmadan al ve defol o halde...
benım ne sana , ne senın ıstedıgın seye , ne de yapmacık sırınlıklerınle yaptıgın sevgı gosterılerıne ıhtıyacım yok..
ıhtıyacı olan varsa arastır-bul ve onlarla muhatap ol...
sacmalıklarını bakıslarımla yuzune vurdugumda sasırmıs ınsan yaratıgı goruntusune burunme , ne yaptıgının farkındasın...
zorla arkadasım olmaya calısma , dedım ya kımseye ıhtıyacım yok ...
duygu somurusu yaptıgımdan falan degıl (bılırsın duygu somurusu yapanlardan nefret ederım) , bunun farkında olmanızı ıstedıgımden "kımseye ıhtıyacım yok" deyıp duruyorum...
goruyorum kı senın ıhtıyacın var...
her ortama gırerım ben sen kafanı yorma...
yenı ınsanlar tanıyıp kendımı sevdırırım.hemde senın yaptıgın gıbı kendımı kasarak sırın olmaya calısarak degıl... ıcımden gelen herseyle sevdırırım kendımı...kasmadan...
sevmeyen olurmu olur arada tabı kı...

bı gun gelırde yalnız kalırsan gel yanıma beklerım king
ıhıtıyacın olur belkı dıye dıyorum... Wink
sorun yapmam "nerelerdeydın neden sımdı burdasında daha onceden gelmedın" dıye...
cunku alıstım ben sızın gıbılerıne... hep cıkar hep cıkar Evil or Very Mad ....
bana benzemeye de calısma sakın!..
senın gıbı bı ınsanla benzer olmak ıstemem...
bırılerı benı ornek alıcaksa sen olma bu !
lütfen...

ben senın kadar ıclı degılım belkı...
o kadar derın duygularım yok hayata karsı...
senın gıbı kor kutuk asık olamam...
sacma gelır goz yası dokmek...
ama sen o sık sık doktugun goz yaslarını benım omzumada dokebılırsın...
senınle aynı seylerı hıssetmem eger konu asksa...
belkı dıgerlerı kadar tesellı veremem sana aglama uzulme dıye...
yenı bı cocukta ayarlayamam sana emın ol hayatta sevmem bu tıp ıslerı... Suspect
ama sadece teklıf...yanıma gelırsın gelmezsın sana kalmıs... Wink
eger konu ask dısında bı seyse emın ol senle beraber kafamı patlatana kadar zırlarım...

ben onun kadar populerde degılım...
olmayıda asla ıstemem...ıyıyım ben boyle...
ama sen ıstemektesın...
"neden onun yanındasın?" sorusunun cevabıda bu zaten Laughing
ne guzel olay cozumlemesı yapıyorum yahu! sasıyorum kendıme...
ee benı bu hale sokan senın gıbıler sag olsun...

o da sacmalaya basladı...
daha da cok sacmalıycak ...
kokusunu alıyorum ılerde yaratacagı aptal saptal olayların...
koklamaya gerek yok aslında.degısen tavrı bunun acık gostergesı...

soylemek ıstedıgım daha cok sey var aslında....
ama zaman yok bunları dokmeye ne yazık kı...
sana son olarak sunu soylemek ıstıyorum :
sadece ıcınden gecenlerı goster ınsanlara...
yaptıgın sırınlıklerın arkasındakı yapmacık yuzun cıkar bı gun ortaya...
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Salı Mart 18, 2008 2:02 pm

wayy anasını fatoşş şiir gibi günlük yazmışsın Razz

günlük,

bugün koro ayağına tüm derslere girmedim yine çok eğleniyoruz haa lol! yannız müzikçi bizi ciddi ciddi şan çalıştırıyo.. geçiyo piyanoya bizde başlıoruz " do, re mi..." Razz
çanakkale zaferi ya bugün çanakkale marşını sölicektik.. yine müsamere çocukları gibi helede bn en öndeyim kısayım ya çıkıp ötücektik Suspect bnm cnm sölemek istemedi daha doğrusu en önde 3. sınıf çocukları gibi dikilmek istemiodum gittim flüt aldım 1 dk da çıkardım notaları hocam bn flüt çalıcam klarnet war nasılsa dedim lol! güldü peki notalar dedi.. çalmaya başladım yine sırıttı.. "tamam tamamm Very Happy "

ama bnm flütün sesi o kadar aletin arasında çıkmadığı için iptal ettirdik bn yine müsamere çocuğu olcaktım kaçış yok Suspect "bi dahakine flüt resitali werdiricem sana " diyo müzikçi aklınca teselli ediyo Laughing

çıktık söledik biyolojici tarihçi hepsi sevgi dolu bakıyolar bana tam ortadayım ya mikrofon ağzıma gircek Laughing Suspect ahh ahhh sahne hayatım böle başlasın istemezdim lol! lol! işin iisi sözlülerim 5 olcak kesin onlar bile söledi xD bi de müdür demezmi sahneye alırken okul korosu mini bi konser wericek... koptum yaa mini konsermişş lol! ne konseri beaaa .......

bi de teklif aldım oğuzhan dan bass çalmamı istiyo Suspect o da zaten elektro dışında her bi boku arıyo ee napsın çocuk okuldaki erkeklerin yüzde 80 i elektrocu tek kız bn olsam ne yazar lol! jugend feste çıkıcak büyük grubun alt grubunu oluşturucaz bass çı yok lol! anasını satıyım herkes elektrocu Laughing bass kiralıcaz o bana öğreticek yaparım herhalde daha önce denemişliğim war.. ona da öle dedim sevindi.. zaten lynz e benzetiyolar iice lynz oldum asajsslaksdl Laughing nesee daha hazirana war...

ayrıca çanakkaleyle ilgili bi şiiri brüt atarak okuması komediydi lol! zaten çanakkale marşını okurken arkadan "gençliğim eyvahh" kısmını brütal sölüyolar arkadan müdürle hocalar işi çözemiyo birbirlerine bakıyolar tam komedii lol! Razz hiçte havalı bi şi diill yani müsamere çocuğu oluosunuz lol! ama kulis çok eğlenceli oluyo xD

ba bayy..........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  zeynep..* Bir Salı Mart 18, 2008 2:18 pm

Selam gnlkk.. bugün güzel bi gündü bence..
kötü bi olay olmayınca bnm icin güzel oluyo tabi Very Happy
okulda aç kaldım bu 1 Very Happy çnkü diyetteyim güyaa Very Happy
neyse ; eski sevdiğim çocuğu çıktığıyla görünce üzülmedim bu sefer bounce eski menzun arkadasım geldi knstuk biraz.. 👽
sonra da arkadasımla koparak dersleri bitirdikk.. kadir falan kopardı bizi gerçekten Very Happy
törende çanakkale şehtLerini anma vardı..
saygı durusunda arkadaki bi kaç insan koptu gülmekten Laughing espri üstüne pat diye oldu saygı durusu
onlara uymicam gülmicem diye konsantre oluyodumkii birden hı hı die ses geldi benden xD kendimden utanıyorum sonra kendimi toplarladım onlarda sustu olylı saygı durusunu bitirdikten sonra sıkıcı şiirler falan okundu ıyyhh hiç sevmem o merasimlerii :cherry:
sonraa daaaa bi kız sazla türki söyledi okul koptu lol!
saz bizim okulda iticilik sembolü flower
neyse işte mikrafon sesi fazla açıkmış yani kulağım gıy gıy etti yaa öyle diyim sana xD
sonra da arkadasım nidayla mesajlaştım falan derkennnnnnn xD
aksam olu edebiyat çalıştım birz sonra skkldm yarın çalışırım dedim pat diye kpattığım gbi pc başına geldimm ..
yrn umarım güzl bi gün olr :albino:

bay bayy pirat
zeynep..*
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/_nypmhe_mcrfan_

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Mart 19, 2008 12:05 pm

love.cb! demiş ki:toplarladım onlarda sustu olylı saygı durusunu bitirdikten sonra sıkıcı şiirler falan okundu ıyyhh hiç sevmem o merasimlerii :cherry:
sonraa daaaa bi kız sazla türki söyledi okul koptu lol!
saz bizim okulda iticilik sembolü flower

bay bayy pirat

sıkıcı merasimler Suspect bnce 100 yıl önce bizim için hayatlarını vermiş insanları anarken pufflamamalıyız , onlar olmasaydı olmazdık belkide Suspect

ayrıca saz niçin sizin okulda iticilik sembolü Suspect sözüm sana değil zeynep genel konuşuyorum
türkiye de yaşıyoruz iskoçya ya gayda ait se saz da bize ait bn komik bi şe göremiyorum bunda Suspect önemli bi kültürdür bnce ki küçümsenicek bi tarafı yoktur.. bizim okuldakilerin yüzde sekseni neredeyse elektrocu bassçı fln fln dır ama yeri geldiğinde müzik odasında hepimiz saz çalmışızdır.. çanakkale marşını da kafamız dimdik söyledik bu sene ve bundan gurur duyduk ... iki gün önce stüdyoda ark larla elektro çaldım gothic metal söledim 18 mart oldu müzikçi saz çaldı türkü söledim çok mu komik yani ? tekrar diorum kişisel demedim(sana özel değil zeynep ) bunları böyle düşünenlere gıcık oluyorum silent
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  HEAVYS GODDESS Bir Çarş. Mart 19, 2008 12:25 pm

sevgili günlükkk Suspect (selam desene lam Suspect )

bugün çabuk geçti kuyruum sıkıştı matematik çalıştım okulda Laughing ama ölüyorum
2.5 tan 5 e kadar antreman yaptık kemiklerim çıktı resmen
dersaneye falan da uğramadım doqru eve yollandım otobüstede yer yoktu tekerleğin tümseğinin olduğu koltuğa sıkştım pek de minikim ya ztn Suspect heryerim ağrıdı yolda ipod un şarjı bitti dönerken yağmur yağıyodu ıslandım
evdeyim mutluyum anlıycaan bi ara banyoya zıplamam ve mat çalışmam lazım hadi hayırlısı

çavv cheers
HEAVYS GODDESS
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Mart 19, 2008 12:32 pm

DeWiL oF DaRK demiş ki:sevgili günlükkk Suspect (selam desene lam Suspect )

bugün çabuk geçti kuyruum sıkıştı matematik çalıştım okulda Laughing ama ölüyorum
2.5 tan 5 e kadar antreman yaptık kemiklerim çıktı resmen
dersaneye falan da uğramadım doqru eve yollandım otobüstede yer yoktu tekerleğin tümseğinin olduğu koltuğa sıkştım pek de minikim ya ztn Suspect heryerim ağrıdı yolda ipod un şarjı bitti dönerken yağmur yağıyodu ıslandım
evdeyim mutluyum anlıycaan bi ara banyoya zıplamam ve mat çalışmam lazım hadi hayırlısı

çavv cheers
çalış anam çalışş Razz bahtsız bedevi gördüm bugün seni nann lol! soruları cem hoca hazırlıyo ona göre çalış Laughing
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  HEAVYS GODDESS Bir Çarş. Mart 19, 2008 12:33 pm

gülden de ellemicekmiş bu sefer soruları kolaylaştırmıycakmış yandık anam xD bahtsız bedevi ben Suspect
HEAVYS GODDESS
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  gökçen Bir Çarş. Mart 19, 2008 1:14 pm

gunluk bu gun cok komıktı ozel okulların poanlarına bakıodum bı baktım 700 :shock: bole oldum dıorm n daa 460 450 fln yapıorm bu ne falan oldum sonradan aklıma geldı en yuksek puan oks de 500 dü dedım ıste bı garıplık var bı saat bunlarla urastım ıste lol! ıng sınavı oldum spr gectı dersane vardı beynım patladı falan ıste Very Happy
gökçen
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Sponsored content

Sponsored content

6 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön