En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

günlükk xD

1 sayfadaki 42 sayfası 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

günlükk xD

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir C.tesi Ocak 19, 2008 12:27 pm

işte, neler yaşadıysanız sökülün xD
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Geri: günlükk xD

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Salı Ocak 22, 2008 8:14 am

fatoş olmadan günlük başlığı benim için bi hiç Sad Sad
fatoşu da çağırın Sad 😢
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ...requem for a dream.... Bir Salı Ocak 22, 2008 11:29 am

İlk günlüğümü yazayım bakalım =)
Çok garip bir gündü Suspect Eğlenceli,yorucu, hüzünlü vs.. Gerçekten garipti
Sabahın köründe tüm yol boyunca uyuma umuduyla bindim servise-Güzergah beylikdüzü-cağaloğlu olunca uyumak için zaman bol Very Happy- Ama tüm hayallerim suya düştü 😢 Çünkü serviste Beril ve Atakan beni de ortalarında bırakarak tüm yolu kavga ederek geçirdiler ve bana uyku haram oldu =)
Sonra okulda yaklaşık 10 kişilik bi mevcutla ilk ders güzel güzel(!) fizik dersimizi yaptıktan sonra ikinci dersten itibaren eğlenme çalışmalarımıza başladık!sonraki 4 dersi mahşer-i cümbüş'ün tiyatro doğaçlamaarını sınıfta yaparak feci bir şekilde eğlendik!Tenefüslerde de Burcu'm, Öznur'm ve ben ortalarda dolandık durduk taa ki 6. derse kadar.Sonra çeşitli yollarla müdür yardımcısından gerekli izin alınara kendimizi dışarılara attık Smile Burcu'm ve Öznur'm ewe döndü.Bende Gizem,Beril,Dilara,Lerna,Müge'lerle Kahve dünyasına gittim!Bi ara geyik çok iyiyken bi arkın bişi yüzünden morali bozulduğundan arada keyfimz kaçtı Sad Son ders okula döndük ve kendimizi servise zor attık!Beril'im kucağıma yatırdım ve başladı muhabbet.Aklı kaybolan parasındaydı ama kafasını sanırım az da olsa daıtmayı çalıştım.Smile Yol boyunca ölüm hakkında konuştuk Rolling Eyes Ama ölümle bile dalga geçtiğimizi fark ettim birden yanımdaki Beril olunca her türlü konu geyik boyutuna dönebiliyor.Eve döndüm yarım saatlik yemek vs faslından sonra doğru dershaneye çember etüdüne, bu aralar çok seviyorum dershaneye gitmeyi ben Laughing Gittiğimde Dershanede Sezen vardıSmile Sezen Ruken'in arkı.Ruken dershaneden!Sezen'i yıllın başında bi kere gördüm ama çok şeker bi kız kanım kaynadı Very Happy Ruken Sezen Ümit ve ben arkayta çekildik.Orda da çeşitli gırgır ve şamatayla günü bitirdim.Şİmdi ewdeim bi yandan net bi yandan çember sorularıyla uğraşıyorum!Yarın da tiyatro var İbo'nun sesi kulaklarım da!Yarın bu kadar bağırmaması umuduyla:) Hoşçakal günlük...
...requem for a dream....
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  eLLie Bir Salı Ocak 22, 2008 12:06 pm

hmm..normal bi gündü..sabah 6da annemin 'elif hadi saatide duymuosun artık' cığlıklarıyla uyandım. servise kosarak yetistim..adam gidiodu yine yaa ! görülmicek kadar kücükmüyüm cidden ben Neutral okula kadar uyuya uyuya gittim..ilk 2 ders fransızca eh doğaldır..beynim ütülendi sabah sabah sözlü yaptılar..tahtaya kalkıncada tabi yanlıs yazdım..sonra kitap komitesi saolsun 3.dersten sonra söylesiye gittim..öğlene kadar oradaydım galiba..cok sıkıldım ayakta dur yere otur adamı dinle Rolling Eyes üstüne arkadasımı sokmamıslar söylesiye iyice sıkıldım..neymis katılmıyomus derslere..ya ama o kitabı okumustu ben okumamıstım ben girmeseydim lol! 5.derste klüpteydimm ! tuvalim biticek yarın oley ! 6.ders yine söylesiye aldılar..hocayla kavga ettim Neutral ark.ın kucaına oturdum sonunda ayakta dururken yoruldum diye..hep de bana yer kalmaz zaten..diyo bana napıosun sen töbe töbe bi deilim ben Rolling Eyes cıkın ne haliniz varsa görün dedi sonra bizde tam cıkıoduk bu seferde nereye diye bağırdı..bağırmasa olmaz zaten..2-3 gereksiz kisiyi arkamdan konusurken yakaladım..iyice moralim bozuldu.. niye yapıolar ki..eskiden baya yakındık..neyse..

sonucda cook normal bir gündü sevgili günlük anlayacağın.. Neutral 'okulumu sevmiorum..'
eLLie
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Salı Ocak 22, 2008 1:26 pm

eLLie demiş ki: 'okulumu sevmiorum..'

ben de..

nete 15 dk.lığına girdiğim için pek bşy yazamıcam ama yarın sınavdan sonra store 'a gidiyoruuuuuummm yuppiii xD balık napcak bu sefer bakalım xD yarın geliyim yazarım hemen Very Happy

xxx
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  jennifer (gone 4ever) Bir Çarş. Ocak 23, 2008 7:57 am

off günlük çok kötüyüm... Sad Sad
heath ledger, patrick verona 'm..ölmüş!!
nasıl yani... haberi görünce inanmadım. daha doğrusu inanamadım nasıl olur ki..
işte tanımadığın birinin ölümünden etkilenmek böyleymiş demek ki, neşeliyken birden çöktüm resmen.. =| kariyerinin zirvesinde olmasından , daha 28 yaşında olmasından ve bi ÇOCUĞU olduğundan bahsetmiyorum bile!!
neden ünlüler her şeye sahipken uyuşturucu vesaire kullanır ki..
offffffffff Sad Sad Sad Sad Sad Sad silent Neutral 😢 pale pale

of neyse bu konuyu kapatmazsam üzülmeyi bırakamıcam...
gelelim o önemli olaya...
evet adını soyadını her bi şeyini biliyorum artık balığın. hatta store'daki bütün çalışanların adlarını biliyorum gibi bişey çünkü çıkarken hepsine sordu isimlerini annem. üçünün de isimleri çok güzel Very Happy
neyse canım.. ilk girdiğimizde müşteri vardı birkaç tane, annem merhaba fln demese balık görmicekti bizi.
of annem ya Neutral
__cumartesi olmadı ama çarşamba geldi dedi resmen =/
__ben biliyodum zaten demedim mi size dedi balık da Neutral kıskandım ya bana ne annem bensiz almış bi sürü şey gelmiş bana gösteriyo benim başım kel mi hıh Rolling Eyes
neyse gittik arka tarafa eşofmanlara fln baktık da yok yani bi çeşit vardı ondan da annem almıştı ondan bunu almayalım dedik. o diğer çocuk geldi bizimle ilgilendi saçı uzun olan xD erhan abi Very Happy abi değil de neyse Rolling Eyes Wink daha sonra beklenen an geldi balık bitiverdi yanımızda 👽 allahım inanamazsın günlük ne dedi biliyo musun Neutral Neutral
__nasılsın melda Neutral hayır bi de bastıra bastıra bi acayip söyledi ya da bana öyle geldi bilmiyorum 🐱 yok yok bana öyle gelmedi xD
__iyiyim sen nasılsın dedim ben de biliyo musun!! nası yani "sen" askerlik arkadaşım mı balık benim!! birden çıkıverdi ağzımdan siz dicektim =/ aman bana ne ya 10 yaş var sanki aramızda jocolor tipik bi şirin abi modeli işte king
__okul nasıl? ikinci hönk Neutral
__ehh işte xD okulu bana kim sorsa ehh işte diyorum zaten Neutral aslında berbat gidiyo okul ama işte öyle denmez :/ off anneme döndü böyle ehh işte diyince altında bşy arıcaksın iyi bşy değil bu dedi ya alllahım Neutral okulun halini bi bilseler.. neyse, sonra muhabbet iyice açıldı bütün personel etrafımızda bitti gibi oldu xD goldaş elemanı olan kız da geldi -kız çok güzeldi bu arada- erhan abi biz o kız bi de balık xD benim üstümde personelin giydiği tişörtlerden vardı balık takım olduk personel oldu artık o Very Happy fln dedi bnm için xD eh öyle sayılırım dedim ben de hehe xP zaten bilerek o tişörtümü giymiştim çok güzel takım olduk hepsiyle Very Happy hatta bi ara annem bana tercüman oldu melda da store'da çalışmak istiyo aslında fln dedi xP olur çalışsııın xD dedi balık Very Happy Razz neyse sonra 1kaç şey beğenip denedim biri çok güzel oldu xD ve inanmıcaksın ama yine zayıflık muhabbeti geçti of =/ "bunu alsak kolu çok kısa olur" "evet kolları uzun" "genelde yanlış anlıyolar kolların uzun diyince ama boyu da var yani baya" xD 172'yim bugüne bugün xD ortasonda kısayım diye dalga geçerlerdi onlara kapak yapmak için boyum uzadı birden zaten affraid neyse sonra noldu... bi de hakan şükür tişörtü aldık.. bi de bayram abiye rozet aldık o rozeti yine hediye verdi xD seviyorum ya GS Store personelini I love you I love you çok şekerler ne de olsa GS'liler dimi ama xD aile gibi olduk nan orda Very Happy Razz küçük melda ve abileri zuhahaha lol! lol! böyle işte...heath'in ölüm haberini almasaydım çok daha iyi olcaktım şu an... barış akarsu öldüğünde de böyle olmuştum otel odasında ağlaya ağlaya bitmiştim =| ölmeyin ya lazımsınız siz..

xxx

[ I love you heath ledger 1979-2008 Sad ]
jennifer (gone 4ever)
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  kübb- Bir Çarş. Ocak 23, 2008 8:01 am

günlük yazmayı özlemişim xD

sevgili günnük Very Happy

günnükçüm hayat çok güzel geçiyor Very Happy en son yazdığımdan bu yana bir çok şey oldu ama hepsini nası yazıım dimi xD
pazartesi çok güzeldi ama Very Happy
maskeli beşler kıbrısa gittik ablamla.
güzel film ama süper deil.
açıkcası çılgın dersane daha güzeldi daha komikti Very Happy
işte gezdik tozduk ablmla o gün okulada gitmemiştim zaten Very Happy
ama salı ve bugün gittim :/
mustafa hoca performans ödevinden 100 vermiş ne güzel Very Happy
sınıf içi durumumada 100 vermiş Very Happy
sevindirik oldum hani Very Happy
bide cenap hoca kendiini aştı yahu..
bugün ders işledik ve cuma günüde işlicekmişiz Mad affraid
nası oluyo anlamıoruuuum Sad
karne aldığımız gün dersmi işlenir.biz bıktık o bıkmıyo haa!!
bide yeni bişe keşfettim Very Happy
ablam bu aralar sagopa kajmer ve kolera dinliyo.resimlerini filan gösterdi banada kolera aynı ülker hoca yani bilmiyorum ben benzettim Very Happy
nese günnük bb Very Happy
kübb-
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  rockfairy_ece Bir Çarş. Ocak 23, 2008 10:02 am

heyy günlüükkk Very Happy

çook mutluyum yeniden günlüğe yazablmk süperrr Razz bu site açıldıı için çok sevindim. mcrfans ın yokluunda çoook ii geldi Laughing amaaaa en çok th den kurtulduumuza seviniyom Laughing artık mini th forumu olmucak Laughing ne desm bilmioomm. yarından sonra okullar tatil yaşasınn cheers özgede gelse siteye çok mtlu olcam bi söliyim bakiimm Razz

byee günlük ilk güne yazcak fazla bişi bulamadmmm Razz
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Elysion Bir Çarş. Ocak 23, 2008 10:20 am

günlük efendi;bugün sabahın köründe uykumdan ve o sıcak yatağımdan kalkarak okulagitmeye zorlandım,ardından okula gittim ve s*lak sınavın ertelendiini öğrenerek (ki 1 saat okulda beklediim o soğukda) yıkıldım...sonra eve geldim geri uyudum Very Happy sooonra annemin zoruyla 100 ila 150 arasında matematik sorusu çözdüm beynim bi tuhaf oldu (daha 100 soru türkçe var Sad ) tabi sonra bilgisayarla uğraşdım,buraya üye oldum topic filan açtım... Very Happy öyle... yani anlican çok sıkıldım ve birkaç şok yedim neyse bu günnük bu kadar Very Happy
Elysion
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://cinemabizarre.boardsmessage.com/index.htm

Mesaj  desert song Bir Çarş. Ocak 23, 2008 10:52 am

günlük ;klavyem bozul du::/kuduruyorum silent burda Sad Sad Sad
desert song
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Çarş. Ocak 23, 2008 11:44 am

desert song demiş ki:günlük ;klavyem bozul du::/kuduruyorum silent burda Sad Sad Sad
klavyedeki alt gr ve klavyenin solundaki ok tuşuna(caps lock un altında) bas geçer Smile

günlük,

bugün okula gidesim gelmedi ,kimse gelmiyo yoklama bile alnmıyo nasılsa Very Happy sadece cal fest bileti almak için öle bi uğradım Razz okulla ewin arası 1saat aslında lol! festivalde görevli diilim bu sene iyiki bi sorumluluğum yok gayet rahatım Rolling Eyes

ewe geldim monitörün karşısına geçip gerard ı çizmeye başladım Razz 2 saat bakıştık öle Laughing ama sonuç beklediğimdn iyiydi Rolling Eyes

meleği çizebilmenin wermiş olduğu sewindirik ruh haliyle xoxo g.&schwii yi ingilizce ve almancaya çewiriverdim.. yakında burdada yayınlıcam *_* kötü kötü planlarım war günlük Very Happy ingilizceye çevirdim çünkü meleğe mail atıcam linki ve o da zamanı olursa denk gelirse bakıcak Rolling Eyes I love you keşke türkçe bilseydi herşey daha kolay olurdu lol!

onun dışında fasla bi şi yapmadım bugün xD ewdeydim kitap okudum "dracula " Razz okumayan warsa hemen alsın dehşet bi şi Razz

youtube açılmış 2 tane gee röportajı izledim şimide avrupa yakasını izlemeye gidiom burhan a kopucam Laughing

ba bayyyyyyyyyy......
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  rockfairy_ece Bir Çarş. Ocak 23, 2008 12:18 pm

schwarzchenn demiş ki:
desert song demiş ki:günlük ;klavyem bozul du::/kuduruyorum silent burda Sad Sad Sad
klavyedeki alt gr ve klavyenin solundaki ok tuşuna(caps lock un altında) bas geçer Smile

günlük,

bugün okula gidesim gelmedi ,kimse gelmiyo yoklama bile alnmıyo nasılsa Very Happy sadece cal fest bileti almak için öle bi uğradım Razz okulla ewin arası 1saat aslında lol! festivalde görevli diilim bu sene iyiki bi sorumluluğum yok gayet rahatım Rolling Eyes

ewe geldim monitörün karşısına geçip gerard ı çizmeye başladım Razz 2 saat bakıştık öle Laughing ama sonuç beklediğimdn iyiydi Rolling Eyes

meleği çizebilmenin wermiş olduğu sewindirik ruh haliyle xoxo g.&schwii yi ingilizce ve almancaya çewiriverdim.. yakında burdada yayınlıcam *_* kötü kötü planlarım war günlük Very Happy ingilizceye çevirdim çünkü meleğe mail atıcam linki ve o da zamanı olursa denk gelirse bakıcak Rolling Eyes I love you keşke türkçe bilseydi herşey daha kolay olurdu lol!

onun dışında fasla bi şi yapmadım bugün xD ewdeydim kitap okudum "dracula " Razz okumayan warsa hemen alsın dehşet bi şi Razz

youtube açılmış 2 tane gee röportajı izledim şimide avrupa yakasını izlemeye gidiom burhan a kopucam Laughing

ba bayyyyyyyyyy......

gerarda mail mi atıcan?? nası yani?? 😢 kendi mailine mi yani?? yoksa diil mi? 😢
rockfairy_ece
moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Ocak 24, 2008 1:07 am

rockfairy demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:

günlük,

ba bayyyyyyyyyy......

gerarda mail mi atıcan?? nası yani?? 😢 kendi mailine mi yani?? yoksa diil mi? 😢
myspace de mcr ın mail listesine ekliyim ordan atıcam Smile aslında ordan atılanları okumadığını düşünürdüm ama son röportajlarının birinde"myspace den gelen bazı msj lar bni rahatsız etti.. bazıları yanlış yapıolar.." demesiyle okuduğuna emin oldum Razz nese bakıcaz pirat
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Perş. Ocak 24, 2008 9:18 am

ılk gunlugumu yazayım baree Razz Very Happy
bugun btn gun evdeydım pınekle babam pınekle pınekle babam pınekle Neutral
oglen 2de kalktım zaten..
annem odaya yenı eklenmıs olan posterlerı gordugunde bagırmaya basladı Very Happy
herzamankı tepkısı ..
geceden kulagmda kalan mp3 bıle annemın sesını bastırmaya yetmedı Very Happy
bı kac laf soyledıkten sonra ıse gıttı ..
uyandırdı bnı sabahn korunde Suspect
uyumaya devam ettım..
2de kalktım ıste..
kahvaltı yapmadım yıne..
bı tek pazar sabahları ailecek yapılan kahvaltılara katılırım..dershaneye gıtmedıysem yada oglencıysem tabe..
onn dısındakı butun kahvaltılar ıtıcı gelmstr bna..
sabah yemek yeme ıstegı 0 dır bende..
bı kahve alıp pc nn basına oturdum..
batkm btn mıllt msnde Very Happy okuldan gırmısler nete Very Happy
oyle okulla canlı baglantı kurdum fln Razz

almancadan da okul 2.sı olmsuum Cool Cool
1.kım bılmyrm buyuk ıhtml aysudur .th fanlıgı yuzunden almancaya bı tutkusu var kzn Suspect
hernys.. Very Happy

yrnda hıc okula gıtmek ıstemyrm yaa No No No
boyle ılk ve son gunler hep bı ısteksızlık olur bnde..
sımd sabah 6da kım kalkcak gıyıncek assa ınıp servs beklerken donarak geberme tehlıkesı gecırecek pale
üfff üffff

cumartsıde dershnede snv var Suspect
son sınıfmyz neyz yaa 2haftada bı denem olyrz What a Face
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:01 am

günlük,

bugün çok güsel bi gündü Very Happy sabah nisanımla buluşucaktım ama bnmkiler illa 12 de buluşalım diince gidemedim ve üzüldüm buna Neutral dün o kadar gelicem demiştim bebime Neutral

buluştum aşklarımla hazalım deryam öznurum Razz en büyük aşkım gelmemişti gizem hanım bu yüzden kızgınız ona Neutral tıp kazanmak için öle kasıyoki şimdiden 270 fln yapıo Rolling Eyes

önce kitabevlerini gezdik istiklaldeki ..zaten ben bi girdim mi bi daha çıkmam öle yerlerden Razz çok seviyorum kitabevlerini I love you kendime bugs buny cd si aldım çizgi film Laughing birasdan izlicem Very Happy
sonra " kelebek ve dalgıç " diye bi filme girdik.. psikolojik bi dramdı ve fransızcaydı film Suspect nedense bizim okuldan kimle gitsem fransız sinemasına gidiyoruz Laughing

güzeldi film Smile jéan dimoque babué diye ünlü bi editörün felç olduktan sonra yaşadıklarını anlatıyordu.. iki iğrenç sahnesi wardı.. ilki adamın sağ gözünü canlı canlı diktiler ve bunu sansürlemeden en az 40 sn izlettiler bize pale ikincisi adamı çırılçıplak banyo yaptırmalarıydı..

adam sadece sol gözünü kırparak tepki weriyor ve ona özel bi sistem geliştiriyolar.. adam göz kırparak kitap yazıyor.. tabi o işaret edio başkası yazıya döküyo Very Happy tam bi azim örneği yani Very Happy filmin sonunda da izlediğiniz filmin adamın yazdığı hayat hikayesi olduğunu öğreniyosunuz :shock:
filmde en çok babası théo hoşuma gitti.. 90 yaşında bi şi ama çok komikti Razz I love you filmi çok dikkatli izlediğimden olcak 4 tane fransızca kelime örendim ama nası yazılırlar bilmiyorum Laughing

filmden çıktıktan sonra istiklal üzerinde bi kumpirciye götürdüm bidenelerimi.. yedik şiştik Rolling Eyes ordan da çıkıp halep pasajına girdik kendime bandana alıcaktım.. hazalla deryaya "siz seçin birer tane sizin seçtiklerinizi alıcam" dedim Razz öle de yaptım Smile

sonra ayrıldık ewe geldim daha yeni.. birasdan bugs buny yi izlicem Very Happy

ba bayyyyyyy.........
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  iyidirsenden Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:28 am

buqün bokdan 1 qün onu biliorm karne almaya saadler kala 10 zayıf + 19 qün dewamszlk kol gibi qirdi smdiden acısını hsstmeye basladm ): Neutral

iyidirsenden
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  desert song Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:31 am

em0juK demiş ki:buqün bokdan 1 qün onu biliorm karne almaya saadler kala 10 zayıf + 19 qün dewamszlk kol gibi qirdi smdiden acısını hsstmeye basladm ): Neutral
hımm konuşma tarzın çok itici bence düzeltsen şekerim;)
desert song
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:33 am

çok hastayım günlükk.. okula gitmedim bugün.. tyarın karne günü affraid
böhüüüüüüüüüüüü
check-up olduk 3 gn üstüste.. hasta hasta.. iğrenç geçti.. böhüüüüüüüüüü
okuldaki arkadaşlarım ve asia bnm için resmen bitti...
böhüüüüüüüüüü
ot hayat Sad
böhüüüüüüüü
bu aralar giremicem foruma .. ablam idare etsin bi süre..dönüşüm muhteşem olacakk Cool Cool Cool
böhüüüüüüüüüüü
Embarassed Sad 😢 ...
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  frank_love Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:38 am

günlük kötü şeler oluo ve olcak özellikle de YARIn ... ölüm günüm bugn okula gittm ooofff inek gbi annem gitme ddi ama bn gittim Sad ders işledik bzm mat. derslerimize giren müdür anneme matımın 3 geldiini sölemiş ben yıkıldm karnemde üçüm var takdiriii asla alamıcam çok kötüüm ve yarn karne almak istemiorm berbatm ooooff ooooff Sad
frank_love
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  cutieoii Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:44 am

frank_love demiş ki:günlük kötü şeler oluo ve olcak özellikle de YARIn ... ölüm günüm bugn okula gittm ooofff inek gbi annem gitme ddi ama bn gittim Sad ders işledik bzm mat. derslerimize giren müdür anneme matımın 3 geldiini sölemiş ben yıkıldm karnemde üçüm var takdiriii asla alamıcam çok kötüüm ve yarn karne almak istemiorm berbatm ooooff ooooff Sad
lanet olsun benimde 3 gelicekkk Embarassed
şu mat.cıların canı chenneme ! Mad onlar olmasa üzülmicez..hatta mat. olmasa :cherry:
cutieoii
Sudee(sitesahibi**)

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/pinklov3smusiccenter

Mesaj  frank_love Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:47 am

yha ebet çoook haklısın mattan nefret ediormmmmmmmmmmmmm Sad
frank_love
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Elysion Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:47 am

McRXoXog demiş ki:
frank_love demiş ki:günlük kötü şeler oluo ve olcak özellikle de YARIn ... ölüm günüm bugn okula gittm ooofff inek gbi annem gitme ddi ama bn gittim Sad ders işledik bzm mat. derslerimize giren müdür anneme matımın 3 geldiini sölemiş ben yıkıldm karnemde üçüm var takdiriii asla alamıcam çok kötüüm ve yarn karne almak istemiorm berbatm ooooff ooooff Sad
lanet olsun benimde 3 gelicekkk Embarassed
şu mat.cıların CANI CEHENNEME ! Mad onlar olmasa üzülmicez..hatta mat. olmasa :cherry:

Katılıyoooruum benimde mat. 3 gelcek Laughing Laughing Laughing Laughing
Elysion
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://cinemabizarre.boardsmessage.com/index.htm

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:47 am

McRXoXog demiş ki:çok hastayım günlükk.. okula gitmedim bugün.. tyarın karne günü affraid
böhüüüüüüüüüüüü
check-up olduk 3 gn üstüste.. hasta hasta.. iğrenç geçti.. böhüüüüüüüüüü
okuldaki arkadaşlarım ve asia bnm için resmen bitti...
böhüüüüüüüüüü
ot hayat Sad
böhüüüüüüüü
bu aralar giremicem foruma .. ablam idare etsin bi süre..dönüşüm muhteşem olacakk Cool Cool Cool
böhüüüüüüüüüüü
Embarassed Sad 😢 ...
nası yani asia senin için bitti mi ?? :scratch: geçmiş olsun bidenem sudem Neutral
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:49 am

desert song demiş ki:
em0juK demiş ki:buqün bokdan 1 qün onu biliorm karne almaya saadler kala 10 zayıf + 19 qün dewamszlk kol gibi qirdi smdiden acısını hsstmeye basladm ): Neutral
forumda küfür veya argo kullanmak yasak ..lütfen buna uyalım.. ve forum kurallarını da okuyunuz lütfen ,emin olun 1 dk nızı almıcak..
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Perş. Ocak 24, 2008 10:50 am

desert song demiş ki:
forumda küfür veya argo kelimeler kullanmak yasaktır lütfen buna uyalım.. ve forum kurallarını okuyunuz emin olun 1 dk nızı bile almıcak..
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Mesaj  Sponsored content

Sponsored content

1 sayfadaki 42 sayfası 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön