En son konular
» ban!
Cuma Eyl. 03, 2010 6:29 am tarafından 4evergee

» benden sonra kim yazar..
Çarş. Mart 10, 2010 8:29 am tarafından Sefiltura

» üsttekini avatarı ?!
C.tesi Şub. 20, 2010 11:05 am tarafından wicked game

» günlükk xD
Cuma Şub. 12, 2010 4:46 am tarafından LH

» şu anda ne dinliyosunuz.??
Paz Şub. 07, 2010 10:14 am tarafından Sefiltura

» aklına ilk geleni yazz
Çarş. Şub. 03, 2010 3:24 pm tarafından ŞiZoFReN

» emo gencin hazin sonu :D
Perş. Ocak 21, 2010 11:02 am tarafından ~~YeSıM ~~

» Akinator
C.tesi Ocak 02, 2010 9:38 am tarafından God Hates Us All*||

» Ayakkabı numaranızla yaşınızın alakası
C.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından God Hates Us All*||

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

en rezil anlarınız..

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

en rezil anlarınız..

Mesaj  JuMbY..! Bir Paz Şub. 01, 2009 1:41 pm

dırım dırımmm..

Like a Star @ heaven 10. snıfn başları kırmızı converse yüzünden sırada kenara çekildim ve bizim snıftan da kimse yoktu yanımda.. kontrolü de bizim snıf öğretmeni yapıodu 9 a dan kimler var dedi beeeen dedim şöle bi baktı kimse yok mu dedi ben yine baırdım ya 11 numaramm !!! bennnn die hoca yine dönüp pis pis baktı sonra 11 lerden o sıralarda hoşlandıım çocuk da ordaydı geldi kafama vurdu 10 sun sen salak dedi öldümm ttt

Like a Star @ heaven yanımda arkdşım vardı ve heyekel gdioduk otobüsle ve otobüsün en arksında kapının önnde oturuoduk çok taş bi çocuk vardı inerken resmini çekmeye karar verdim tam inerken resmini çektim ama klaakkksss die de hayvani bi ses çıktı yaılmıştık Laughing

Like a Star @ heaven snıfta kısa film çekerken ben kurt adam olmuştum (10ç snıf 1. dönem sonları) insanlardan biri bana saldırdı başka bi insan olan bana saldıranı garip sesler çıkardıı için canavar sandı ve böğürerek üstüne atladı hhh bn dolap ve iki hayvan arasında hatrı sayılır derecede press oldum ve yere yapıştım işin en kötü tarafıysa bu sıkışma ve düşme anı kamera tarafından kaydedilip face e kondu Suspect

Like a Star @ heaven cansuyla bi gün sevvvdimmm bir genç kadınııı tarzında tango girşimimiz oldu bizim snıf da katın son snıfı ve önnde merdivenler var biz iice coşmuşken biri(!) kapıyı açmış ve biz farketmemişiz.. o sırada okulun en popüler insanlarından olan yunus uur ve onların tayfa merdivenlerden geçerken bizi görmüş sırtlarını dönmüş ve yarılarak bizi izlemektedirler.. tam sona gelip ben cansuyu döndürdüm sonra bi elim belinde bi elim bacaında cansu geriye eğilmiş ve bacaı havada dururken onları ıslık ve alkış vb öküzlükle hönkürmeleri ve bizim o hal ve durumda dumur olmamız..

Like a Star @ heaven yolda yürürken kçk demir şeylere çarpmam ve bugün noldu bana herşeye de çarpıyorum gibi salak bi tepki vermem Razz

Like a Star @ heaven bir zamanlar sadece hoşlandıım insanın adından oluşan bi şarkı yazıp ortalıkta çaytay çayyytay çaytay çayytay die baıra baıra şarkı sölylemem ve final bölümünün tam kantine denk gelmesiyle hönkürerek çaytay çayyyyyyyytayyyyyyy die baırmam ve çaytayın kantinden efendim??? demesi çalış bnm de önce dumur olup sonra da bak ne güzel adın var artık her şarkıda senin adını kullanırlar demem ve kantinin kopması.. kahretsiiiin!

Like a Star @ heaven yine bir gün okul çkışı servise doğru yürürken kimyacı hakkında bağırınarak menopoza girdi heraldee demem ve çağatayın bnim 3-5 katım kadar bağırarak neeeee menopoza mı girdiiiiin yazıııık die bağırması ve herkesin banabakması anaaa

Like a Star @ heaven 9. snıfta ynustan hoşlanırken yunusun adını öğrendiimde bankta oturan bzm kızlara kahretsinnn bu ilşki buraya kadar adı yunusmuşşşş demem ve arka bankta oturan yunusun arkasını dönüp bana bakması benim de o sırada dehşet içindeki yüz ifadem Sleep

Like a Star @ heaven annemlerden nilaylara gidicem die izin almam ve annemin nilayların evini araması ve nilayın burcu nasıl? die sorması üzerine gelişen olaylar lol!

Like a Star @ heaven voleybol oynarken tam çaytayın ve mertin geçtii sırada çeneme bir top yemem ve bütün bahçeden gelen yaşasın artık daha az konuşucaksın sesleri Rolling Eyes

Like a Star @ heaven markete gidip üzerinde 3.50 ytl etiketi bulunan yoğurda 3.50 olandan demem ve ardından nekadarr? die sormam Razz

Like a Star @ heaven bulgaristanda gittiğim bir havuzlupark benzeri yerde beni kesen delikanlılardan faydalanma istei üzerine çat pat bulgarca konuşmaya çalışıp çok susadığımı ve bana bir kola almasını söylemeye çalışırken yarısında dilim sürçüp öf amk* demem üzerine oooo demek türk'üz ben de türkler muhafazakar olur die blirdim die bir karşılık almam ve bnun üzerine türkler enayilerden faydalanmayı bilirler bebişim diip mekanı terk etmem lol!

Like a Star @ heaven farklı bi havuzda bi arkdşımla gittiğimizde bizi kesen taşşş erkekler (orda pek güzel kız yok.. hatta hiç yok hepsi itici..) Like a Star @ heaven den mavi gözlü olanı beğenmem ve yanımdakine dönüp tam bişey dicekken onun gök gözlü beem demesi ve bnm gök gözlü seğen olabilir ben mavi gözlü olanla ilgileniyorum o benim demem ve sırf ona inat olarak yanına gitmem.. onunda peşimden gelip dha knuşmadan gök gözlü olanı gözüne kestirmiş die bağırmasıyla çocuğun evet ben gök gözlü? kyy demesi ve benim ouu shitt demem onun da ingilizce de bliorz demekki hem macırca hem ingilizce sky-eye die bnmle dalga geçmesi üzerine dönüp gitmek üzereyken çocğun sırtına atlamam ve onun da beni kucağına doğru döndürerek beni havuza fırlatması ve arkamdan wet-panties die dalga geçmesi ççş

falan filan yoruldum sonra tekrar yazarım ttt
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Geri: en rezil anlarınız..

Mesaj  JuMbY..! Bir Paz Şub. 01, 2009 2:04 pm

n çok yazmışım ttt
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Paz Şub. 01, 2009 2:32 pm

burcu koptum ya Laughing lol! he heh

bnm rezil anım şey Razz mhhmm Razz 1 YTL almanyada 2 euro ile aynı gibi bi şe yani kola makinaları fln yiyo ttt arkadaşlarla[rahat bi 10 kişi ve hepsi türk diildi ama türk gibi yetiştirioduk lol! ] her gün makinaya 1 ytl atıp bi kola üstüne de 1 euro alıp o 1 euroları biriktirip pizza yerdik hemde kola içerdik anaaa ttt her gün yapıoduk market sahibi pusuya yatmış bi gün bizi yakalamak için ... tam kolaları alıoduk kaplan gibi atıldı üstümüze iri yarı bi alman :" kafalarını s*ktiğimin yabancı veletleri.. " gibisinden de bi küfür etti tüm alışveriş merkezi boyunca bizi kovaladı tabi yakalayamadı tıkandı ttt çevredeki herkes kopmuştu ama Embarassed

burger king de çalışırken whoper yetiştiriyim diye acele etmem ve ayağımın kaymasıyla mutfaktan kasaya kadar çığlık atarak kaymam ve müdürün koparak bnle dalga geçmesi Rolling Eyes

hostelde kaldığımız dönem sevginin saçlarını kırmızıya boyarken büstiyerli şortlu bilmem neli haldeyken bikaç veledin patt diye içeri dalıp seygiyle o halde fotomuzu çekmesi pff..

trende yolculuk ederken serkanın tek yemeği olan hıyarı [hayatımda öle büyük bi hıyar görmedim Laughing ] ağzına sokmaya çalışırken ona yardımcı olmak istemem tam elimle ittiricekken trenin fren gibi bi şi yapması ve hıyarın serkanın boğazına kadar girmesi Suspect kötü hissetmiştim Very Happy sonrada onu bn çıkardım Laughing çocuk 2 saat güldü rahat lol!

40 euro bilet cezası ödememek için alman polisinden kaçmam ve onların bni yakaladığı o ann Embarassed

Mika Tauriainen & Arjen Lucassen
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  Rey Degan Bir Paz Şub. 01, 2009 2:51 pm

benim şu anda aklıma bi tane geldi daha gelirse yazarım geçen kasım ayında evde kimse yok sanıp i'm not okay i son ses açıp eşlik etmeye başlamam ve o sırada babamın içeri girmesi ve beni öle görmesi kötüydü benim için bi tuhaf olmuştum acayip Rolling Eyes

Rey Degan
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Paz Şub. 01, 2009 3:09 pm

ay ay aklıma geldikçe yazarım bende .. yada yaşadıkça ..

-1 ay önce gece hafif kar yağmıştı sabah yerlerde kar vardı çook az .. bizim okulun giriş merdivenleri de kaygandı bende ne gerizekalılıksa artık servsten cemden önce inmiştim arkadaşıyla arkamda yürüyolardı ben tek başımaydım kaydım düşüyodum az kalsın tabi cem arkamdan kocaman bi kahkaha patlattı .. hiç böyle rezil olduğum hatırlamam.... pale
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Paz Şub. 01, 2009 3:10 pm

Rinu. demiş ki:benim şu anda aklıma bi tane geldi daha gelirse yazarım geçen kasım ayında evde kimse yok sanıp i'm not okay i son ses açıp eşlik etmeye başlamam ve o sırada babamın içeri girmesi ve beni öle görmesi kötüydü benim için bi tuhaf olmuştum acayip Rolling Eyes

babam beni britney spears taklidi yaparken yakalamıştı . Laughing
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ŞiZoFReN Bir Paz Şub. 01, 2009 3:21 pm

listeleyelim de burcu yarın okucakmış ttt

- anemin ankaradaki abimle telefonla konuşurken beim arkada aman adanalı adlı türküyü seslendirirken anemin teli ortaya bırakması sonucunda benim türküyü bitirdiimde telefondan abimin alkış seslerinin gelmesi...(nasıl bir cümleydi bu be ttt )

- soyadı top olan bir hocanın dersinden önce tahtaya kocaman harflerle top yazıp tüm sınıfa kopuşa getirdiim sırada hocanın içeri girmesi anaaa

- ben yine sinirli bir anımda makası eline alıp kollarımı çizmeye başladıım sırada babamın içeri girmesi hih

- okuldaki yoklama fişini müdür yardımcısının odasından aşırıp yırtarken müdüre yakalanmam kk

- yine dersanede nidacıımla hocayı çekiştirirken kie bu sırada bayanlar wcsindeyiz wcden bir anda fizikçinin çıkması ve bize sizi gidi sizi demesi kk pff..
ŞiZoFReN
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  JuMbY..! Bir Ptsi Şub. 02, 2009 1:22 am

okudum Razz

Like a Star @ heaven bi gün mertle sinemaya gitmiştik ben filmin yarısında sakız almaya gittim döndüümde koltuu açıp oturmam ama ne yazıkki oturmadan 3-4 saniye önce açtıım için koltuun tekrar kapanması ve benim şap die yere oturmam.. bunun üzerine mertin şok olmuş bi halde bna bakması üzerine bi de kibar olduğundan bahsedersin salak düştüm kaldırsana diye bağırmam ve o anda mertte dahil olmak üzere herkesin anırır gibi gülmeye başlaması..

Like a Star @ heaven geçenlerde yes man e gittiğimde herzamanki gibi öne ayaklarımı uzatmam kızın sevgilisinin de bna yeni moda mı bu die sorması üzerine yeni moda canım paris hilton da böyle izliomuş filmi istersen senin koltuğuna da uzatablirim ayaklarımı demem üzerine yine herkesin kopması ve sonra arkamda oturan yakışıklı ama büük bi çocuun koltuuma ayaklarını uzatması üzerine yeni moda mı buuu? die baırmam ve çocuğun da paris hilton da böyle izlio demesi ve yine bütün sinemanın yarılması (hepsi arada oluyo bunların)

Like a Star @ heaven cansu gerizekalısının sırtıma rocco sıkı şekerin kağıdını yapıştırması ve benim taa eve kadar o halde gitmem.. bi de diorum herkes neden bna dönüp dönüp sıkı şekerrr dio die Suspect

Like a Star @ heaven bi gün saçlarımın arkasını düzleştirmeyi unutmam ve önler-yanlar dümdüz arkası kalkık kabarık ve dalgalı okula gitmem ve bunu bna anca 3. tenefüste söylemeleri.. Suspect eşekler Suspect

Like a Star @ heaven beden dersinde beli bol bi eşofman giimem ve tam banktan kalkarken birinin dur yaa gitme die çekmesi üzerine dizlerime kadar inen eşofman ve pembe üzerine siah kalpleri olan mini boxerıyla ortada kalan ben!! allahtan etrafta bunu görebilicek sadece 4-5 kişi vardı.. dedikodu hızlı yayıldı ama gerçek olduunu asla öğrenemediler Twisted Evil

bnm rezilliklerim bitmez heralde.. her günüm bi sayfayı doldurucak rezilliklerle geçio anaaa
JuMbY..!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Ptsi Şub. 02, 2009 12:33 pm

Like a Star @ heaven Lise 1 de beden dersinde hızlı koştuğum için hava atarken birden yere yapışmam ve nefesim tıkandı o yüzden oturdum demem ve herkesin kopması. Laughing

Like a Star @ heaven Yazın plajda kuzenimle ipe gittik ve oturduk tekneyle taş gibi bi çocuk geçiyodu bende hava olsun diye hareketler yaparken kuzenimin boğulduğumu sanması üzerine çığlık atması ve taş çocuğun dönüp bakması Mad

Like a Star @ heaven Küçükken okulun bahçesine koşarak giderken merdivenden iniyo haldeyken rüzgarın azizliğine uğrayıp bütün okula frikik vermem lol! .

Like a Star @ heaven Everytime time i die ı dinlerken aşırı kopuşum ve annemin yanıma gelip tip tip bakması affraid Laughing .

Like a Star @ heaven Arkadaşla voleybol oynarken topun aşağı kaçması ve kısa yoldan gideyim diyip 2 metreden g*t üstü düşüşüm Razz .

Like a Star @ heaven OKulda futbol topu yerine kocaman taşa tekme atmam lol! .

Like a Star @ heaven Ortasonda dersanede ki sınıfımla pikniğe gittiğimde çamura basıp g*t üstü düşmem lol! (bana kahkaha atan bi kızda düşmüştü Rolling Eyes Laughing )

öyle işte...
Cannibal Corpse
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://gcturkiye.gooforum.com

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Salı Şub. 03, 2009 10:14 am

*geçen gün dolphinde kumpir yemeden önce kumpiri veren kadının 3 ayrı cümlesini 3 kez tekrarlamasının sonucunda anlamam (kadın 3 yerne 9 cümle krdu yazık . Very Happy )

*ben okulda kapıyı açmış hocayı beklerken cemin arkadaşlarının erkekler tuvaletinden çıkıp bizim snfn önünden geçerken enesin arkadan kapıya vurması ve ödü bokuna karışan benim kaşar gibi aaaaayyy diye bağırmam enesin de benm arkamdan kendi sınıf kapısına girene kadar kahkahalarla benm taklidimi yapması. kafası iyi

*arkadaşımın babanesinin evindeyken yanlışlıkla bi odaya dalmam ve arkadaşımın dedesini giyinirken bulmam lool

*geçen sene aryayla yemekhaneye giderken karşıdan çağrının geldiğini görmem üzerine bişeyler anlatırken aryaya dönüp tmm sus diye bağırmam snra onun dönüp bana yanından hoşlandığın çocuk geçiyo diye hava atmaya çalışma diye bağırması,çağrının dönüp bakması. öl-geber!

*geçen sene son gün okulun bahçesnde dolaşırken xxcann arkadaşlarının arda turan 2-1 diye bütün okulda bağırması.

*neşe hocanın bu dönemin son haftalarında bni okulun ortasında boş derste 5 arkadaşımın yanında beni sırf açık saçım,telefonum ve olmayan hırkam yüzünden haşlaması ve dersteki bütün sınıflara sesinin gitmesi. çalış

*cemin telefonumda akşam alelacele çektiğim boktan fotoğraflarımı bulması ve kendine atması. kahretsiiiin! o fotraflar çekildiğim en iğrenç fotoraflardı affraid

*okulda 11lerden taş bi çocuğun bana msnde arkamızdan böle böle dediniz dedikodumuzu yaptıınızı duyduk Wink demesi lol!

*biz onun ve diğer hocaların dedikodusunu yaparken hande hocanın arkamızdan çıkması ve hiçbişey demeden soğuk bir bakış atarak ilerlemesi. Sleep

*cemin ingilizce dersine girmesi ve bizim sınıfın aynı anda bana gizeeeeeem diye dönüp bakması,aynı şekilde benim cemlern sınıfına defter bırakmaya gitmem ve bütün sınıfın oooooo diye ses çıkartması,kadının defteri aldıktan ve ben sınıftan çıktıktan snra arkamdan amaan podyumda yürüodu sanki kıza bak demesi kyy

*hande hocanın törende 10 ların önünde beni ve burcuyu kolumzdan tutup törende en öne atması.bütün snıfn önnde sessizlik anında yne burcuyla benm kolumu cimcikleyerek siz hiç öğretmeninizden dayak yediniz mi diye bağırması. dumur

*geçen gün minibüsten inerken arkadan yükselen müsait bi yerde ineblrmym sesinin benden çıkan kısık bi ses olması üzerne bütün minibüsün dönüp bana bakması,yine 3 gün sonra okula dönmek için minibüsten egenin arkasından inerken şfrn kapıyı kapatması ve ama yeğenim sizi burda indirince biz ceza yioruz olmuyo böyle diye arka kapıda olan bana kadar kıro bi sesle bağırması tabi o "yeğenim" kelimesiyle benm kıpkırmızı olmam (ne alakaysa )

ne rezil bi kızım lool
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  God Hates Us All*|| Bir Salı Şub. 03, 2009 11:59 am

Fen sınıfındayız... ben zıplayan topları almış yere atıp tutuyorum atıp tutuyorum. ama tutma şeklim böle avuçlama gibi Laughing anladınız... aşşaadan avuçlama gibi ttt nese sonra böle böle yapıyorum top bi anda kaçtı elimden bende yakalıyım diye gine elimi öyle kullanmam ve elimin içini 8lerden bi çocuun poposunun doldurmasıı lol! çocuk eğik duryodu bende götünü kavradım ttt aman allahım nası utandıımı hatırlamıyoum lol!
God Hates Us All*||
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://leathermouth.bosfforum.net/

Mesaj  Zeboim...! Bir Salı Şub. 03, 2009 12:03 pm

God Hates Us All*|| demiş ki:Fen sınıfındayız... ben zıplayan topları almış yere atıp tutuyorum atıp tutuyorum. ama tutma şeklim böle avuçlama gibi Laughing anladınız... aşşaadan avuçlama gibi ttt nese sonra böle böle yapıyorum top bi anda kaçtı elimden bende yakalıyım diye gine elimi öyle kullanmam ve elimin içini 8lerden bi çocuun poposunun doldurmasıı lol! çocuk eğik duryodu bende götünü kavradım ttt aman allahım nası utandıımı hatırlamıyoum lol!

yarıldım xD
Zeboim...!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  extraordinary Bir Salı Şub. 03, 2009 4:06 pm

ahah bnm rezilliklerim bitmezki beaa lool
ama hatırladklarım iki tene :
bi keresinde arkadşmdn önce eve gitmek için sığ bi köşeden geçiydum itlerin saldırısına uğradım lool nası hayvansal bi böğürmeyle annırdığımı bi ben bide tüm site biliyorr lool ahaha nası anırdıysam sağır sultan duydu amk ..gerçi anırmıyodum Suspect daha çok ciyaklıyodumm lool
bide msnde eski sınıftan bi arkadaşımı engellemiştim kontrol için öbürünü açtım ..beni engelledinmi diyince bn dumur lool
extraordinary
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Cannibal Corpse Bir Çarş. Şub. 04, 2009 7:31 am

En son dün rezil oldum lol!

Erkek arkadaşımla dün bi cafeye gidiyoduk ordada kediler vardı ve bi çift kedi çiftleşiyodu lol! Ohaa affraid ! dedim ve bastım kahkahayı arkadan gelen genç beyinlerden komik şeyler söylüyolardı tabi bende gülüyodum sevgilime baktım onda hiçbir tepki yok tip tip bana bakıyo Laughing ay rezil oldum çocuk beni sapık sanacak lol!
Cannibal Corpse
mcrfan

Kullanıcı profilini gör http://gcturkiye.gooforum.com

Mesaj  The Angel In The Hell.. Bir Çarş. Şub. 04, 2009 12:56 pm

lol! ulan komedısınız

Like a Star @ heaven alısverısten donmustum ellerım kollarım dolu mınıbus beklıyodum...baktım bı tane gelıyor ama her zamankı gıbı tıklım tıklım Suspect neyse burda beklemekle vakıt kaybedemem deyıp bındım...zar zor mılletı ıtıstıre ıtıstıre bı yere tutundum..tam cebımden parayı cıkarırken mınıbus fren yaptı ve yanımdakı adamın ustune lönk dıye dustum Laughing
Rolling Eyes bı de yerden kalktıktan sonra 20kere 'ay cok ozur dılerım,afedersınız,pardon ya harbıden bak cok sakarım...' vs dıye dıl doktum ama adam hödük gıbı hıc bısey demedı Evil or Very Mad baktı baktı sonrada benden uzaklastı Laughing

Like a Star @ heaven emre ye sınır olmustum o gun...takısıp duruyoduk serefsızle Very Happy benımde mıdemde sorun vardı o aralar okulda hıc bısey yıyemıyodum.anca kraker yıyebılıyodum bu salak da geldı coktu , otlanmaya basladı.onur da "ya kız hasta lan o ogle yemegı onun" dedı emre de "ya gıt ne hastası bea" dedı bende sınırlendım kantının onunde butun okulun ortasında "AIDS OLDUM AIIDSSS" dıye bagırdım herkes donup bana baktı Embarassed Laughing

Like a Star @ heaven 9. sınıfta okulun ılk gunlerı son sınıfların benı kenara cekıp benle muhabbet etmesı sonucu hafıften tırmıstım (gayet geyık yapmıstık nıye korktuysam mal gıbı çömez psıkolojısı ıste) ve hemen sınıfa gıdıp anlatmak ıstıyodum...daha etkıleyıcı olsun dıye ellerımı pence gıbı onume getırıp "BÖÖÖÖğ" dıye bagırarak sınıfın kapısını actım..cografyacı ıcerdeymıs Embarassed butun sınıf kopmustu bende "eehe eheee korkuttum sızıı hocaaam" demıstım hoca da gulup "gec yerıne gec uçuk alah belanı vermesın" demıstı.sınıf ben yerıme gecene kadar alay etmıstı Laughing

Like a Star @ heaven gecen hafta dersanede sınıfta bısey tartısıyoduk bende tam "sankii profesor aamına koyyım" dıye bagırdım arkamı bı dondum rehberlıkcı dumur
mıllet kopmustu hih kk
The Angel In The Hell..
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Çarş. Şub. 04, 2009 1:21 pm

okudukça aklma geliyo benzerleri var lol!

*dil anlatım sınavından çıktıktan sonra nası geçti die soranlara tam anlamıyla götme girdi derken dil anlatımcının arkamdan çıkması. Laughing

*geçen sene sınıfa "bas gaza"yı söyleyerek ve dans ederek girmem ve anında dinciyle karşılaşmam Laughing

-baz gaza diil ya başka bi şarkı o zaman bas gaza varmıydı lol!

En son qzmcr (: *ribozom.&lt tarafından Cuma Şub. 06, 2009 2:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  nazdorovje! Bir Perş. Şub. 05, 2009 7:56 am

of benim nedense hiç böyle anlarım yok napiiim
nazdorovje!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Rey Degan Bir Perş. Şub. 05, 2009 3:56 pm

<3 demiş ki:of benim nedense hiç böyle anlarım yok napiiim
bnm de bikaç tane vardıır

Rey Degan
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ---|-| !! ''Whampirella Bir Ptsi Şub. 09, 2009 1:15 pm

kızlar, bugun bizi bakkala yumurta almak için yolladılar işte girdik 6 tane aldık verdik parayı çıkıoruz kapının camı kırıkmış, açık ve camı kırık, ben ne biliyim anlamadım cam olmadığını nasıl zorluyorum kapıyı Laughing karşıdanda atatürkten oğlanlar geçio bi gülmeye başladılar sonra çaktım camın olmadığını lol! tabi ben mosmor sonra çıktık dışarı işte betüllere doğru gidioruz yumurtalar sedanın elinde köpekler vardı arka yoldan dolanalım dedik tam bayırdan inioruz bi evin otoparkından 2 tane dana kadar köpek çıktı biz bi başladık koşmaya sonra seda manyak sen düşşş Very Happy yumurtalar fln kırıldı lol! oturduk kaldırıma nasıl gülüorz sonra önümüzden o oğlanlar geçmesinmi allahtan düşerken görmediler sedayı Very Happy kahvedende bi dede bağırmazmı iimisiniz kızım die biz tam koptuk sedada poşeti karıştırıo sağlam kaldımı die ay ne komikti lol! lol!
---|-| !! ''Whampirella
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  ~~YeSıM ~~ Bir Salı Şub. 10, 2009 5:15 am

bnde bi gün abLamLa aLışverişe gidmişdik bi marlete gidicekdik abLam markere giRdi bnde dışaRda bekLiodum bide etek giimişdim kk sonRa bekLe bekLe .... sıkıLıorum tabii neise geLdi abLam bis viRascık iLerLedik maRketin önünde havaLandıRma bndede etek war eteim bi açıLdı ama reziL bi durumdu yha bm eLLerde poşet bi yandan etei kapatmaya çaLışıorum şokun etkisiyLe haLa havaLandırmanın üstünde duruorum abLam koLumdan çekdi bni kısım shen haLa orda mısın die Very Happy bütün insanLar toğLanmış bana bakdı yha beRbat bi duRumdu kafamı öne eğdim öiLe yürüdüm ttt o oLaydan sonRa da etek giimedim ttt
~~YeSıM ~~
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  qzmcr *souLmate[Z] *E Bir Salı Şub. 10, 2009 8:29 am

of bugn nasıl rezil oldum . dumur
kantnn orda oturuyoruz yemek yedik bitti burcuyu beklioduk bitirmesi için biz 6-7 kişiyiz.4 kişilik yer vardı fatih gerizekalısı kalkınca yerne ben oturdum oturmaz olaydım ozan çöp atmaya gitmiş gelnce ittirdi beni birden pat diye kantinde yere yapıştım sonra ege haha rezil olduu diye anırıp parmağıyla beni gösterdi . aaah bütün herkes bana baktı ıhh bu olay bi dk. snra olsaydı cemn ayaklarına düşücektm Laughing
qzmcr *souLmate[Z] *E
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Middle East Technic Uni. Bir Salı Şub. 10, 2009 10:00 am

kalın çerçeve siyah miyop gözlüklerimi takıp gittim okula ilk defa çok psikopat bi görüntüm vardı ve baya komik gözlerminicik gözüküo fln Laughing erenle batu önce baktılar uzaktan tanıyamadılar yaklaşınca da eren brütal zaten brüt attı: " öğğğhhhhh tipee bakkkkk !!!" .. batu :" noolmuş lan buna lol! " o sırada kolidordaki insanlar ve ikisi öküz gibi koptular yere yatana kadar güldüler tipime Laughing lol! lool
işin garibi bnmde komiğime gitti olay bnde güldm lool ttt anaaa

Mika Tauriainen & Arjen Lucassen
Middle East Technic Uni.
Burcuu(Admin**)

Kullanıcı profilini gör http://mychemicalromance.coolbb.net

Mesaj  nazdorovje! Bir Salı Şub. 17, 2009 5:45 am

ayyy aklıma korkunc bitane geldi...
İngilizce hikaye kitaplarını bulmak cok zordur biliyorsunuz ben bunları hiçbiyerde bulamadım gamzeyle fotokopi cektirmeye

gittim...1saatte falan cekiyorlar sıkıldık kalemlere silgilere falan bakıyoruz...Bi bradzli silgi kaptım elime...yeni çıkmış böyle epilasyon

aleti gibi görmüşsünüzdür:kk: ben bunu aldım epilasyon aleti gibi yapıyorum sakadan kyy gülüyoruz falan o sırada orada calısan

karizma cocuk gelip dediki :: öyle siliyorsunuz arkası onu topluyor kk cocuk hep arkamızdaymışşş
lool lool lool
nazdorovje!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Zeboim...! Bir Salı Şub. 17, 2009 1:11 pm

bugün ceyda diye bi kız taylor lutner a asılde boş dersteydik telefondaki resimlere bakıyodu taylora geldi ay çok tatlııı dedi bende "ceydaa sikerim seni" dedim kıza sınıfta bi sessizlik oldu şöyle bi etrafıma baktım herkes bana bakıyo rezillikle karışık bi kopuş yaşadım lol! sonrada bi küfür ve sikme muhabbeti aldı yürüdü zaten sınıfta xD
Zeboim...!
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  extraordinary Bir Salı Şub. 17, 2009 1:40 pm

bnde anlatiim..
okulda genelde küfretmem cukcuk kardiş çocuk bi laf etti fln bnde bişe dicktim küfretcem sandı ..bnde ayıpsın bn hiç küfredermiyim falan dedim ..sora çocuk etmezsin taam fln dedi ardından bi hoca gldi hoca sapık gibi bişey adam giderken ardından ibneeeee diye bi bağırdım Very Happy hrkes bana baktıı ttt çok kötü olmuştu ya çocukta sn hiç küfür etmiyomuşun ya falan dedii ttt
extraordinary
mcrfan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Sponsored content

Sponsored content

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön