En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

günlükk xD

5 sayfadaki 42 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: günlükk xD

Mesaj  cutieoii Bir C.tesi Mart 01, 2008 1:01 pm

gnlükkk

ablamın mektubu geldi I love you cheers

olay söyle gelişti..
kapı çaldı,açtım... bomboş.. annem "aşşşaaaddaaann posta geldi" ddi..
bn hadi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ddm sonra merdivenlerden bi inişim var gnlk grmen lazım.... lol!
nese..

kapıyı çalıorm çalıorm açan yok.. tekme yumruk ne varsa geçirdim kapıya ... tık yok..
anneme bişey oldu sandım confused
sonra kapı açıldı...
"aşadan çalıo sandım" ddi annem

"niye açamıosun,delikten de mi bakamıosun gerizekalı karı ! pşe oldu sandım,onu da mı duymuosun ?! hep sen haklısın zaten!!!!!!!!!!!!!" ddm... ve ağlamaya başladım çk kötüydüm gnlük... çok ileri gitmiştim ama haklıydım... No

nese gzyaşları arasında mektubu açtım cheers manyaktı..
ablam o Gee nası bi Gee dir I love you I love you Allah'ım aşkım depreşti I love you I love you

ve evet gnlük söylentiler doğru,dersanemi deiştirdim.. finale gidiorm artık... manyak bi dersane çok memnunun daha ilk gnden...
hoş....İnşallah bi aksilik çıkmaz...

veeee final de SIRA arkadaşım BEBEK'M gnlükkk!!!!!

hehehe buna da şans diyoruz ...
Very Happy

baybay......................
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  begum<3 ieromance Bir C.tesi Mart 01, 2008 2:31 pm

günlük
nerden baslasam bilemiyorum ya kahkahalarımı tutamıyorum süperdi bugün Laughing
sanırım bu foruma da ilk kez yazıyorum bi kaç muhtesem günü daha yazmaya elim hep gitti ama yokmu su üsengeccliğim xD zaten msndede saran kimseler yok solugu sende aldım baslıyorum Very Happy
bugün bireyin sınavı vardı saat 7 bucukta kalkmak ne zor geldi ya cumartesi gece de meldayla laflarken 12 de yatmısım daha özgeyi de bekliycektimm ama yorgundum bi hayli.
neyse evden çıkarken annmelri hala uyuo olarak bırakmak acı veriyo sadistim ya ben uyumuyosam onlarda uyumasın zihniyeti xD neyse otobüse bindim en arkadaydım hala uyukluyodum ve yer yoktu öfff
emirgan duragına geldik içimden şimdi egenaz binse ne manyak olur diyodum ama o daha önceden dershaneye varmıs olmalıydı diye düsündüm
otobüs fazla kalabalıktı ön tarafları göremiyodum siyahlı ve cantası karman çorman tonlarda biri binmişti ve soför ona tekrar seslenmişti bi sersem bişiler olmustu o sırada önümdeki 20li yaslardaki cocugun saclarına tüm bi jole kutusunu muhtemelen boca etmiş oldugunu düsünerek iğreniyodum kuskusuz erken kalkmıs bi saat onla ugrasmıstı =S neyse öyle veya böyle besiktas duragına 2 durak kalmıstyı ki artık meraktan çatlardım kalabalık da azalmıstı8 öne dogru ilerledim Very Happy egenazın yanında bittim kulaklıgını çıkardı birbirimize aynı anda oha dedik Very Happy süper ya 40 dakkadır irbirimizi görmüyoruz ne iş ama Very Happy soför ona akbilini basarken basamadıgı için seslenmiş kulaklıklı oldugundan egenaz bunu fark edememiş falan filan neyse işte Very Happy dershanesine 15 dakka gecikmişti bende sınava 40 dakka erken gelmiştim =S girmeyiver ilk saate işte diycektim zaten ayrılmamız da pek kolay olmadı.cuma günü cok görüsememiştim içimde onun buruklugu vardı neyseki bişi yokmus.küsmek dargınlık alınma ben bunları tamamiyle unutmus biriiyimdir =S küs kalabilme özelliğimde yok zaten Embarassed
neyse sına agirdik işte yine sosyale dokunmadım sınavdan çıktıgımızda öğrendim ki selda 45 dakka gecikmiş saglık olsun Very Happy belki seneye oraya kaydolurum çünkü eski dershanem erol altaca ulusa tasınmadan önce ordaydı anılarım canlandı fena oldum Sad bi süre mustafayla takıldık selda merve ona kopuyolar kusura bakmasın bence cok komik çocuk degil havası var sadece napalım yani :hıh: olsun yine de iyi çocuktur Smile sanırm bi dediğim bi diğerini tutmadı öyle işte aman ya Very Happy mustafa evine gitti ben merve selda kaldık simay ve egenaz 1,5 ta dershaneden çıkıcaklardı simay merve selda recep ivediğe gidiceklerdi ben de egenazı kaçırıcaktım onlardan Very Happy benim sinemaya gelmediğime bi hayli bozuldular bi an aman ya geliyorum iyi be diyecegim geldi ama annemlerle kuzenime gitcektik nerden çıktıysa :/ merveye cuma gününü anlattık.hahaah bak şimdi cuma günü ing dersinde hoca seldaya sen sinirlisin dedi selda öyle kaldı bişi demedi aynısını bizim jamia da demişti bende asi hocam asi diyodum o sırada Very Happy neyse işte son saatti zil caldı servise cantasını bırakıcaktı baya hızlı gidiyodu dur dur beni de bekle dedim hızlı yürü lan sinirleniyorum dedi o an o kadar komiktiki durup dururp tekar güldüm selda da benim gülüşlerime güldü Very Happy neyse devam ediyorum pasaja girdik selda lp tişörtü aldı süper tek kelimeyle ya niye mcr in öyle gelmezki üüüüü .sonra cd ci kesvetmeye giriştik.merve simey ve egenazla dolasırken petshopta semstrın tekinin ölü olan öbürünü yemesi olayını anlattı confused bi dvd ciye girdik o ney öyle ya şaşıbal olduk süper ya bide ben o kadar yukarıya cıkmazdım sinanbasa pasajında bi katta 6 dvd ci gözlerimiz kamaştı hearts in atlantisi ve rushmore u aldım mutluydumsonra dizileri sezon sezon dvdlerini bulduk gözlerimiz daha bi kamaştı chuckın ilk sezonu ghost whisperer tümü,buffy tümü aklınıza ne gelirse.sonra lanet ettik niye rodi jeans in oldugu yerdeki dvd ciden aldık ki diye neyse sonunda öğrenmiştik ama bulmustuk kendimize bi yer tüm paramı filmlere dökebilirim bu aşk bende nasıl basladı bilmiyorum.sonra tam çıkıyoduk artık karsıda bi dükkanda daha cd ci gördük ama öbürkiler kadar devasa degildi sadece sweeney toddu merveye göstermek için yaklastık vitrine bi adam çıktı hemen : mor mu lilamı ama cırtlakımsı bişeydi dar bi gömlek giymiş ilk 2 düğmesini acık bırakmıs altında büyük tokalı bi kemerle naylonumsu bi siyah kumaş pantoonu olan bi adam çıktı 30 falan gösteriyodu bana kalırsa mavi gözlü bişiydi ama adamın yüzüne bakmamaya özen gösteriyoduk yani ben öyleydim kesinlikle =S hala vitrindeyken adam sweeney todd dan konu actı izledik diye yapıstırdık suratına Very Happy gecen hafta bsktastayken kültür sınmavına girip sonuc belgelerimizi alırken rehberci olacak bizi her hafta bi kez arayan resmen öğrenci kazanmak için kendini yırtan adam seneye düsünüyomusunuz demişti selda pat diye hayır demişti bıyık altından gülmek ne zor ve keyifli bişeydir ya Very Happy aslında tabiki düsünüyoruz ama kültür degil =S ama ben selda gibi pat diye söyleyememiştim hmm aslında baska dershaneler düsünüyoruz diyebilmiş böyle söylediğime de sonra pişman olmustum adam kendini daha beter kasmaya baslamıstı cünkü..sonra o adam <dvd ci> bizi söyle içeri buyrrun dedi bz kızlarla bakısıyoduk girmeyelim dimi bakısları Very Happy nasıl oldugunu anlayamadan girmiştik bile.bize katoloklarını actı aten aklımdaki tüm filmleri 2 hafta önce almıtsım ben ya =S neyse adam konustu konutu.ve önde uzun tutamlar bırakmıstı düz siyah saclarından arkası kel görünümü veriyodu ama topluymus benden uzun sacları vardı =S seldadan uzun olmazdı ama dvd cide garezi görünce geldi aklıma bzim sınıftakiler hangi korku filminde siyah saclı kız varsa seldaya benzetirler ama benzetilmiycek giibi degil hele de halkadaki kız =O. adam o kadar cok konustuktan sonra biz fark etmeden seldaya 3 film sattı o sırada annesini filmleri hazırlamaya yolladı adamla tek kalmıstık yani o sırada içeri gecin dediği ilk anda bzimkilere belki milyon kez anlattıgım gerardın gel yavrum amcan sana gazoz vericek resmi geldi Laughing sonra bize yaslarımızı sordu dilediğimiz meslegi sordu.kahretsin hep tercihim begenilmiştir psikiyatrist olmak istiyorum cok ama cok.adamda begendi.sonra ben dizilerin sezonlarının olup olmadıgını sordum one tree hill 5.sezonu getirirseniz cok sevinirim dedi kartlarını verdi bize adı elvis dükkanın.senden kaporta alırım dedi bende maille size ulasabilirim dimi dedim oda mailleri alamıyoruz dedi telefon edebilirsiniz dedi ben o an sustum Laughing ne telefonu be aramam ben seni ney ney düsünceleri yüzdü kafamda bizimkilerde hareketlerimden anlamıstı Laughing sonra adam ekledi bugün telefonum esimin cebinde kalmıs yalnız dedi bi an oh cektik içimizden adam evliymiş oh be!yinede adamı aramayı düsünemiyodum sesini telefonda duymayı =S.o sırada elinde seldanın filmleriyle annesi geldi bi oh daha cektik biz Very Happy adam cok övdü kendi yerini az önce selda söyledi cidden kaliteliymiş innaırım ama ben oraya tek gitem =O.nihayet cıktık gittik ya fiyuv ter silme efekti Laughing sonra seldanın fight clup cdsini değiştirdik sonrada ugura gittik ben egenazı seldalarda simayı almaya yy.okulun aptal kantininin yemekleri sonucu erkekler dısardan dürüm sipariş etmeye basladılar ya nasıl canımız cekti gecende egenaza sınavdan önce onu bekleyecegimi yemek yemeye gidelimmi diye mesaj cekmiştim.o çıkmadan önce özgesini gördüm pke bi süsülüydü egenaz dıuymasın Laughing simay cıkmıstı hala egenazı bekliyodk kızın teki karsımızda begümmm diye bagırdı baskasınaydı tabiki de Very Happy bizimikler üstüne alındınmı begüm diyolar yooo Very Happy alıstım artık avrupa ayasında sacit kız kılıgına girdiğindede adı begümdü o gün baya güldük buna seldayla Very Happy neyse egnaz yanında bişlmediğim bi kızla cıktı kim bu he?kim bu kim ? demeye basladım benim yoklugumda kimlerlesin egenaz bakısları attım Very Happy sonra bizimkiler recep ivedik için profiloya gittiler durakta kaç defa öptük birbirimizi bilmiyorum cumadan beri baya özledik sanırım Razz egenazla yemek yedik çok güldürmedim bu sefer bogazına dizliyo Laughing kızıyo sonra Very Happy simdi düündüm de biraz bos bos gezmişim onla Very Happy naptık ?... kabalcıda sugar dergsini aradık bulamadık gerard varmıs ama bulamadık işte üüü rolling stone da britney wardı aklıma gerardın onu taktir etmesi geldi çok kötü seyler yasadı bence de ya içim tuhaf oldu :/ o sırada ben güya annemlerle bulusucaktım :S neyse ya bişi yapmadık sahidende dolastık magazalara girdik helena tipi şeyler baktık ilk kez kıpkırmızı far bulduk ve almadık Very Happy egenaz gözümde denedi hayal kırıklıhgına ugriycaksın gözümü acınca dedim ki öyle oldu da Very Happy görünmedi ki gözlerim çekik benim =) tam son anda aklına geldi 1408 in cdsini almak ama annesi aradı gitmemiz gerekti içinde kalmıstı biliyodum üzüldüm ona.he bu arada o dvdci adam bize korku filmi tavsiye ederken teksas katliamını önerdi atladım hemen bende var korkudan izleyemiyorum dedim alt tarafı menüsünü gördüm nasıl tırstıgımı anlatamam hayatta izlemem ben onu öyle durucak o dolabımda Laughing ilk günki gibi Very Happy allah kahretsin ortaköy ve bebek trafiğini ya!oha egenaz msnde ve almıs filmi hahah Very Happy migrosta bulmus kız ya Very Happy eve 5 te vardım sonra burdayım torgunluktan geberiyorum ve bende kesin tümör var basım siddetli agrıyo internette de bişiler okuyunca aglıycak gibi oldum ben çok derim ölsemde kurtulsam diye saolsun okulu canımdan bezdirdi.bu arada bizimikler profiloya gitmişler ya ısıklarda az kalsın ölüyolarmıs tam onlar gecerken araba son anda fran yapomıs dedim onlara eger ben sizle olsaydım kesin ölümiştim dedim.ben egenellikle arkamda sandıgım kişiyi görmek için arkama döndüğüm sırada o yanımda olur sersemlerim o an dada kendimi değil onlardan birini düsünürdüm ve arabanın altında kalırdım eminim bundan.bu arad cok hos bişey ya :d bu yıl çok rahatım aslında Very Happy cok gülüyorum fazla fazla Very Happy ve gülüşüme gülmeye basladı selda artık xD hmm sanki bende biri gülünce onun gülüşüne gülyodum kimmdiki o ya Razz aa frank miymiş ya Razz I love you o kadar yorgunumki altımda pc sandalyesi yerine tek kişilik bi koltuk var yayılıyorum ama sol bacagıma kıramp girdi sanki.

bu arada tugceden haber aldım cok mutluyum ya Sad çok uzu n zaman oldu konusmayalı cpok özlemişim
ve melda anlayacagın yazın görüstüğümüzde efendim buffy olsun oth olsun hepsi ayaklarının altında cheers
kendine iyi bak günlük devasa bişi yazdım
ve son
Very Happy
adamı kime benzettiğimi buldum Very Happy
brian molko Laughing
bu konuda yetenek var bende cidden benzettiğim sayısız insan var ve millet de benimsiyo onları cuk diye oturuyo benzettiklerim
gerard,ned,mcfly,jamia,mikey,görkem,sörfcü,bill,chester....ve son brian ımız oldu Laughing
bi saattir sana yazıyorum günlük içim bayıldı ahdi kendine iyi bak Very Happy
ve biliyorum dvd ci rüyama giricek hahaha xD
begum<3 ieromance
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  begum<3 ieromance Bir C.tesi Mart 01, 2008 4:39 pm

günlük
uyuamazdım onu izlemeden
oturdum izledim hearts in atlantis <gizemli yabancı>
hayatımda gördüğüm beni en çok etkiliyen film...
acaba varmıdır forumda baska izleyenleri
aglamaktan gözleri kızaran bir baskaları...
sırf bunu yazmak için mi girdim evet dogru
çok seviyorum
stephen king<3 ted brautigan<3bobby garfield
begum<3 ieromance
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  april.rain Bir Paz Mart 02, 2008 3:47 am

Günlüüük;

Dün ışılın doğum günüydü. Hem gitmek istiodum hemde istemiodum aslında xD Karşıda oturuo ışıl oraya gitmek işkenceydi benim için! Neyse aldım hediyemi gittim sonunda. Uzuuun ama güzel geçen bi yolculuktan sonra geldim ışıllara. İyiki gelmişim xD Koptuk. Topluca sarhoş olmaya karar verdik xD Işıl akıllı maalesef light bira aldığı için tadı biraz b*kumsuydu xD Bizde gittik Miller aldık xD Uçuyoruz ya tam uçucaz xD Fotograf çekilme ve dedikodu faslından sonra saat 5 sularında betülün annesi geldi aldı benle betülü. Köprü trafiği nedir öyle... Ölüodum...

Köprüden çıktıktan sonra beşiktaş yollarında hayal kurdum bissürü lol! Ordan bi ev alıcaam. Burcuyla Sudeyle ve okuldan bi kaç kızla daha yaşıycaaam. Sonra Burcu Gee'yle ben Çağdaşla evleniceeem. Çifte düğün yapıcaaaz. GnR çalıcak düğündeee! Çoluk çocuğa karışma kısmında inmem gerekti taksime gelmiştik. Betüller Nişantaşına devam ediceklerdi o yüzden dolmuşa binmem gerekiodu.

Güle oynaya indim bakırköy dolmuşlarının solakağına. Bide çiçek aldım ordan kendime xD Kendi kendimi sevindirdim xD Bi sürü sapık çıktı bide dolmuş beklerken. Korktum burcuya mesaj çektim. Kontörü yok onunda sanırım... Sonra ali aradı naabiosun diye lol! Taksimedeyim dolmuş bekliorum korkuyorum dedim. Hemen yollicam birini yanına güzelim dedi xD Kim geldii kim geldiii??? ÇAĞDAŞ GELDİİİ! Bütüüüün kuyruk boyunca bekledi benimle. Zaten taksimdeydim eğlence çıktı banada dedi. Çiçekleri kim aldı hani söylicektim sevgilin olunca dedi. Bende kendi kendime aldım biri yok henüz ortada Çağdaş bey dedim xD O da Peki nisan hanım nasıl isterseniz öyle olsun dedi xD Güldü. Ceketinide verdi. Benim soğuktan dişlerim takırdıodu tabii. Daha neleeer neler oldu xD

Eve 9da geldim.Babam sinirliydi biraz ama mutluydum ben Smile Yumuşattım hemen xD
april.rain
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Mart 02, 2008 4:03 am

Andy! demiş ki:gnlükkk

ablamın mektubu geldi I love you cheers

nese gzyaşları arasında mektubu açtım cheers manyaktı..
ablam o Gee nası bi Gee dir I love you I love you Allah'ım aşkım depreşti I love you I love you

baybay......................

"oleyyy " geldi sonunda demek Razz cheers o portreye çok kasmıştım beğenmene sewindim sudem I love you iyiki finale geçmişsin bnde finaldeyim Razz Smile
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Mart 02, 2008 4:06 am

april.rain demiş ki:Günlüüük;

Köprüden çıktıktan sonra beşiktaş yollarında hayal kurdum bissürü lol! Ordan bi ev alıcaam. Burcuyla Sudeyle ve okuldan bi kaç kızla daha yaşıycaaam. Sonra Burcu Gee'yle ben Çağdaşla evleniceeem. Çifte düğün yapıcaaaz. GnR çalıcak düğündeee! Çoluk çocuğa karışma kısmında inmem gerekti taksime gelmiştik. Betüller Nişantaşına devam ediceklerdi o yüzden dolmuşa binmem gerekiodu.

ne güzel hayaller onlar öle nisan ım I love you Razz ahhhsss Razz Rolling Eyes ne güzel olurdu drunken
demek çağdaş geldi haa (YY) şanslı kız xD
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Paz Mart 02, 2008 4:51 am

=P

çok uykum var günlük Sleep
pofff keşke bütün cumalar bu cuma gibi olsaaaa :albino:
hahahhh özgişimle süperdi muhabbet ya Razz cumalar önemlidir bizim için keşke begüş de olsaydı 😢 12 de fln başladık muhabbete tee sabah 5e kadar çok derin muhabbetler yaptık içimizi döktük çok da rahatladık Rolling Eyes ama işte kahretsin albertoyu o kadar ayrıntılı anlatınca sabah rüyama girdi çok sinir bi rüyaydı msnde konuşuyoduk fln sabah uyandığımda allah belanı versin rüya gerçek değilmiş dedim of No 5te yatmamıza rağmen 10.30da bu rüya yüzünden hortladım What a Face yoksa eminim 1e kadar fln uyurdum Laughing amanınnn akşam da seans yaptım bizimkilere sweeney'i izlemek için xD günlük görcektin beni opening credits te bi heyecan bastı beni hahahhh sanki benim filmim de annemlere izletiyorum resmen öyle oldu Very Happy başlarda sıkıldılar amaaan bu ne sürekli şarkı söylüyolar vs gibi yorumlar havada uçuştu Laughing aman be dedim bi susun da izleyin dinleyin gözlerinizin kulaklarınızın pası silinsin Wink ama sonlara doğru sapıtıyo ya film o yüzden beğenerek izlediler oyyy özellikle pirelli nin ölümünü bi daha izleyince kana doydum resmen Neutral ama yaaa haksızlık sweeney lucy yi kendi elleriyle öldürdüğünde yine fena oldum 😢 bi ara babam sordu kim bu adam biz bunu nerden tanıyoruz ki fln dedi annemin cevap şu <aman canım karayipte vardı ya neydi onun adı melda> <cek sıparrov Laughing> <aaa bu adam o muuuu> böyle diyince hemen atladım ben tabi <işteeeeeeeeeeeee adamın büyük oyuncu olduğu nerden belliiii yaaaaaaaaaaa> dedim zuhahahh Laughing filmden sonra anneme diyorum ki <bak dediğim kadar varmış dimi> <evet evet güzeldi> <enüşteciğim nasıldı ama oyunculuğu fln> <ne eniştesi> <coni işte yahu> <o senin nerdne enişten oluyomuş :shock: > ay sinir oldum Evil or Very Mad eniştem tabi 2 taraftan hem de Evil or Very Mad özgişe de dedim hahahhh bizimkiler bizim akrabalık ilişkilerimizi anlamazlar cheers Suspect neyse sonuç olarak beğendiler filmi cheers
dün gece buffy yoktu 😢 kendimi boşlukta hissettim 😢 ama anında görüntü güzeldi turta fln olayı girince aklıma önce mrs lovett sonra bizim turtacı manyak geldi pushing daisies deki ned cheers takvimin mart ayında onun resmi var oliii cheers
dün gece de begüşle bazı planlar yaptık Twisted Evil ama ben hala <senin ona bi zamanlar hissettirdiğin duygular> da takılı kaldım silent Laughing Laughing bir an önce italyaya gitmeli lol! afro
gelsin yaz tatili cheers cheers
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Ptsi Mart 03, 2008 10:30 am

Dear ma diary Razz ;

Bugün kırabileceğim ve öğretmenlerin gözünden düşeceğim bütün hareketleri yaptım kanımca.Her neyse ilerki cümlelere bırakayım rezilliklerimi pale .Bugün saçımı topuz yaptım herkes çok beğendi Razz .İngilizce vardı bugün ve Quiz olmadık olsaydık yanımdaki ve arkamdakiler göyya benden kopya çekeceklermiş What a Face .Bıktım ya millete kopya verirken başım yanıyo hep 😢 .Coğrafyacı derste mcr ile ilgili bişeyler karalarken gördü önündekini karalayacağına soruyu cevapla dedi.Bende sorusuna çok güzel cevap verdim Cool .2. ders b.k dediğimi duydu galiba arkadaşa bende başladım Türkçe'de ok diye birşey yok falan diye bide kankimle şakalaşıyoduk gördü kızdı Sad .1 yılın intikamını aldım cheers .Kendimden biraz utansamda niyeyse mutlu oldum.Geçen yıl biyoloji dersimize giren öğretmen bana çok feci takmış durumdaydı bi bahane bulup beni müdürün yanına yollardı suçsuz yere Evil or Very Mad 😢 .Bizim katta nöbetçiydi her tenefüs olduğu gibi yine gelip üstümüze başımıza baktı.Tam kapıdan çıkarken hiç bilinçli olmayarak şak diye el hareketi yaptım Embarassed .Biraz utandım ama sonra yaptığıma pişman olmadım bounce .Edebiyatta beklemediğimiz birşey oldu.Her zamanki gibi baygın baygın ders dinleyip aynı anda not tutarken kapı açıldı Betül'le,Merve ''iyiki doğdun Emel ''diye içeri girdiler.Bizim Emel'in doğum günü olduğundan haberimiz yoktu onlar grup olduğu için bize söylemezler zaten Evil or Very Mad .Bizde kızla ilgili planlar yapıyoduk bizim coğrafyacı sözlüye ilk ayın kaçıysa listedeki sıradan o güne denk gelen kişiyi kaldırır.Kankimdeydi bugün sıra ondan sonra kalkanı o belirlediği için listede Emel'in sırasına baktık.(kankim o kızı hiç sevmez Evil or Very Mad .)Şansına öğretmen bugün öyle bi uygulama yapmadı.Herneyse eve geldim.Halam ablam falan gelmiş.Ablamın oğlu hiç istemedi gitmek bilgisayarda oyun oynadık aslında çocukların bilgisayarımda oyun oynamalarını hiç sevmem(özellikle kuzenlerimin Evil or Very Mad ).Ama içimden onla oynamak geldi.Bi müddet oynadık sonra anneminde dışarda işi vardı çıktılar evde yalnızım cheers çk mutlyum.Ama hoparlörün kablosunu kırdım babamda kemiklerimi kırmasa confused .
Cannibal Corpse
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://gcturkiye.gooforum.com

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Ptsi Mart 03, 2008 11:21 am

Günlüüükk,
Bugn oula gittim çok ilginç dimi neyse... Laughing
ilk ders bedendii Sad aryamlan melisam barıştı ama melisann snrleri bozukgülüncek şee ağlıo ağlncak see gülüo....
egesu yu defettik bgn oh bea 4ümüz snnda... Very Happy toplama kampı gibi olmuştuk valla =)
fen dersi çok sıkıcıydı+ders programımı kaybettim =)
çıkışta dersanee gittimm bi baktım ecevit hoca yine mi ağlıo bu dedi (bnm için)
hyr nie ağlıım kie falan yaptım dersanenn rehberlikçisi yanımda ben dersaneden çıkarken de ynmda bi çocuu kardeşim sandı deli i ne adam ...
benim hakkımda hiç bişe bilmiomuş Smile aşk anlamında ama gerard'ı bilio tabiii anıl saolsun dersanedeki matematik hocasına da ece demişti bi kez gerard onu kurtarır die...ama melisa yla dilara nn herşeini biliomuş :shock:
starbucks bugn açıldı cumartesi gidicem birilerini bulursam inş.
67 net yapmışım anam parçalıcak bni ...
efsann esprisine koptum yaa "umumi tuvalet gibisin ağzna sıçmak istiorum..." Laughing
bgn melisa vahdettinle konuştu bi kıskandım bi kıskandım...gerardmla öle konuşamıcam biliorum bunu Sad burlluppup öle işte...

bu kdr...
bndn hbr alıcaksnzz...!!

En son .'qzMCR...!! tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Salı Mart 04, 2008 11:53 am

kimse yazmadan yine benn günlüküm Laughing

okula gittim yine...sora bgn ilk ders din di fln... Laughing
ilginç bişe olmadı yane x]
chicken'm dayak yemiş x[ ağlıodum =(
egesu yu şutladık tamamen =)
hilal de çok tatlı kızmış beah...yazık o kadar dedikodusunu yapmıştık ...
yalnz dün arya ya çok kızdım resm dersnde bnm çzdklerimi çzmesi yetmedi bide "lanet olası" lafımı çaldı ...
bu sefer de bn kavga etçem onla yine brnu havalarda =( amaan napıım ??
nese...
bndn hbr alıcaksnz... Cool Laughing
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  rockfairy_ece Bir Salı Mart 04, 2008 12:40 pm

ahh günlük 😢

içlendim yine. anladım bu facebook bana yaramıyo! son günlerde saçmalıyorum. Neutral allahım geçenlerde bilkent senfoni orkestrası konserinde gerarda benzeyen o çocuğa taktım!!! Embarassed ama görmelisin Embarassed off be... tüm konser dikizledim.. ama bi işe yaramadı No bizim eski ingilizce hocası pelinin kardeşiymiş!! 17 yaşnda mı neydi Sad ya ciddi saçmalıyorum.. facebookta da takmadığım insan kalmadı Embarassed sölemiyim şimdi. onun dışında bi kaç ii gelişme de yok diil. the black parade imi sonunda aldım cheers life on the murder scene im zatn vardı. 2 tane kaldı alacağım. babam italyaya gidiyo ordan three cheers le I brought you yu aldırırm. son dvd çıknca da ankaradan halama aldırırım cheers başka... haa iki gndür okulda ömerle konuşmuyodm pale kendimden utandın bee!! bu bahar ne kişiliksiz bi insnmış ya! ömerime güvenmeliydm başından Evil or Very Mad çok hastayım ya... ne kadar da bölük pörçük yazdım dimi.. öf ya aslında kafam da baya karışık ya.. buldum onun mailini de özgeye yalvarmama gerek kalmadı ama...... nasıl eklicem?! tamam kabul edildi arklık saniyesinde. ama şimdi msne nası eklesem??? Embarassed offfffff 😢 gerçekten uçakla 2 saat arabayla 15 saat uzaklıktaki birine takabiliyorum yani!!! kendimle gurur duyuyorum No OFFFFFFF özlem hocaya verdikleri deli raporu işe yarıycak sanmıştım Neutral ama şimdi derslere müdür giriyo! pale allahım ne bahtsız sınıfız biz ya! kadının ingilizcesine bittim zaten! lol! yeah dicek yaaa diyo ya silent kıl oldum. zaten girdi derse:''let's see what level are you in'' ben senin levelını göriyim canım No iki tane quiz yaptı karı ya Suspect sonra aysun hocaya da bi kere daha kıl oldum.HAA UNUTMADAN BUGÜN DÜNYA EVANESCENCE GÜNÜ lol! KUTLU VE MUTLU OLSUN drunken sitemize bi kaç erkek üye olsa ne güzel olur cheers (gerçekten sapıttım!) BEN ANLADIM FACEBOOK BANA YARAMIYO! confused
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Çarş. Mart 05, 2008 7:37 am

günlük şimdi aklıma geldi x]
ınklaptan habersz yazılı olduk tbmm ye karşı çıkan isyanları bildiim halde(sadece onları biliodum)17. yüzyılın iç isyanlarını yazdımm
inat işte...
bu arada pazar günü bi kadın gördüm aynı lyn-z di...

En son .'qzMCR...!! tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Mart 05, 2008 8:03 am

günlük,

bugün nergisle (2 senelik sıra ark ım ) eğlenmek için pembe keçeli kalemle sol elimize yüzük çizdik (ewlendik Razz ) lol!
selen öznur bn botanikte uyuyakaldık Sleep adı üstünde botanik ot çiçek böcek her taraf ama cennet gibi yaa drunken kafamda küçük bi örümcek bulduk aşırı korkarım örümceklerden çığlığı basıcaktım nerdeyse nokta kadar örümcek için Razz
kolidorda geziniyoduk öznur la onda KISS tişörtü bnde siyah kazak dantelli tüylü bi şiler dolanıoz öle o sırada metin ( müdür yard) yanımızdan geçti Laughing bn tamam şimi ağzından köpükler saçıcak derken metin in jeton geç düştü Rolling Eyes önce bi baktı sonra bi şi demeden iki adım attı we jeton orda düştü Laughing arkasını dönüp kükredi bizde kaçtık "asadhjahdkakfjksfjkjsa!!!!" Very Happy Acayip bi türkçesi wardır da Razz

jansen la scherer bu hafta yok o yüzden son ders boştu erken çıktık cheers hazalımla tam kapının önündeydikki can ve sametlerin bizim okulun bahçesinde dolanan kediciği tekmelediklerini gördük Evil or Very Mad ayy nası sinirlendik anlatamam Neutral bn hemen kafasını okşadım kedinin sewdim hazalda sewdi I love you sonra kızdık hazal baya bi bağırdı Evil or Very Mad sonra demez mi can bey " bnm ayağımın altı şu an sizin ellerinizden daha temiz!" bi de öpücük gönderio üstüne pis şey ya Evil or Very Mad

hazalımı iskeleye kadar bıraktım galata köprüsünüde yürüyim dedim hava çok sıcak istanbul da ya confused akbil doldurmak için bi otobüs durağının önünde sıraya girmiştim ki biri hafifçe omzuma dokundu xD bi baktım bizim okuldan Kerem Razz
__ nbr nasılsın ?
__ aa kerem Very Happy iyiyim sen Very Happy
__ iyi .. napıosun?
__ akbil dolduruyorum Laughing sen ?
__ bnmde cnm sıkıldı hava güzel diye geziniyorum öle xD
__ çok iyi yapıosun cidden hava çok güzel gez xD
__ sen nereye böyle?
__ dersaneye biyoloji den özel ders aldım pale
__ bnde taksim e gidiosun sanmıştım ..
__ yok dersaneye =/

sonra bnm otobüs geldi ba bayy dedik birbirimize otobüse bindim.. yaa aslında okuldan 2 saat fln erken çıkmışız hava mükemmel kerem le gitmek bi an içimden geçmedi deel Razz ama sonra programım aksamasın diye gittim uslu uslu biyoloji dersime Sleep şansa iyi anlatan bi hocaydıda hallettim kas sistemini xD

şimdi ewe geldim kafamı aramalıyım başka örümcek war mı diye lol! bi de bu aralar paraya çok skışığım yaaa Suspect bi yerlerden para bulmalıyım Suspect

weeee sude min ikinci mektubu geldi aşırı mutlu oldum I love you

ba bayyyyyyyyy.......
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  april.rain Bir Perş. Mart 06, 2008 9:41 am

Günlüüük;

NIN dinlerkene yazıorum bunu xD Starfuckers,Inc Smile Annem her starfuckeeeeeerrrrrss!! diye bağrışta :shock: haline girio xD Eğleniorum baktıkça cheers
Cumartesi ostern bazaar vaaaaar!! Tüm hazırlıkların merakla bekledikleri -öğretmenler sarhoş oluomuşta xD- Burcu'mu çağırdım gelemio arkadaşının doğum günü varmış. Üzüldüm ya Sad Bende gizemi çağırdım naapiyim. Bizde bira aşırmaya çalışıcaz xD Bakalım becericek miyiz...
Okulun tikileri ışılla çok dalga geçiolar ya...Sinir oluorum. Işıl toplu kız öyle ip incecik diil. Bende diilim ama! Burcu gördü xD Ama sağlıklıyım. Bence önemli olanda bu aslında. Tabii bi kaç kilo versem hiiç fena olmaz ama lol! Herneyse o ayşe o...su. Tutuyorum kendimi...Kızın her yaptığını taklit edio. Her yaptığını ama. Viyana'ya gitti bu 15 tatilde bize anlatıodu. Herkeste seve seve dinliodu. Biz istedik anlatmasını hatta. Yaptığı el hareketlerinin aynısını yapmalar,ecem denilen kendini bi b*k sanıp aslında para dışında hiç bi b*ku olmayan bi kızla. Nerden çıktıysa başıma. Ki ayşe kızıl dalgalı saçları olan güzel hoş bi kız. Maalesef içinde aynı kız diilmiş. Hele o yaptığı makyaj... İnsan böyle maafediomş kendini demek ki... Üzülüo ışıl çok. Işıl gibi 4 kız var onların sınıfında dalga geçilen. Bazen oturum ağlıyasım gelio onlar için...Gerisi onun gibi olanlar zaten... Benimlede dalga geçiolar herhalde ama takan kim xD Biyerimden aşşaaa kasımpaşaaaa! Tamam çok ağır bi küfür oldu bu xD Kız kilosuna o kadar taktı ki... Günde iki elma pirin ve tavuk göğüsü dışında bişi yemio. Bayılcak vitaminsizlikten. Neyse eden bulur artık ne diyim.

Bugün bunlar oldu günlüüük Smile Not: Çağdaş bizim karşı sınıftaydı 🐰 Sevindirik oldum. Ostern yüzünden düzenliolarmş sınıflarını bizim binaya geldiler. Son anda gördüm Sad Gitarını alıp çıkıodu okuldan sınıfyla. Bi kızın omuzuna elini attı ama...Kıskandım... Hemde nasıl. Gerçi arkadaşlar ama bana ne xD Dokunmayın uleeeen! Benim malım lol! I love you I love you I love you Gitarıyla çıktı okuldan. Baktı bana doğru ama tınmadım hiç. Bana ne naz yapıcam xD
april.rain
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  rockfairy_ece Bir Perş. Mart 06, 2008 10:54 am

günlükk No

facebook meselesi devam ediyo! işin kötüsü sevgilisi varmış ya 😢 ya ben aptal bi insanım vallahi billahi. sınav haftası başlıcak!!! yarında social studies quizi var! yarın piyano dersine gitmeyi istemiyorum 😢 ders çalışmak hiç istemiyorum. gerçekten içimde kocaman bi boşluk var.. niye bu şehirdeyiz ki sanki? 😢 tüm seviyesizlerle aynı okulu paylaşıyorum sanki 😢 adı da BİLKENT! allahım ya.. bugün dişçiye gittim..tellerimi sıktı. bi dahaki aya telleri değişcekmiş. aman ne güzel Suspect o ağrıları bi daha çekicem! bi de üstüne lastik tedavisi uygulucakmış! No ya sıkıntıdan 4 kilo verdim! şimdi iskelet gibi bişi kaldım ya.. gerçekten piskolojim bozuluyo heralde. cubicles dinlerken SOMETIMES I THINK I'LL DIE ALONE LIVE AND BREATH AND DIE ALONE! bölümünde birden yaşlar boşandı gözlerimden 😢 dayanamıyorum ya.. dayanamıyorum gerçekten.. facebooktan mı? okuldan mı? yoksa asla bi MCR FANI sevgilim olamıcak ondan mı bilmiyorum 😢 ya ÖFFFFFF!! GERÇEKTEN ölmek üzereyim sanki!! bugün hava çok güzeldi halbuki.. ama mutlu olamıyorum No yarınki quizden alıcağım notu önemsemediğimi söylüyorum, ama öyle düşünmüyorum No insanlara güvenim de kalmadı artık. ömer ve bahar olayından sonra kime inanıyım bilemedim. belkide yalan söyleyen ömerdi. ama niye bana söylemesin ki? No öff allahım beynim yarılıcak ya... şimdi ezberlemem gereken 3 konu var! ayrıca yarın yazıcağım descriptive paragrafı için de kriterleri okudum. YIRTILDIM YA! No 4 ÜZERİNDEN 4 ALMAK İÇİN DOĞAN GİBİ BİRİ OLMALIYIM HERALDE! 😢 yinede inek bi insan olmadıım için çok mutluyum. atvnin haber spikeri şu anda beni uyuz ediyo. ne uyuz bi herifi almışlar ya sesi bile çıkmıyo Suspect özge de salaklaştı iice bu aralar.
ben: ya özge yarın okulda ne çalıcaz??
özge: bilmem
ben: ya nası bilmiyosun ya ben mi hazırlıcam şarkıları ya?!
özge: sen nası bilmiyosan ben de öyle bilmiyorum
ben: No
özge: ya kafana göre takıl
ben:alnımda enayi yazmadığına göre..
özge: quize çalışmadım
ben: bende! ama ben hazırlamıcam sende hazırlamıcaksan ne güzel çalmadığmz ikinci hafta olucak..
özge: ..............
ben:(içimden şu sözleri söyledim) bugün yeteri kadar uyuzdun zaten msne de s.çtın yani..

şu anda msnde ama tınmıyorum. furkana da nickini sorsam mı sorusu fırtıına gibi geçti beynimden ama çabuk kovdum bu düşünceyi. Suspect bi zamnlar dediği lafların da arkasında dursaydı keşke.. niye bu kdar eskilere takılıyorum bilmiyorum. dedim ya kafayı yedim bu aralar No neyse.. ama hazırlık d ye mi geçsem acaba konuşmama direk aaaa ece evet bizim sınıfa gelsene ne güzel olur die cevap veren birine ne diyim? ama işin diğer boyutu: ece sndn hoşlanıyorum ama valla ben çok değiştim ben senigüzelliğin için diil karakterin için seviyorum. ama şunu unutma ben çok değiştim!! dedin.. sonra 1 hafta sonra bişi yokmuş gibi davrandın! iyi yani bnde tınmıyorum o zamanş. kusura bakma...

İÇİM DOLUYMUŞ BAYA..
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Mart 06, 2008 11:52 am

günlükkk,
aştım kendimi bugün inanılmaz derecede Razz
ilk olarak neredeyse tüm mcr şarkılarının ritim gitarını çalabiliyorum ve bu bugün oldu yapabildikçe bırakmadım 3 saat aralıksız çaldım sol kolum tutuldu Razz I love you hala onun şokundayım nası oldu ya böle bi deniyim dedim oldu işte Very Happy bounce hele the sharpest lives ta parçaladım yani ayy çok sewindiriğim Basketball Razz

ikinciye gel şimdi Laughing Very Happy bundan 4 ay önce fln ingilizce bi sınawa girmiştim ama öle sallamıştım yani adam gibi düşünmeden yapmıştım kolidorda hemide lol! bugün annemi aramışlar derece yapmışım %100 burs kazanmışım Suspect bunada baya şaşırdım ya ne güzel yazın bakırköyde bedava ing kursuna gidip bi de ordan diploma alcam :Pc.tesi günü ewe gelip bana sözlü yazılı yapıcaklarmış 4 yıldır alman hocalarının elinde olduğum için zıçıcam yani ot gibi kalıcam kesin lol! bi yılda 2 dil diploması hemide c1 dereceli .. wuhuwwwwwwwwwww Razz

tanımayan okursa kendini beğenmiş ukalanın biri olduğumu düşünücek lol! tam tersi utangaç olduğum ve bunları kimseyle paylaşamadığım için yazıyorum xD

gee yi de kaptım okul çıkışı volkan hocaya gittim.. sıkıntıdan patlıyodum zaten parmaklarım soğuktan morarmıştı işlemiyodu No dim 7/5 bemol 9 lu gam mış pale böle acaip acaip karışık zor şeler anlattı hiç bi p*kk yapamadım Laughing bnm elektro gitaristliğim buraya kadarmış Laughing bi de hızlı olmaya kastığım için ikide bi " dur uçma !" dedi durdu Laughing

ewe geldim yemeğimi yedim ve fizik çözmeliyim ama hiç niyetim yok nedense Laughing Very Happy yarın 1 aydır yapamadığım bazı şeleri vodka'Mmm yapıcam ark larımla şimiden mutluyum lol! yarın olsada gitsek xD

ba bayyyy..............
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  waxberry Bir Perş. Mart 06, 2008 12:35 pm

Andy! demiş ki:gnlükkk

söylentiler doğru,dersanemi deiştirdim.. finale gidiorm artık... manyak bi dersane çok memnunun daha ilk gnden...
hoş....İnşallah bi aksilik çıkmaz...
wuu bnde finale gidiorm Basketball cheers
waxberry
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Perş. Mart 06, 2008 1:10 pm

Merhaba günlük;

Sabah zor uyandım her zamanki gibi Sleep .Az daha servise de geç kalacaktım.Ya okula gidip yarım saat ders başlamasını beklemekten nefret ediyorum.Bide kankim de geç geliyo Sad .İlk ders dil anlatımdı silent .Her zaman ki gibi Ecem azmanı şımarık,pis kız formundaydı.Öğretmene;
- Hocam siz menapoza girdiniz mi?' dedi.Öğretmen de yazık sadece terbiyesizleşme dedi.Bu Ecem'i dövdüm dövecem az kaldı.Bugün zaten Yağmurla dövüştük.Gömleğinin düğmesini koparmışım Very Happy .Milli güvenlikçi il dışındaymış onun yerine geçen dönem bi kere giren ve sinir krizi geçiren hoca girdi.Salak Ecem hocayı çıldırttı.Öğretmende onu dışarı attı ohh.Ya bugün hep sözeller vardı.Bu ne yaa yarında bütün sayısallar olcak Evil or Very Mad .Nihayet ing. öğretmeni kitabımı yolladı.Ne uyuz kadınmış ya 4 gün önce aldı kitabı daha yeni elime ulaştı.Sınıfa getiren de geçen yıl yazıldığım çocukta kitapta adım Gülşah ama soyadım WAY yazıyodu.Çocukta Gülşah WAY diyodu tam kitabın üstüne atıldım.Ay sınıftaki tiki takımını dövecem ya ne kadar dönekler ya.Göyya çok harbiler.Öğretmen niye bu derste böylesiniz dedi.Bende öğretmenden öğretmene değişiyo dedim.Coğrafyada çıt çıkarmıyoruz dedim.Başladılar bağırmaya bana ay bende sanki çok taktım ya.Ve bu benim dediğim lafları geçen dönem bi öğretmene söylemişti o grup.Şimdi içimden sövüyom onlara.2 yıl daha sabretcem mecbur.Ders bittikten sonra arkadaşlar geldi.Biz seni haklı bulduk falan dediler moralim yerine geldi Laughing .Niye bu kadar şımarıklar anlamıyorum.İnsanları giysilerinin markasına ve tipine bakarak yargılıyorlar.Halbuki biz kendi aramızda onların giydiklerine ne kadar gülüyoruz.Pis tiki takımı.Anca işleri düşünce geliyorlar insanın yanına.Kızın babasının direk fabrikası ve petrol ofisi var gelmiş benden para dileniyo.Bende vercem sanki 🐱 .Neyse eve geldim.Yattım aşağı uyudum.Kalktım geometriyle,ingilizce çalıştım.Allahtan çeviri ödevimi önceden yapmışım şimdi uğraşamazdım cheers .Bu kadar yeter.byyyy afro
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  cutieoii Bir Cuma Mart 07, 2008 3:49 am

ablam geldi demek... çok mutluyum Very Happy
cwp bekliorm
baybay
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Mart 07, 2008 11:38 am

Andy! demiş ki:ablam geldi demek... çok mutluyum Very Happy
cwp bekliorm
baybay

geldi sudem çok mutlu oldum cheers seninkini yazdım bile xD yarın postaya vericem <3
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Cuma Mart 07, 2008 11:49 am

günlük,
çok çok çok güzel bi gündü..

gizem öznur bn önce bi şi ler yedik bi yerde.. sonra pasajları gezdik gökçemin yarınki doğum günü için hediye aldık gizemde kendine çanta aldı Smile sonraa hurraaaaaaa nevizade en sewdiğim kısım da bu zaten..neyse anlatıpta kötü örnek olmaya niyetimde yok Rolling Eyes Razz
çıktık ordan sonra kallavi ye Laughing püfürr püfürrrrr hem şeftalili hem portakallı ohh....
1 ay sonra dünya warmış be dediğim tek gündü cheers muhabbet süperdi zaten.. gözlerimden yaşlar akana kadar güldüm.. bugün herkes tam bi anime olmuşsun dedi bana büyük çekik gözler nokta büyüklüğünde kırmızı dudaklar Laughing lakabım anime oldu zaten Razz I love you sonra bizimkiler kallavide otururken gökçemi de aldım galatasaray lisesinden.. oyhhh I love you muhabbet süperdi , gün süperdi 6 ya doğru ancak kalktık ordan Very Happy sonra nazım hikmet sergisine gittik mütişti <3

istiklalde yürürken hava kararmıştı.. birden sırtımda bi şi hissettim ewet birileri çantamı açmaya çalışıodu hani şu esmer tenli çingene tipli krolar 3 kişiydiler Evil or Very Mad yannız bilmem kaç yüz promil beyinle öle ince bi şi yi anında farketmem süper ötesi hatta kızların ohaa diyip şaşıracağı bi şiydi Razz Rolling Eyes neyseki b işi alamamışlar Evil or Very Mad meydandan ayrıldık bn doğru ewe..

geldim yine bilmem kaç yüz promille trafik konulu almanca bi tartışı yazısı yazıverdim iki sayfa lol! promili yüksek kafayla bi kaldırıma arkadaşlarla oturupta yarışırcasına en az 100 yabancı kelime ezberlemek gibisi yoktur Laughing denenmiştir başarılı olunmuştur lol!

ba bayyy...........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Cuma Mart 07, 2008 2:18 pm

günlük ...
kimse okumuo ama yazcam xD
bgn hayatımın netini yaptım x) 91 net x)
okul çıkışında th ci bi kızın arkasından avel th ci dinlio die baırdık kankimle...sora th ci kzıın metallica cı kankisi bnm kankimi dövdü
tüm lise sonlar bizi izledi bu arada x)
dersaneyi astım x)
8-A la 8-C nn maçına gittim x) hayatta başınıza glebilecek en kötü şeylerden biri din hocanızn ve mat. hocanızın örencilerle futbol oynamadr bunu anladım...
bu kadar xxx
bndn hbr alıcaksnz x)
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Cuma Mart 07, 2008 2:55 pm

Günlükkkk;

Bugün saçım kıvırcık olarak gittim okula 1 yıl olmuştu belki öyle yapmayalı Very Happy .Arkadaşlara sordum okulda nasıl diye sordum çok tatlı olmuşsun dediler Mad .Hiç sevmioyrum bana çok tatlısın demelerini okulun en popüler tikisi bile dedi öliyim o zaman Evil or Very MadNo .Matematik dersinde bana bişiler oldu eski fırlama Gülşah'ın yerini uslu Gülşah aldı şaşırdım :scratch: .Bugün bitti ne kadar mutluyum.Ders programıda değişti.Flüdümü ve paramı evde unutmuşum.Müzikçi gelmedi yırttım cheers .Geçen hafta mat.le çorba olduğu için geo. doğru düzgün derste soru yapamadım.İng. kitapta nihayet 1 chapter daha bitirebildik flower.Öğle arasında sağolsun Özge 2 paket cips,Burcu browni,Sümeyye'de çubukla karnımı doyurabildi Razz .Çok acıkmıştım param da olmayınca Sad .Sağolsun kankilerim.Sınıfın ortasında bale yaptım çıkıp Laughing .Okul bitti nihayet evime ve tatilime kavuşabildim.Eve gittim kimse yoktu ne gözel Razz .Ama yiyeceğimi de kendim hazırladım confused .Msn e girdim Selda Meltem senle konuşcakmış dedi.Yeni adresime eklemek bi türlü nasip olmamıştı.Biraz kırgındı galiba bana.Ama anlattım ona herşeyi.Çok özlemişiz birbirimizi Sad .Cam bile açtık.Ben çok komik bi haldeydim.Banyodan yeni çıkmış saçbaş ıslak tepeden ponponlu tokayla bağlı bi vaziyette.Meltem'imm bide Deniz'le barışabilse.Çok istiyorum.İnş. halletcez.Neyse iyi geceler byy.Sırtım ağrıyo gözümde çıkan arpacık acıyo Sad .
Cannibal Corpse
mcrfan

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Cuma Mart 07, 2008 5:34 pm

vengeance demiş ki:
pofff keşke bütün cumalar bu cuma gibi olsaaaa :albino:

ne kdr da doğru söylemişim...
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör